Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Ev egzersizi: Bu Spartan HIIT ev egzersizi çok az alana ihtiyaç duyar ve sizi gladyatör şekline sokar

Ev egzersizi: Bu Spartan HIIT ev egzersizi çok az alana ihtiyaç duyar ve sizi gladyatör şekline sokar

Zeki olan çoğumuz, hükümetin tavsiyelerini takip ediyor ve korkunç COVID-19 virüsünün yayılmasını yavaşlatmak için sosyal mesafe kurallarına bağlı kalıyoruz. Ancak içeride sıkışıp kalmak, egzersiz yapamayacağınız ve formunuzu koruyamayacağınız anlamına gelmez. Kullanarak egzersiz yapabilirsinizen iyi ev spor salonuSpartan Race Inc.'de Eğitim Direktörü Sam Stauffer tarafından bir araya getirilen bu 'Spartalı sevenler ve spor meraklıları için tam vücut, evde egzersizi' izleyin veya izleyin.


• BUGÜN Spartalı bir yarışa kaydolun

Spartan HIIT ev antrenmanı bir ısınma seansı ile başlar ve ardından üç devreye bölünmüş gerçek antrenman yapılır. Her egzersizi her devre içinde arka arkaya yapın, ancak son egzersiz tamamlandıktan sonra dinlenin. 1-2 dakika dinlenin (veya iyileşmek için gereken süre boyunca) ve devreyi tekrarlayın.

Stauffer, maksimum sonuç için her devreyi 3-4 kez gerçekleştirmenizi önerir. Devreyi en az 3 kez tamamladıktan sonra bir sonrakine geçin.

Günümüzün en iyi kettlebell fiyatları Bowflex SelectTech 840 ...Bowflex SelectTech 840 KettlebellBowflex149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünJAXJOX KettlebellConnect 2.0JaxJox KettlebellConnectelma229,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pingtwitter 💪 ile egzersiz yapın

Isınmak

Bu beş egzersizle merkezi sinir sisteminizi açın ve kasları ısıtın. Antrenmana başlamaya hazır hissetmek için olabildiğince çok tekrarlayın. Sert bir yüzey üzerinde çalışıyorsanız,Yoga matıeklemleriniz üzerindeki etkiyi azaltmak için.


Plank geçişi yerine ab rollout'lar yaparak işleri karıştırın, bu konuda daha fazlası burada:ab silindiri nasıl kullanılır. Söylemeye gerek yok, ihtiyacınız olabilirscooter'danbunun için.

Tercih sırasına göre mevcut en iyi Fitbit fitness takipçilerinde bugünün en iyi fiyatları Fitbit Versa 2 Sağlık ve ... Fitbit Versa 2 Amazon 159,99 TL GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa Lite Mavi Kayış ... Fitbit Versa Lite Macy's $ 159.95 $ 99.95 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Charge 3 Unisex Siyah ... Fitbit Charge 3 Macy's $ 99.95 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Fitbit İyonik Spor ...Fitbit İyonikAdorama149 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Fitbit Inspire İK ...Fitbit Inspire HRAdorama74 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Inspire Sangria Askı ... Fitbit Inspire Macy's $ 59.95 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Spartalı HIIT evde egzersiz: uzanarak topuktan popoya


(Resim kredisi: Spartan Race Inc.)

Uzanarak popoya topuk

Her iki tarafı da 8 yapın.

Ayakta durarak başlayın. Bir dizinizi hafifçe bükerken diğerini poponuza doğru itin. Arkadaki bacağın bileğini sabitledikten sonra öne doğru menteşelenebilir ve serbest elinizle uzanabilirsiniz. Bunu geriletmek için, menteşelenirken ve öne doğru uzanırken sabit bir şeye tutunabilirsiniz.


Trideer Egzersiz Topu |Amazon'da 14,99 £ karşılığında satın alın
Trideer Egzersiz Topu 2000 mikrometre kalınlığa sahiptir ve 2000 libre basınca kadar dayanabilir - işlem sırasında patlama endişesi duymadan güvenle oturabilir ve egzersiz yapabilirsiniz. Aynı zamanda BPA ve ağır metaller içermeyen hipoalerjenik malzemeden yapılmıştır. Daha fazla gönül rahatlığı için, Trideer Egzersiz Topu 30 günlük sorunsuz iade ve 12 aylık garanti ile birlikte gelir.

Bugünün en iyi Trideer Egzersiz topu fırsatları Trideer Egzersiz Topu ... Amazon Prime 21,99 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Trideer Egzersiz Topu ... Amazon Prime 35,99 $ 25,99 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Spartalı HIIT ev egzersizi: t-omurga rotasyonu

(Resim kredisi: Spartan Race Inc.)

T omurga rotasyonu

Her iki tarafı da 8 yapın.


Atletik olarak başlayın - kalçalar geriye ve dizler hafifçe bükülmüş. Bir elinizi dizinizin içine yapıştırın, diğer elinizi olabildiğince uzağa uzatın. Burada, sandığı olabildiğince açmak için büyük ulaşımı hedefliyorsunuz.

Theragun Liv |Theragun.com'dan 229 £ 'a satın alın
Koşu sonrası esneme seanslarınız için Theragun Liv'i kullanın. Theragun'un en uygun fiyatlı gelişmiş derin kas tedavi makinesidir ve sizi rahatsız eden ağrıyı gidermek için iki ataşman ve yüksek özellikli bir motor ile birlikte gelir. Tüm o iğrenç kas düğümlerine ve ağrılı baldırlara veda edin.Anlaşmayı Görüntüle

Bugünün en iyi Theragun Liv fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Spartalı HIIT Evde Egzersiz: İnç Kurdu

(Resim kredisi: Spartan Race Inc.)

