Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Evde egzersiz: Fitness dergisinin Nintendo Switch'te Ring Fit Adventure oynamak için en iyi beş ipucu

Evde egzersiz: Fitness dergisinin Nintendo Switch'te Ring Fit Adventure oynamak için en iyi beş ipucu

Halka Fit Maceradünyanın en iyi fitness oyunudurNintendo Anahtarıama itiraf etmeliyim ki, sizi zaman içinde meşgul etmek için tasarlanmış tüm oyun içi özelliklere rağmen, Ring Fit Adventure bile zamanla biraz tekrarlanacak. Bir Japon fitness dergisi olan Tarzan'daki insanlar bunu biliyor, bu yüzden nedenbir liste derledilerOyunun keyfi en üst düzeye çıkaracak şekilde nasıl oynanacağına dair en iyi 5 ipucundan biri. RingCon denetleyicisinin tozunu alma ve Ring Fit Adventure'a bugün bir şans daha vermenin zamanı geldi!


Tarzan editör ekibi üyesi Murata'nın sözleri, Chrome'un yerleşik çeviri özelliği kullanılarak Japonca'dan çevrildi, bu nedenle aşağıdaki ipuçları orijinal metinde tam olarak aynı gelmeyebilir. Göründüğü haliyle doğrudan çeviriye bir örnek: 'Bu sefer, 'Tarzan'ın yazı işleri bölümündeki en ateşli maceracı Murata'dan 'eğlence için 5 ipucu' tanıtmak istiyoruz.' Bu muhtemelen Murata'nın en keskin Ring Fit Adventure oyuncusu olduğu anlamına geliyordu, ama kim bilir? Murata sıcak sigara içiyor olabilir.

Lafı daha fazla uzatmadan, Tarzan'ın Murata'sından en iyi beş Halkalı Macera ipucunu burada bulabilirsiniz.

çok yoğun olmayın

Oyunu yüklediğinizde, Ring Fit Adventure nasıl hissettiğinizi ve en önemlisi son seanstan sonra nasıl hissettiğinizi kontrol eder. Çok mu zordu? Çok kolay? Bu konuda maço olmaya gerek yok, eğer egzersiz yükü çok fazlaysa, yoğunluğu azaltmaktan çekinmeyin. Murata'nın önerdiği gibi, fiziksel gücünüzü abartmamak gibi 'mütevazı' kalarak yaralanmalardan kaçınabilirsiniz.

Sert gitmeyin ya da eve gitmeyin: zaten evdesiniz, bu yüzden kendinizi düzenli olarak egzersiz yapmaya kolaylaştırabilirsiniz.


Halka Fit Macera

(Resim kredisi: Nintendo)

Her gün oynamak zorunda değilsin

Alışkanlıkları oluşturmak zaman alır. Murata-san'a göre, 'zindeliğin alışkanlık haline gelmesi iki ay sürüyor'. Ring Fit Adventure, sık egzersizi hayatınıza sokmanın eğlenceli bir yolu olmasına rağmen, aşırıya kaçmak onu çok çabuk terk etmenize neden olabilir. Oyunda 23 'macera dünyası' var, yani günde 30 dakika oynarsanız oyunu temizlemek üç ay sürer. Diyelim ki haftada 2-4 kez oynayarak bunu uzatın: bu şekilde oyun kolayca yarım yıla kadar alakalı kalabilir.


Gerçek hayattaki 'yükseltmeler' dahil

Ring Fit Adventure'da avatarınızı (ve istatistiklerinizi) özel kıyafetlerle giydirerek yükseltmek mümkündür.koşu ayakkabısı,kısa koşuve benzeri. Aynı prensibi gerçek hayatta da uygulayabilirsiniz: Tarzan, daha fazla rahatlık için antrenman şortları giymenizi önerir.protein tozukurtarmaya ve kullanmaya yardımcı olmak için sallarYoga matı, özellikle evinizde sert zemin varsa. Daha fazla anlaşamadık!

Halka Fit Macera


(Resim kredisi: Nintendo)

Uygun savaşlara hazır olduğunuzdan emin olun

Oyunda, belirli düşmanlar farklı renktedir ve farklı egzersiz türleri de öyle. Her aşamadan önce oyun, herhangi bir noktada cephaneliğinizde yalnızca sınırlı miktarda olduğundan, hangi egzersizleri 'donatmanız' gerektiğini önerir. Bu özellik, Ring Fit Adventure antrenmanlarına çeşitlilik kattığı ve her seferinde hangi kas bölgelerini hedefleyeceğiniz konusunda stratejik olarak düşünmenizi sağladığı için çok kullanışlıdır.

