Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Homedics Ellia Adore incelemesi: Birkaç ek hile ile mükemmel bir yağ difüzörü

Homedics Ellia Adore incelemesi: Birkaç ek hile ile mükemmel bir yağ difüzörü

Ellia Adore Ultrasonik Uçucu Yağ Difüzörü fırsatlarıEllia Adore Ultrasonik... Urban Outfitters (Birleşik Krallık) 42 £ GörünümHoMedics Ellia Adore... Amazon £ 49,99 Görünüm Ellia Adore difüzör... Boots.com £59,99 Homedics Görüntüle Ellia Adore... Feelunique UK £59,99 Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Homedics Ellia Adore uçucu yağ difüzörü incelemesi

Ellia Adore, sizi bir zen haline getirmek için ince bir koku sisinin yanı sıra yatıştırıcı sesler ve ışık efektleri veren bir eklenti aroma difüzörüdür. Evde, ofiste veya yoga / meditasyon alanında kullanım için tasarlanmıştır - ve alışılmadık olmayan bir durumda, şu anda hepsinin aynı yerde olması, bir alanın havasını 'iş'ten kolayca değiştirmenin iyi bir yolu olabilir. 'rahatlamak' için.


Listemize dahil edilmeye değer olup olmadığını görmek için birini test ettim.en iyi yağ difüzörüsıralama. Birkaç damla su eklediğiniz bir su deposu ile çalışır.esans, daha sonra odanıza koku katmak için buharlaştırılır. Ellia Adore Ultrasonik Esansiyel Yağ Difüzörü incelememin tamamı için okumaya devam edin.

Homedics Ellia Adore difüzör incelemesi: tasarım ve özellikler

Ellia Adore'un görünümü, sisin yayıldığı tepesinde bir açıklığı olan yuvarlak, koyu renkli buzlu cam bir kubbenin oturduğu ince bir ahşap taban ile sade ve şıktır. 15,5 cm yüksekliğinde ve 15 cm genişliğinde, daha geniş taraftadır, bu nedenle sadece bir odayı kokulandırmanın işlevsel bir yolundan ziyade difüzörlerinin bir özelliğini (ışık efekti işlevi göz önüne alındığında mantıklıdır) yapmak isteyenlere yöneliktir. daha doğal bir duygu, kontrol edinBeurer LA40).

Bu cam kubbe, en sevdiğiniz uçucu yağdan yedi damla eklemeden önce, belirtilen seviyeye kadar suyla doldurduğunuz bir hazne de dahil olmak üzere difüzörün iç işleyişini kapsar. Bu daha sonra 'ultrasonik, yüksek frekans teknolojisi' ile kokulu bir sise dönüştürülür. İki mod vardır: sürekli ve aralıklı (30 saniye açık, 30 saniye kapalı) ve bir su yükünden altı saate kadar sürekli aroma veya 12 saate kadar aralıklı buğu elde edersiniz. Güç şebekeden gelir, bu nedenle difüzörünüzü bir prizin yanına yerleştirmeniz gerekir. Bu normal değil ama biraz can sıkıcı.


(İmaj kredisi: Gelecek)

Ellia, kokunun yanı sıra iki duyunuza da hitap eder. Sizi daha da rahatlatmak için bir dizi gökkuşağı tonu arasında dolaşan renk değiştiren bir ışık vardır (renklerden herhangi birini istediğiniz kadar duraklatmayı seçebilirsiniz) ve aynı zamanda bir dizi yumuşak ses manzarası parçalarını da çalacaktır. .

Bu yağ difüzörü, herhangi bir işlevi uzaktan açıp kapatmak için kullanabileceğiniz temiz bir uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Düğmeler oldukça basittir, ancak Homedics ayrıca, ilk kez kavramaya başladığınızda kullanışlı bir hatırlatma olarak, uzaktan kumandanın arkasında her birinin ne yaptığına dair yararlı açıklamalar yazdırmıştır.


Homedics Ellia Adore difüzör incelemesi: kullanım

Kullanımda, Homedics Ellia Adore uçucu yağ difüzöründen çok etkilendim. Sis işlevi güvenilir ve etkilidir, ancak onu rekabetten yükseltmeye yardımcı olan ekstralardır.

Ses işlevi kesinlikle gerekli olmasa da - çoğu insanın evlerine müzik aktarmak için herhangi bir sayıda cihazı vardır, sonuçta - ses manzaraları yatıştırıcıdır ve bunlar arasında geçiş yapabilir ve gerektiğinde sesi açıp kapatabilirsiniz. Bunu Zoom yoga derslerimin arka planı olarak kullanıyorum ve oturma odasını biraz daha zenci hissettirmek için oldukça etkili bir yol.


Buzlanma çok karanlık olduğundan, ancak düşük ışıkta çok daha fazla görünür olduğundan, ışık işlevi gündüzleri oldukça incedir. Aşağıdaki videoda görebileceğiniz gibi, bu difüzör renkler arasında oldukça hızlı bir şekilde dönüyor, ancak sarsıcı olmasa da (lütfengördüğünüz herhangi bir titremeyi görmezden gelin – bu videoyla ilgilidirgerçek üründen ziyade; ışık pürüzsüz ve sağlamdır). Gökkuşağı efektini 'meditasyon'dan biraz daha 'disko' bulduğum için tercihim bir renk seçip ona bağlı kalmak.

Homedics Ellia Adore difüzör incelemesi: karar

Şimdi Homedics Ellia Adore difüzör incelememin en önemli noktasına gelelim: İyi mi? Öyle derdim. Difüzör seçiminiz büyük olasılıkla odanıza uyuyorsa, büyük bir karanlık küre sizin havanızsa, bunu en iyi seçenek olarak önerecek çok şey var. Kokuları dağıtmada çok etkili olmasının yanı sıra, ışık ve ses seçeneklerinin dahil edilmesi, bir mekanın hissini gerçekten değiştirebileceği anlamına gelir. Uzaktan kumanda, yoga matınızdan veya koltuğunuzdan yeni bir film müziğine geçmeyi, aydınlatmayı değiştirmeyi veya koku çok fazla geliyorsa aralıklı sis moduna geçmeyi kolaylaştıran bir başka büyük avantajdır.

Fiyatlar - Ellia Adore Ultrasonik Uçucu Yağ Difüzörü:▼