Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Ev egzersizleri, bu tam vücut, yağ yakan ev vücut ağırlığı canavarından çok daha iyi olamaz.

Ev egzersizleri, bu tam vücut, yağ yakan ev vücut ağırlığı canavarından çok daha iyi olamaz.

Ekipman gerektirmeyen harika bir ev egzersizi mi arıyorsunuz? Sizi suçlamıyoruz -en iyi ev spor salonuteçhizat yetersiz ve hepimizin elinde çok fazla zaman var. Ve yemek için konserve yiyeceklerle dolu dolaplar.


• Mike Tyson, kondisyonunu geliştirmek için BU alışılmadık vücut ağırlığı egzersizini kullandı

Tüm spor salonlarının ve eğlence merkezlerinin öngörülebilir bir gelecekte kapanacağı haberi, koşu bandına vurmaya veya haftada en az üç veya dört kez ağırlıklara vurmaya alışkın olan herkes için büyük bir şok oldu. Egzersiz, yalnızca fiziksel sağlığımız için değil, aynı zamanda zihinsel sağlığımız için de iyidir, çünkü sağlam bir kalp pompalama seansına alışkın olanlar, egzersiz sonrası endorfin salınımı sayesinde hissedilen olumlu hisleri muhtemelen kaçıracaklardır.

Bu, fitness rejiminden vazgeçme zamanının geldiği anlamına gelmez, çünkü ekipmanınız olmasa bile evde yapabileceğiniz çok şey var.

Nathan McCallum'un nihai ev vücut ağırlığı egzersizi

Şu anda bir spor salonuna giremiyor musunuz? Sorun değil, paniğe gerek yok. Bunu evde egzersiz yaparken hallettim! Şimdi, sağlığımıza ve zindeliğimize her zamankinden daha fazla öncelik vermemiz gerekiyor. Sırf spor salonunun kapandığı için, kazançlarınızın olması gerektiği anlamına gelmez, 'diye açıklıyor.

Aşağıdaki antrenmanı bir devre olarak yapın, her egzersiz arasındaki dinlenme süresini sınırlayın ve havluyu atmadan önce üç turu tamamlayın!


Örümcek Adam Şınavlarıx 10

Avuç içleri yerde, eller omuz genişliğinden biraz daha geniş olacak şekilde düzenli bir şınav pozisyonuna geçin. Kollarınızdaki ağırlığı alın ve vücudunuzu aşağı indirin, dirsekleri oldukça sıkı tutun (kıvırmayın), aynı anda dizleri vücudun yanına ve dirseğe gelene kadar kaldırın. Gökdelene tırmanan Örümcek Adam gibi. Her tekrarda dönüşümlü sol ve sağ taraflar.


Atlama Hamlesix 10

Ayrı çömelme duruşunda durun, sağ uyluk yere dik açıyla, sol ayağınızın topu yerde olacak şekilde sol bacak arkanızda uzatılmış durumda. Gövdeyi yere doğru indirin, sağ dizinizi ayak parmaklarınızın üzerinde dolaşmasın, şimdi yukarı doğru patlayın ve bu sırada bacakları değiştirerek zıplayın.


Rus Twistx 20

Kuyruk sokumunuzu korumak için yere bir paspas veya havlu koyun. Şimdi oturmak pozisyonuna geçin, ancak bacaklarınızı öne doğru uzatın ve topuklarınızı yerden kaldırın. Bir denge noktası bulun ve ardından gövdeyi döndürün, böylece parmak uçlarını yan tarafınıza zemine dokundurabilirsiniz. Dengenizi koruyun ve ters yönde döndürün, parmaklarınıza dokunun ve tekrarlayın.

Böyle devam edin ve her şey bittiğinde el bombası elçisi Nathan Williams gibi görüneceksiniz.


(Resim kredisi: El bombası)
Günün en iyi fitness akıllı saat fırsatları İndirimli Fiyat Garmin 010-01746-00 ... Garmin Forerunner 935 Amazon $ 499.99 $ 284.99 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Vivosport Smart ... Garmin Vivosport Amazon $ 119.99 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok Garmin 010-03717-49 ... Garmin Forerunner 235 Amazon $ 116.95 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Polar Ignite GPS Spor Saat ... Polar Ignite Pro Bisiklet Kiti $ 232.49 $ 180.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Suunto 9 Baro GPS SaatSuunto 9 BaroREI.com499 ABD doları 424,09 $ Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Fitbit İyonik Spor ...Fitbit İyonikAdorama149 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Plyo ŞınavX 10

Esasen, bu daha patlayıcı bir ikinci aşama olan bir şınavdır, yani gövdeyi ve göğsü yukarı doğru bastırdığınızda, bunu avuç içlerinizin yerden kalkmasına izin verecek kadar yeterli kuvvetle yaparsınız. Standart şınav pozunda bu çok zor geliyorsa, bunun yerine dizlerinin üzerinde yapmayı dene.

Zıpla Çömelmex 10

Ayakları omuz genişliğinde birbirinden ayırın, ayak parmakları hafifçe dışa dönüktür. Kalçalarınız yere paralel olacak şekilde çömelin, siyahı düz tutun, kalçalarınızın arasından menteşeleyin ve ganimetinizi dışarı çıkarın. Yukarı çıkarken, yerden atlamak için yeterli kuvvetle topuklara bastırın.

Wall Mountain Dağcılarıx 20

Bu biraz pratik ve ciddi üst vücut gücü gerektirecek, ancak bunları geliştirmek için zamanınız var, değil mi? Bir duvarın yanında şınav pozisyonu alın ve o duvara ayaklarınızla tırmanın. Şimdi, bir dizinizi göğsünüze doğru getirin ve yumuşak, kontrollü bir hareketle duvara doğru indirin. Diğer tarafta tekrar edin ve boyayı rötuşlamaya hazır olun.

Karın kasları inşa etmek sadece sonsuz egzersizlerden ibaret değildir

(Resim kredisi: Getty Images)

Ninja Çömelmex 10

Hayali bir değişim için dua ediyormuşsunuz gibi diz çökmüş bir pozisyon alın. Ayaklarınızın toplarının zemine temas ettiğinden emin olun ve şimdi bu pozisyondan standart bir çömelme ve ayakta durmanın alt aşamasına patlayıcı bir şekilde atlayın. Tekrar et.

Pike Şınavx 10

Standart bir şınav pozisyonundan ayaklarınızı geriye doğru yürüyün ve ağırlığınızı ayak parmaklarınızın üzerinde bırakın. Kıçınızı havaya sokun ve sırtınızdan yere doğru uzanan güzel bir düz çizgi oluşturun. Şimdi alnınızı yere indirmeye çalışın, kollarınızla bastırın, ancak dirseklerin içe doğru kıvrıldığından ve yanlara doğru genişlemek yerine doğrudan arkanızı işaret ettiğinden emin olun.