Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Hoka One One Sky Kaha GTX yürüyüş botları incelemesi: Sıradışı görünüm, olağanüstü konfor

Hoka One One Sky Kaha GTX yürüyüş botları incelemesi: Sıradışı görünüm, olağanüstü konfor

Hoka One One'ın Sky Kaha yürüyüş botları 2020 güncellemesine sahip. En yeni model, markanın kendi kauçuk köpük taban tasarımı ve sırçalı su geçirmez deri tasarımının yanı sıra ayaklarınızı rahat ve kuru tutmak için GORE-TEX su geçirmez patik içerir. Bu aralık uzun zamandır bizim sıralamamızda düzenli bir şekildeen iyi kadın yürüyüş botları(yanı sıraerkekler için en iyi yürüyüş botları), peki en son sürüm ne durumda? Hoka One One'ın Sky Kaha incelememiz için okumaya devam edin.


İlk önce bariz olanı ele alalım. Evet, bu botlar ... tuhaf görünüyor. Yürüyen botun fütüristik bir yeniden tasavvuru görünümündedirler ve bu gerçeklerden uzak değildir. Hoka One One, daha rahat bir ayakkabı yaratmak isteyen iki yenilikçi tarafından bir patika koşu markası olarak yola çıktı. Marka kurulduğundan bu yana ürün yelpazesi, koşu ayakkabılarından yürüyüş botlarına kadar her şeyi kapsayacak şekilde genişledi, ancak odak noktası konfor ve performans olmaya devam ediyor.

Sky Kaha botları, Hoka One One'ın tescilli tek tasarımını yürüyüş botuna dahil ettiği için tuhaf görünüyor - ve evet, işe yarıyor. Tabanın, doğal yürüyüş şeklini taklit eden ve ayağı ileri doğru iten bir sallanan tasarıma sahip ve ayağın üstüne değil de içine oturduğu yastıklı bir orta tabana sahip. Hareket halindeyken, inanılmaz miktarda kemer desteği vererek ayağın hareketini topuktan ayağa kesintisiz bir akış haline getirir. Plantar fasiit nedeniyle ara sıra acı çektik ve desteğin, uzun yürüyüşlerden sonra durumu hafifletmeye gerçekten yardımcı olduğunu gördük.

Resim 1/4
(Resim kredisi: Hoka One One)
Resim 2/4

en iyi kadın

(Resim kredisi: Hoka One One)
Resim 3/4

en iyi kadın


(Resim kredisi: Hoka One One)
Resim 4/4

en iyi kadın

(Resim kredisi: Hoka One One)

Bu taban hantal görünse de, çizme şaşırtıcı derecede hafiftir ve süngerimsi olmaktan çok destekleyici bir his verir, ayağın zemine olan etkisini emer, böylece ayaklarınız çeşitli arazilerde uzun saatler boyunca yürüdükten sonra taze kalır.


Ancak bu sadece tabanla ilgili değil. GORE-TEX astar ayaklarınızı kuru tutar ve yüksek ayak bileği biraz destek sağlar, ancak yine de yapılandırılmış, koruyucu deriden ziyade daha yumuşak, esnek bir köpük malzemeden yapıldığı için, tırmanma ve inişler için eklemde bol miktarda harekete izin verir. üst kısımdan yapılmıştır. Toz ve döküntülerin bagaja girmesini önlemek için harikadır. Tabandaki Vibram Megagrip kauçuğa sahip düzgün boyutlu çıkıntılar çamurlu, kaygan yokuşlarda sabit ve kendimize güvenmemize yardımcı oldu.

Bu botlar kutudan çıkmaya hazırdır ve kırılma döneminden sonra daha geleneksel botlarla elde ettiğiniz 'ayağınıza göre şekillenmiş' hissine sahip olmasalar da, içeri girmeye gerek kalmadan rahat hissederler. Ve herhangi bir sorun yaşamamış olsak da, bazı incelemelerde ayak bileği etrafındaki dikişin kayalık arazide biraz sürtündüğü görüldü.


Kararımız, özellikle bol miktarda rahatlık ve kemer desteği istiyorsanız, görünüşe göre ertelenmemelidir. Onları tamamen kucakladık çünkü konfor ve performans en yüksek seviyededir ve uzun tepe yürüyüşleri ve yürüyüşler için bu botlar Kraliçe'dir.

Hoka One One Kadın Sky Kaha GTX botları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bugünün en iyi Hoka One One Sky Kaha fırsatları HOKA ONE ONE Sky Kaha Hiking ...Hoka One One Kadınlar Sky KahaBackcountry.com219,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz