Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Hisense'in yeni 4K TV serisi, etkileyici özelliklere sahip Mini-LED ve OLED ekranları getiriyor

Hisense'in yeni 4K TV serisi, etkileyici özelliklere sahip Mini-LED ve OLED ekranları getiriyor

Hisense, İngiltere için 2021 TV serisini açıkladı ve üreticinin bu kıyılara ulaşan ilk Mini-LED TV ve OLED TV'sinin yanı sıra Hisense'i oluşturan çok iyi tasarlanmış orta sınıf modellerin olağan seçimini içeriyor. ekmek ve tereyağ. Fiyatların onaylanmasını bekliyoruz ve elimizde olduğunda güncelleyeceğiz.


İleSamsung QN95AveSamsung QN900AMini LED TV'ler listemizin en üstüne iniyor.en iyi televizyonlararka ışıklarının inanılmaz hassasiyeti ve kontrastı sayesinde, Hisense'in aynı deneyimi daha ucuza getirip getiremeyeceğini görmekten heyecan duyuyoruz.

Mini-LED modelinin adı Hisense U9GQ ve Birleşik Krallık'ta yalnızca 75 inç boyutunda olacak (diğer bölgelerde 65 inçlik bir sürüm mevcut gibi görünüyor). Hisense, 10.000 LED paneli sayesinde 3.000 nit maksimum parlaklığa ulaşacağını söylüyor. Hisense'nin Avrupa web sitelerinde bulunan özellikler 1.280 karartma bölgesini listeler (Düz panellerHD), bu kesinlikle ilginç - Samsung QN95A 800'den daha az karartma bölgesine sahip, bu yüzden Hisense buradaki LCD türünden bir tane alabilir mi?

Başka yerlerde, hem Dolby Vision hem de HDR10+ desteği görmekten memnunuz (hadi LG, Samsung ve Sony – yalnızca bir format için bu destek eskimektedir), artı Dolby Atmos. 120Hz yenileme hızına sahiptir, ancak tam sunmuyorHDMI 2.1destek – Hisense'nin Avrupa sitesi, eARC'yi yerleşik olarak listeler, ayrıca ALLM ve VRR (60Hz'e kadar) oyun özellikleri için destek sağlar, ancak 4K 120Hz değil, bu nedenle tam olarak ayakta durmayabilir.en iyi oyun TV'leri.

Hisense A9G


Hisense A9G OLED TV.

(İmaj kredisi: Hisense)

OLED modeli, 2020'den itibaren Sony A9'a kafa karıştırıcı derecede benzeyen Hisense A9G olarak adlandırılıyor. 55 inç veya 65 inç boyutlarında mevcut ve yine her iki gelişmiş HDR biçimini de sunuyor. Bu model ayrıca IMAX Enhanced sertifikasına sahiptir.


Seride ayrıca Quantum Dot teknolojisine sahip üç normal LED TV var: U8GQ, A8GQ ve E76GQ. U8GQ'nun tam dizi arka ışığı var ve 1.000 nit en yüksek parlaklık vaat ediyor - bunun benzerleriyle nasıl karşılaştırıldığını göreceğiz.Sony X90Jorta menzilli taç için.

Hisense A4G ve A6G daha giriş seviyesi modellerdir. A6G, 43 inçten 75 inç'e kadar olan boyutlarda mevcuttur ve muhtemelen büyük bir satıcı olacaktır.


Hisense, bu yıl İngiltere'deki ürün yelpazesine, temel olarak doğru türde ekrana sahip akıllı bir tasarım paketinde kısa mesafeli lazer projektörler olan lazer TV'leri de getiriyor. Bunlar 88 veya 100 inçlik versiyonlarda satışa sunulacak. Bir OLED veya LED TV'nin benzer boyutlarda gerektireceği yıkıcı fiyat olmadan daha büyük bir ekran istiyorsanız, genellikle çok iyi bir değerdir.

Hepsi hemen satışa çıkacak. Geçen yılın modelleri için zamanlama çok ilginç olabilir.Amazon Prime Günü Fırsatlarıbaşlamak üzere… kılavuzumuzda söyledikPrime Day TV fırsatlarından ne beklenirHisense modellerinin muhtemelen büyük indirimler alacağını ve yeni TV'lerin gelişinin bu görünümü daha da çivili hale getiriyor.