Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Parfüm çevrimiçi olarak nasıl satın alınır (test edemediğinizde)

Parfüm çevrimiçi olarak nasıl satın alınır (test edemediğinizde)

Test edemediğinizde parfüm satın almanın internetten ruj veya saç fırçası satın almak kadar kolay olmadığı inkar edilemez. Ayrıntılara daha fazla dikkat gerektirir, özellikle bir şişeye çok para harcayacaksanız, her kuruşuna değmesini istersiniz.

Coty gibi Dolce & Gabbana, Gucci ve daha pek çok ünlü markanın sahibi olan birçok şirket, yanıtlama şeklinize göre hangi kokunun size uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olacak bir anket tasarladı ve algoritmalar aramanızı daraltmanıza yardımcı olacak. hangisi size daha çok yakışıyor.

The Perfume Shop gibi diğer parfüm perakendecilerinin, neyi sevdiğinizi bulana kadar her ay 12 sterline denemeniz için 30 günlük parfüm örnekleri gönderdiğiniz abonelik tabanlı bir hizmeti vardır - seçenekler sonsuzdur ve artık her zamankinden daha kolay test edemediğinizde parfüm satın almak için.

Scentbird'ün Kurucu Ortağı ve CMO'su Rachel ten Brink, herkesin kokuyu farklı şekilde deneyimlediği gerçeğini vurguluyor ve Scentbird şirketinin kendisi de, tüketicilerin, odunsu, taze veya çiçek ve ayrıca tarih gecesi gibi farklı yaşam olaylarını seçme seçeneği.


Gruplar halinde kategorize edildiklerinde kokuları bulmak çok kolay, yani turunçgiller gibi taze kokular, özellikle meyveli bir şey istemiyorsanız odunsu ama daha baharatlı bir koku istiyorsanız, çiçeksi veya yasemin gibi notalar içeren bir parfüm istiyorsanız çiçeksi kokular. gül veya kehribar, vanilya veya paçuli gibi oryantal, boğucu kokular.

İnternetten parfüm satın alırken uyulması gereken bazı genel kurallar şunlardır:


  • Araştırma önemlidir. Bir parfümle ödeme yapmadan önce çevrimiçi bir arama yapın ve blog yazarları veya parfüm meraklıları/uzmanları gibi diğer kişilerin deneyimlerini okuyun. Diğer insanların düşünceleri hakkında bilinçli kararlar vermenize yardımcı olacak bir fikir edineceğiniz için yorumları da okumayı unutmayın. Parfüm denemediyseniz olumsuz yorumlara kapılmayın. Herkesin cildine farklı oturur.
  • Hangi kokunun sizin için doğru olduğunu belirlemenize yardımcı olacak çevrimiçi bir test yapmak faydalı olacaktır. Parfüm sınavları, hangi kokuları sevdiğinizi, ne tür bir kişiliğe sahip olduğunuzu ve neye ihtiyacınız olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için sahip olduğunuz yaşam tarzını dikkate alır. Bir etkinlik için parfüm satın almak istiyorsanız, örneğin başkalarının o etkinlik için ne satın aldığını görmek için 'düğün günü için en iyi kokular' gibi anahtar kelimeleri arayabilirsiniz.
  • Parfüm açıklamalarını okuyun. Çoğu zaman, parfümün tanımlanma şeklinin sizde bir şekilde rezonansa gireceğini, yani satın alma işleminizi yapmanıza yardımcı olabilecek duygu hatıralarınızı uyandıracağını göreceksiniz.
  • Aramanızı daraltmak için en çok satanlar bölümüne bakın. Daha ileri gitmek ve aramanızı fiyat ve kokuya göre daraltmak istiyorsanız, size yardımcı olması için filtre bölümünü kullanın.
  • Konfor alanınızdan çıkmaktan ve normalde tercih etmeyeceğiniz yeni kokuları denemekten korkmayın, zamanla zevkinizin nasıl değişebileceğine şaşırabilirsiniz. Cesur olun, cesur olun ve parfümle denemeler yapın. Kendiniz için benzersiz bir karışım oluşturmak için kokularınızı her zaman katmanlara ayırabilirsiniz.
Günün en iyi parfüm fırsatları: İndirimli Fiyat Chanel N ° 5 Eau de Parfum ... Chanel N ° 5 Eau de Parfum Amazon £ 79,97 £ 70.05 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Flowerbomb by Viktor & Rolf... Viktor & Rolf Flowerbomb Eau de Parfum Amazon £56 £47.60 GörüntüleTüm fiyatları görMarc Jacobs Daisy Eau Yani ... Marc Jacobs Daisy Eau de Toilette Amazon £ 39,95 GörüntüleTüm fiyatları görChristian Dior J'Adore Rulo ... Dior J'adore Eau de Parfum Amazon £ 44.99 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat MUGLER Angel Deodrant Sprey... Mugler Angel LOOKFANTASTIC UK £24 £19.20 GörüntüleTüm fiyatları görGucci Bloom Çiçek Suyu ... Gucci Bloom Çiçek Suyu Eau de Amazon £ 52.30 GörüntüleTüm fiyatları görGiorgio Armani Si Eau De ... Giorgio Armani Si Eau de Parfum Amazon £ 52.80 GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?