Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Yürüyüş botları, as görünümlü Adidas Terrex Free Hiker GTX'ten daha rahat olamaz

Yürüyüş botları, as görünümlü Adidas Terrex Free Hiker GTX'ten daha rahat olamaz

Söz konusu olduğundaen iyi yürüyüş botlarıYürüyüş yaparken ve yürürken sizi rahat ettirecek, tam olarak desteklenecek ve hava ve araziden korunacak gerçekten modern bir çözüm bulmak için bazen yeniden tasarım yapmak biraz zaman alır.

Burası, Adidas'ın mütevazı yürüyüş botunu baş döndürücü, her şeyi yapana dönüştürerek mükemmelleştiği yerdir.Erkekler Terrex Free Hiker GTXveKadınlar için Terrex Free Hiker GTX.

Bu ayak bileği destekli yürüyüş botlarıyla yürümek, koşmak veya dağa tırmanmak için özgür olduğunuz için buradaki en önemli kelimedir. Önyükleme seviyesi desteğiyle gelen artan desteğin tadını çıkarırken Adidas yapım kalitesi ve konforunu elde edersiniz.

Tabanlar, sadece kayalarda koruma ve kavrama sağlamakla kalmayıp aynı zamanda büyük bir enerji geri dönüşü sağlayan Adidas'ın ünlü Continental kauçuğundan yapılmıştır. Bu, onları koşmak için ideal hale getirir ve ayrıca size daha zorlu dağ yollarına çıkmaya devam etmeniz için biraz daha fazla güç verir.


Üst kısım ayrıca, nereye giderseniz gidin veya yılın hangi zamanında giderseniz gidin kuru kalmanızı sağlamak için su geçirmez bir Gore-Tex membran ile teknik olarak üretilmiştir. Yüzmeye rağmen, çoğu koşulda kuru kalacaksınız.

Adidas Terrex Ücretsiz Hiker GTX


(Resim kredisi: Adidas)

Bu ultra hafif botlar, şu anda piyasadaki en rahat yürüyüş botlarından bazılarını yapan Adidas Primeknit tekstil saya sahiptir.

Bu üst kısım aynı zamanda bunların harika görünmesini sağlıyor - kesinlikle bugünlerde piyasadaki çoğu bottan çok daha havalı. Doğa yürüyüşüne gitmek artık stilden ödün vermek zorunda olmak anlamına gelmiyor.


Adidas Terrex Ücretsiz Hiker GTX

(Resim kredisi: Adidas)

Adidas Terrex Free Hiker GTX, her zamanki Terrex renklerinde gelir, ancak şimdi yeni bir zeytin / Haki seçeneği de içerir.

Aşağıdaki en iyi fiyatlara göz atın:

Bugünün en iyi Adidas Terrex Ücretsiz Hiker Gore-Tex Erkek fiyatları adidas Kadın Terrex Ücretsiz ... Wiggle $ 186.05 adidas Terrex Kadınları Görüntüle ... Wiggle $ 186.05 adidas Terrex Kadınları Görüntüle ... Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?