Tırtıl

Toplamda 8 tane yapın.

Şınav pozisyonunda başlayın. Bacaklarınızı tamamen uzatmaya çalışırken ayaklarınızı ellerinize olabildiğince yaklaştırın.

Spartalı HIIT ev egzersizi: yan adımlar

(Resim kredisi: Spartan Race Inc.)

Yan basamaklar

Her şekilde 8 yapın.

Atletik pozisyona geçin - kalçalar arkada ve dizler hafifçe bükülmüş - ve bir bacağınızı olabildiğince yana doğru uzatın. Tekrar et.

Spartalı HIIT ev egzersizi: mühür krikoları

(Resim kredisi: Spartan Race Inc.)

Mühür krikoları

Bunlardan 10 tanesini yapın.

Geniş ayak ve kollarla başlayın. Ayaklara katılmak için zıplayın ve aynı zamanda ellerini çırpın. Tekrar et.

Devre 1

Spartalı HIIT Evde Egzersiz: Çömelmeden Diz Sürüşüne

(Resim kredisi: Spartan Race Inc.)

Çömelme diz sürüşü

Her iki tarafa da 10 tane yapın.

Ayaklarınız omuz genişliğinde açık durun. Mümkün olduğunca çömelin. Amacınız yere paralel ulaşmak olmalıdır. Mümkün olduğu kadar uzağa vardığınızda, tam ayakta durun ve kalçalarınızı olabildiğince sert bir şekilde sıkın. Bu egzersiz için ellerinizi kalçanızdan ve göğsünüzün önünde ve dışında tutun. Uzun pozisyona ulaştığınızda, dizinizi göğsünüze doğru sürebilirsiniz.

Spartalı HIIT Evde Egzersiz: Birddog

(Resim kredisi: Spartan Race Inc.)

Av köpeği

Her iki tarafa da 10 tane yapın.

Masa üstü pozisyonunda başlayın - omuzların altındaki bilekler, kalçaların altındaki dizler ve düz bir sırt ile topukların altındaki ayak parmakları. Vücudun orta noktasında karşı diz ve dirseğe hafifçe vurun, ardından her iki uzuvla yapabildiğiniz kadar uzatın.

Spartalı HIIT ev egzersizi: sıra üzerinde eğildi

(Resim kredisi: Spartan Race Inc.)

Sıra üzerinde bükülmüş

Derinlemesine:halter sıraları nasıl yapılır

Her iki tarafa da 10 tane yapın.

Atletik pozisyonda başlayın - kalçalar geriye ve dizler hafifçe bükülmüş. Modaliteyi (ağırlığı) bir elinize koyun ve sırtınızı sıkarken göğsünüze kadar çekebildiğiniz kadar yukarı çekin. Tekrar et.

Bu egzersiz için bir çiftdambıl, içinKettlebellveya ahalterayrıca

Devre # 2

Spartalı HIIT ev egzersizi: dünya çapında plank

(Resim kredisi: Spartan Race Inc.)

Dünya çevresinde plank

Bu egzersizi 60 saniye boyunca yapın.

Bir avuç içi tahta pozisyonunda başlayın - çekirdek sıkı, kalça kasları sıkılmış ve topuklar bir arada. Elinizi ileri uzatın ve tekrar yere koyun. Bir sonraki ele, sonra bacağa ve son olarak son bacağa geçin. Bu 'dünya çapında' süreci tekrarlayın.

Spartalı HIIT evde egzersiz: plank geçişi

(Resim kredisi: Spartan Race Inc.)

Plank geçişi

Bu egzersizi 60 saniye boyunca yapın.

Bir yan tahta pozisyonunda başlayın. bir dirsek ön tahtasına ve ardından karşı taraftaki tahtaya geçiş. Tekrar et.

Spartalı HIIT evde egzersiz: itme

(Resim kredisi: Spartan Race Inc.)

Şınav

Bu egzersizi 60 saniye boyunca yapın.

Şınav pozisyonunun üstünden kalça kaslarınız ve merkeziniz sıkılmış olarak başlayın. Mümkün olduğu kadar aşağı indirin ve sıfırlama konumuna geri dönün.

Devre 3

Spartalı HIIT ev egzersizi: içeri, dışarı, dışarı

(Resim kredisi: Spartan Race Inc.)

İçeri, dışarı, dışarı

Bu egzersizi 20 saniye yapın, ardından bir sonrakine geçmeden önce 10 saniye dinlenin.

Ayaklar omuz genişliğinde aralıklarla başlayın. Her iki ayağınızı birleştirene kadar bir adım atın ve ardından diğerini takip edin. Ardından, sıfırlama pozisyonuna geri dönene kadar başlangıç ​​ayağını ve ardından bir sonrakini dışarı çıkarın. Olabildiğince çabuk tekrarlayın.

Spartalı HIIT Evde Egzersiz: Spartalı Burpee

(Resim kredisi: Spartan Race Inc.)

Spartalı burpee

Bu egzersizi 20 saniye yapın, ardından bir sonrakine geçmeden önce 10 saniye dinlenin.

Ayakta durarak başlayın. Ellerinizi yere indirin ve ayaklarınızı arkaya doğru tekmeleyin (şınav pozisyonunda olmalısınız). Buradan şınav çekeceksin. Ardından ayaklarınızı ellerinizin yanında geriye doğru tekmeleyin ve ayakta durma pozisyonuna dönün. Ama burada bitmiyor. Sadece ayakta durma pozisyonuna dönmek yerine, ellerinizle başınızın üzerinde yapabildiğiniz kadar yükseğe zıplayacaksınız!