Egzersiz oyununuzu doğru yapmanın yanı sıra, fit savaşlardan önce doğru smoothie'leri içerek kazanma şansınızı daha da artırmak isteyebilirsiniz. Oyunda, egzersizler ve düşmanlarla benzer bir deseni takip eden renkli smoothie'ler satın alabilirsiniz: sarı smoothies, sarı egzersiz gücünüzü artıracak, bu nedenle sarı düşmanları yenmenizi kolaylaştıracaktır. Tereyağından kıl çeker gibi.

Çabalarınızı takip edin

Ring Fit Adventure'ı bir yol olarak kullanıyor olsanız bilekilo vermek, birkaç oyun seansından sonra hemen sonuç göremeyebilirsiniz. Motivasyonunuzu kaybetmek istemiyorsanız, önceki seanslarınızdan tüm antrenman verilerini bulacağınız egzersiz günlüğü özelliğini incelemeye başlayın. Tıpkı neden bir giymenizi tavsiye ettiğimiz gibikoşu saativeyafitness takipçisiDışarı çıkmak ve egzersiz yapmak için kendinizi motive etmek için, Ring Fit Adventure'da egzersiz günlüğü benzer bir rolü yerine getirir. Ne kadar çaba harcadığını görmek her zaman güzeldirfit olmak!


2021 için Fit Olun!

Bu, Pingtwitter'lerin bir parçası2021 için uygunHerkesin zinde ve sağlıklı olması için 2021 boyunca devam edecek olan program. Birçokları için zorlu bir yıl olacağı kesin olan bu yıla hazırlanmanıza yardımcı olacak diyet, yaşam tarzı ve egzersiz hakkında ipuçları vermeyi amaçlıyoruz. Garanti edebileceğimiz bir şey var: geçen yıldan daha iyi OLACAK. Ve umarım bundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluruz.

Kaynak:Nintendo Yaşamı.

Bugünün en iyi spor salonu ve fitness fırsatları - stok her 30 dakikada bir kontrol edilir SAWANS Direnç Bantları,... SAWANS direnç bantları Amazon £ 2,99 GörüntüleTüm fiyatları görHareket Halinde Yoga Minderi Taşıyıcı Gaiam Yoga Minderi Amazon £ 18,60 GörünümTüm fiyatları görMirafit 2kg Altıgen Dambıl Seti... Mirafit Altıgen Dambıl Mirafit £7,95 GörünümTüm fiyatları görCap Barbell Unisex'in SDR-005... CAP Barbell Kaplamalı Hex Dambıl Amazon £ 51,90 GörünümTüm fiyatları görSunny Health & Fitness Kemeri... Sunny Health & Fitness SF-B1002 Kemer Amazon £349.99 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Direnç Bandı | 1.2m Metre... Atemi Direnç Bantları Amazon £5.95 £3.95 GörünümTüm fiyatları görDTX Fitness Soft Touch... DTX Fitness Soft Touch Turkuaz Amazon £7,99 GörüntüleTüm fiyatları görGallant Karın Egzersizi Karın... Gallant Karın Silindiri Amazon £10.99 GörünümTüm fiyatları görMirafit Power Ab Roller &... Mirafit Ab Roller Mirafit £10,95 GörünümTüm fiyatları gör Altıgen Dambıl 2.5kg Domyos Altıgen Dambıl Decathlon Türkiye £ 9.99 Görünüm Tüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Spor Beslenme ve Takviyeleri fırsatları Vücut Geliştirme Deposu Saf... Saf Protein Tozu Amazon £ 5,98 GörüntüleTüm fiyatları görSlimFast Meal Shake, Caf‚... SlimFast Yüksek Protein Shake Mix Amazon £7,79 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Doktora Beslenme Diyet Peynir altı suyu... Doktora Beslenme Diyet Peynir altı suyu Protein Tozu Amazon £20.99 £12.99 GörüntüleTüm fiyatları görPukka Womankind Çay x 20 torba Pukka Otlar Womankind Etik Mağaza £2,99 GörüntüleTüm fiyatları görOptimum Nutrition ON Gold... Optimum Nutrition Gold Standard Peynir altı suyu Amazon £28,53 GörünümTüm fiyatları görA.Vogel Menopoz Desteği |... A. Vogel Menopoz Desteği Amazon £14,93 GörünümTüm fiyatları görPROTEİN İŞLERİ Toplam Kütle... Protein İşleri Toplam Kütle Matrisi Amazon £22.36 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli fiyatOptimum Beslenme Ciddi... Optimum Beslenme Ciddi Kitle argos.com.tr £ 29.99 25,49 £ Görünüm Tüm fiyatları görWeight Gainer Blend - 1kg -... MyProtein Weight Gainer Blend Myprotein UK £13,99 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Vitabiyotik Menopoz... Vitabiyotik Menopace Amazon £6,28 £2,91 GörünümTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz