Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Hoover H-Free 300 incelemesi: ucuz ve çok yönlü kablosuz bir elektrikli süpürgeden şımarık performans

Hoover H-Free 300 incelemesi: ucuz ve çok yönlü kablosuz bir elektrikli süpürgeden şımarık performans

Hoover H-Free 300, kablosuz temizlik söz konusu olduğunda uygun fiyatlı bir seçenektir.en iyi kablosuz elektrikli süpürgeleronun fiyatına.


Ev işleri elektrikli süpürgeden daha sıkıcı değildi, bu yüzden piyasada bu kadar çok model var. Harika temizlik cihazlarına talep var, ancak vakum eğilimi asla artmıyor. İyi bir makineniz yoksa, bu yüzdenen iyi elektrikli süpürgegrubun seçimini bulmanıza yardımcı olacak kılavuz. H-Free 300 bu listeye pek girmiyor, ancak onu kablosuz elektrikli süpürge listesine ekleyeceğiz.

Hoover H-Free 300, gerçekten 'uygun' makineyi merdivenlerin altından çıkarmakla uğraşamıyorsanız veya sizinkini nerede tutuyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken çok sağlam bir çubuk modelidir. Hoover'ın H-Free 300'ü, hafif ama güçlü ve nihayetinde, her gün yapmamız gereken hızlı kırıntı ve hav akınları için el altında tutacak kadar kullanışlı, uygun şekilde kullanışlı, taşınabilir bir çubuk tasarımıdır.

Hoover H-Free 300

(İmaj kredisi: Hoover)

Hoover H-Free 300: Bu nedir?

H-Free 300, 100'den 800'e kadar değişen çeşitli Hoover H-Free çubuk vakum modellerinden biridir ve 300, orta zemine yuva yapmak üzere tasarlanmıştır, ki bunu güzel bir şekilde yapar. Ayrıca, daha kapsamlı evcil hayvan kürkü ve saç görevlerini üstlenmek için motorlu bir mini turbo fırça ile birlikte gelen Hoover H-Free 300 Pets sürümü de var.


Bu yeni makine, diğer modellerinde görüldüğü gibi temiz Hoover H-LAB Flat&Drive Zemin Nozuluna sahiptir. Bu, 180 derece dönme ve 90 derece yaslanma özelliği sayesinde size maksimum özgürlük sağlar. Daha da kullanışlısı, özellikle elektrikli süpürgenizin sürekli düşmesi ve yolunuza çıkmasıyla deliriyorsanız, Hızlı Park Et ve Git özelliğidir. Kendi kendine ayağa kalkacak. Övgü olmak. Ancak Hoover, uygun saklama için ünitenin duvar montajında ​​tutulması gerektiğini belirtir.

Dyson, en iyi elektrikli süpürge modelini bulmak söz konusu olduğunda manşetlere girme eğilimindedir. Eğer bir bütçeniz varsa, o zamanDyson V7 Mutlakbaşlangıç ​​modeli dikkate değer. Ancak daha uygun fiyatlı Hoover H-Free 300, yine de değerlendirmeye değer.


Hoover H-Free 300

(İmaj kredisi: Hoover)

Hoover H-Free 300: Tasarım nasıl?

Hoover H-Free 300, kendi kendine ayağa kalkabilme yeteneğinin yanı sıra, yeni başlayanlar için onu bizim için bir hit haline getiriyor, Hoover H-Free 300 genel olarak oldukça iyi görünüyor. Test modelimiz, alüminyum ana boru üzerinde kırmızı anotlanmış bir kaplama ile gelirken, genel olarak renk şeması kırmızı, koyu gri ve gümüş karışımıdır ve ana gövdede ikonik Hoover logosu ile tamamlanmıştır.


Hoover bu şeyleri sonsuza kadar tasarlıyor, bu yüzden elbette iyi bir stick elektrikli süpürgenin nasıl üretileceğini biliyor ve bu modelin genel estetik çekiciliğinden çok memnun kaldık. Tutamak, daha uzun temizlik seanslarını sorunsuz ve rahat hale getirmek için yeterliyken, emiş seviyesini yükseltmek veya düşürmek için ünitenin arkasındaki 'Güç Kontrolü' düğmesine başparmağınızla kolayca ulaşabilirsiniz.

Her şey ince bir kutuda paketlenmiş olarak gelir ve montaj basit ve mantıklıdır. Buna ek olarak, nasıl sorunsuz bir şekilde ayağa kalkıp koşacağınızı gösteren harika bir açılır başlangıç ​​kılavuzu var.

Bu modelde, tasarımın hem nozulu hem de el tipi bölümünde yerleşik çift LED DustLocator ışıkları ile ayrıntılara çok dikkat edilir. Bu, karanlık oda köşelerinden ulaşılması zor raf ve dolap iç kısımlarına kadar tüm senaryoları kapsayacak şekilde aydınlatmaya sahip olduğunuz anlamına gelir.

Gövdenin içinde çıkarılabilir bir pil takımı var, ancak verilen kabloyu doğrudan ünite gövdesindeki bağlantı noktasına takarak Hoover H-Free 300'ü şarj etmek için uygun bulduk. Aslında, sopa olmadan bir rafa veya kanepenin ucuna tüneebilirsiniz. Gövde tasarımındaki bir 'Pil Durumu' gösterge ışığı, şarjın ne zaman tamamlandığını size gösterir, böylece onu çırpabilir ve zar zor hareket etmeden bir anda bu gevrek kırıntıları kendiniz süpürebilirsiniz.


Hoover H-Free 300

(İmaj kredisi: Hoover)

Hoover H-Free 300: Neler dahil?

Hoover H-Free 300 ile birlikte gelen aksesuar dizisinden çok etkilendik. Plastikten ziyade alüminyum olan çubuk ucunu açıkça alıyorsunuz, bu da kalite hissini artırıyor. Diğer modellerde kullandığımız bazı kısa aletlerden daha pratik hale getiren daha uzun kıllara sahip gerçekten kullanışlı bir fırça eklentisi de var.

Hoover H-Free 300 denkleminin çöp kutusu, tasarımın ayrılmaz bir parçasıdır ve alt kısımda açılır bir kapak bulunur, böylece toplanan tozu ve kiri doğrudan çöp kutusuna gönderebilirsiniz. Zamanla kir biriktiğinden daha kuvvetli temizlik yapmak için ünitenin bu kısmına girmek oldukça kolaydır. Çoğu çubuk elektrikli süpürge gibi, çöp kutusunun kapasitesi çok büyük değildir, ancak şeffaf plastikten yapıldığı için ne zaman boşaltılması gerektiğini görebilirsiniz.

Ayrıca Hoover H-Free 300 için, duvara veya dolaba asmanıza olanak tanıyan bir montaj kiti de mevcuttur. Ancak, Hoover H-Free 300'ün kendi kendine ayağa kalkabilmesi nedeniyle bu daha az gerekliliktir.

Hoover H-Free 300

(İmaj kredisi: Hoover)

Hoover H-Free 300: Performans nasıl?

Stick vakum, geçmişte cansız performansları nedeniyle kötü bir üne sahipti, ancak bazılarıyla işler çok daha iyi hale geldi.en iyi çubuk vakumlaryarın yokmuş gibi emmek. Hoover H-Free 300, 80.000 RPM'ye kadar dönen ve 65AW emiş sağlayan performans departmanında kesinlikle şımarık olan fırçasız bir Doğrudan Darbeli Motora sahiptir.

Vakumun açılması, sapın önündeki tetiğin çekilmesiyle yapılır. Varsayılan olarak bu, makineyi en düşük gücünde başlatır ve bu, başlangıçta size vakumun yalnızca laminat zeminlerde biriken tumbleweed tarzı hav ve saç topları için yararlı olacağı izlenimini verir. ‘Güç Kontrolü‘ işaretli düğmeye basın. Yine de ünitenin arkasında ve daha güçlü Turbo ayarı sayesinde hızınızı artırabilirsiniz.

En yüksek güç seviyesindeki performans, bu motordan çok az titreşim ve örneğin tam eğimde etli bir saç kurutma makinesinden daha kötü olmayan gürültü seviyeleri ile sağlamdır. Emiş gücü de üst ayarda gerçekten çok iyi, ancak diğer düşük ayarlarda düşüyor. Bunlar, süs eşyalarının etrafındaki hassas alanlar için kullanışlıdır, ancak en fazla değeri maksimum ayardan aldık.

Ayrıca yapılandırma modunu hızlı bir şekilde değiştirebilmemizi de sevdik. Hoover, Hoover H-Free 300'deki konektörlerle harika bir iş çıkardı. Her bir boru bağlantısında bulunan küçük kırmızı düğmeye basın ve üniteyi tam dolu bir çubuktan kompakt bir el cihazına indirebilir ve tekrar, sadece saniyeler. Etkileyici. Bu arada, temizleme kafasındaki silindirler özellikle sağlam değiller ancak test sırasında bize yeterince hizmet ettiler.

Çalışma süresi açısından Hoover, Otomatik Modda 40 dakika olduğunu iddia ediyor. Temizleme ihtiyaçlarımız için en iyi şekilde çalıştığı için çoğu zaman vakumu tam eğimde çalıştırma eğilimindeydik. Ana motorlu zemin başlığı eklentisini kullanarak performans düşmeye başlamadan önce üniteden yaklaşık yarım saatimiz kaldı. Hoover H-Free 300'ün bonusu, çay molası verirken hızlı bir şekilde takıp suyunu çekebilmesidir. Tam kapasiteye geri döndürmek için birkaç saat veya bir gecelik şarj gerekir.

Hoover H-Free 300

(İmaj kredisi: Hoover)

Hoover H-Free 300: Karar nedir?

Hoover H-Free 300 kablosuz çubuk elektrikli süpürge ile oldukça etkilendik. DeğilNSsatın alabileceğiniz en güçlü model, ancak 169,99 £ RRP ile oldukça uygun fiyatlı. Daha fazla güce ihtiyacınız varsa, bu markaya bağlı kalmak isteyip istemediğinizi düşünmek için Hoover'ın daha güçlü meslektaşları vardır.

Hoover H-Free 300, onu süper kullanışlı kılan harika bir küçük tasarımla, genel çekiciliği için bizi kazandı. Kendi başına ayakta durma yeteneği, çok sayıda yerde daha küçük vakumlama işlerinin üstesinden gelmenizi sağlayan o harika nozul ve genel çok yönlülük vardır. Bu, iyi ataşmanlar sayesinde arabayı da içerir.

Bu pil takımının zaman içinde nasıl çalıştığını size söyleyecek kadar uzun süredir elimizde değil, ancak bunun dışında Hoover H-Free 300, sadece hızlı bir yenilemeye ihtiyacınız olduğunda çıkarmak için mükemmel olan mükemmel bir elektrikli süpürgedir ve tam bir bahar temizliği seansı yerine tozu alın.