Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • Bütçeniz ne olursa olsun sizin için doğru basınçlı yıkama makinesini nasıl satın alırsınız?

Bütçeniz ne olursa olsun sizin için doğru basınçlı yıkama makinesini nasıl satın alırsınız?

Kış sonunda sona ererken, biraz bahar temizliği ve bu yıl nihayet paspas ve kovaları nasıl bir kenara bırakıp yeni bir basınçlı yıkayıcı alacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. bulmak için çok şey denediken iyi basınçlı yıkamave bugün size satın alma sürecinde rehberlik ediyoruz.

Temizlemek için büyük miktarda dış alanınız ve/veya arabanız, bisikletiniz, kamyonetiniz, treniniz veya başka bir aracınız varsa basınçlı yıkayıcılar kesinlikle idealdir. Bir kovayı sabunlu suyla doldurmak için saatler harcamak yerine, basınçlı yıkayıcı tüm zor işi yapar ve sizi geri çekilip düğmeye basmanıza izin verir.

Ancak çok sayıda farklı basınçlı yıkayıcı türü vardır, bu nedenle kılavuzumuza dayanarak hangilerinin tüm bütçeler ve ihtiyaçlar için en iyi olduğunu belirlemeye karar verdik.

Genel olarak, Alman markası Kärcher'in taşınabilir KHB5'ten bütçe K2'ye ve güçlü K7'ye kadar hemen hemen tüm ihtiyaçlar için en iyisi olduğunu gördük.


Pingtwitter'ün basınçlı yıkama satın alma rehberine geçelim.

karcher k5


(İmaj kredisi: Karcher)

Basınçlı yıkama ihtiyaçlarınızın ne olduğuna karar verin

Tüm cihaz ve aletlerde olduğu gibi, daha pahalı versiyonlar daha fazla şey yapabilir. Örneğin Kärcher K7, daha pahalı basınçlı yıkayıcılardan biridir, ancak birçok farklı aksesuar ve daha uzun bir hortum (ve dahili hortum makarası) ile birlikte gelir. Temizlemeniz gereken çok sayıda ıvır zıvırınız varsa ve farklı hortumlar kullanacaksanız, K7 iyi bir seçimdir.

Buna karşılık, erişimi kolay bir sürücüyü veya standart bir aile arabasını yıkamak gibi ihtiyaçlarınız daha azsa, Kärcher K2 veya K4 gibi daha ucuz bir model yeterli olacaktır. İhtiyaçlarınızın ne olduğunu değerlendirmek, basınçlı yıkayıcı seçiminde hayati ilk adımdır.


Bazı insanlar taşınabilirliğe her şeyden önce değer verir ve kablolu modellerden daha az güç sunan, ancak etrafta dolaşmak için tam bir özgürlük sunan kablosuz Kärcher KHB5 ideal seçimdir - yani, hortumun yine de uzandığı kadarıyla.

Yine de çoğu insan için, Kärcher K4 gibi çok pahalı olmayan güvenilir ve iyi özellikli bir model gibi paketin ortasında bir şey öneriyoruz.

Karcher KHB5

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bütçenize karar verin

Bu basit ve bariz bir şey gibi gelebilir ama önemlidir. Kärcher K7, 500 £/900 AU$'ın oldukça üzerinde bir fiyata satılırken, K2 Compact güvenilir bir şekilde 100 £/200 AU$'ın altında; çoğu insan için ortada tatlı bir nokta olan aşırı üst düzey ve daha bütçeli modeller arasında büyük bir fark var.


Bütçeniz bir dizi farklı faktörden etkilenecektir, ancak sonuçta, basınçlı yıkayıcıyı ne tür yüzeyler (vb.) için istediğinize ve bunun için ne kadar harcamak istediğinize inmelidir.

Daha sert yüzeyler veya eski arabalar gibi daha hassas şeyler, çok farklı miktarlarda güce ihtiyaç duyacaktır ve her ikisini de yıkamanız gerekiyorsa, esnek K4 - birden fazla hortumla yaklaşık 250 £/550 AU $ karşılığında perakende satış - muhtemelen en iyi seçimdir.

Karcher K2

(İmaj kredisi: Karcher)

Hangi aksesuarlara ihtiyacınız olduğuna (veya istediğinize) karar verin

Basınçlı yıkayıcılar birçok aksesuarla birlikte gelir: farklı fırça türlerinden sıçrama korumalarına ve boru bağlantılarına, tabancaları tetiklemeye ve köpük jetlerine kadar her şey. Adını sen koy, onun için bir aksesuar olacak. kontrol edinKärcher'in aksesuar kataloğubazı fikirler için.

Yalnızca kesinlikle ihtiyacınız olacağını bildiğiniz aksesuarları almanızı öneririz. Birçok insan için, özellikle kirli bir araba yolunu veya verandayı temizlemek istiyorsanız, temel basınçlı yıkayıcı yeterli olacaktır. Daha hassas yüzeyleri veya nesneleri temizlemek isteyen herkesin ilgili fırçalara ihtiyacı olacaktır.

Bazı modeller zaten kit ile birlikte gelir. Amazon'da satın alabilirsinizBisiklet ve Araba temizleme kiti ile Kärcher K4, örneğin, ve şu anda 60 £ tasarruf edin (anlaşma şu anda Avustralya'da mevcut değil).

Karcher K7

(İmaj kredisi: Karcher)

Doğru fiyatı ve en iyi basınçlı yıkama fırsatlarını bulun

Şimdiye kadar, hangi Kärcher basınçlı yıkama makinesinin sizin için en iyisi olduğuna dair daha net bir fikre sahip olduğunuzu umarız. Daha fazla fikir istiyorsanız, bizimen iyi basınçlı yıkama kılavuzubirçok farklı model çeşidine sahiptir.

Ancak karar vermenin nihai yolu, farklı model ve stillerin fiyatlarına bakmaktır. Kärcher basınçlı yıkayıcılar da dahil olmak üzere web'deki en iyi fiyatları bulmak için yüzlerce farklı ürün ve hizmeti takip ediyoruz.

Tekrarlamak gerekirse, Kärcher basınçlı yıkama makinesi modelleri en temelden (K2) orta sınıfa ve çoğu insan için en iyisine (K4) yüksek kaliteli (K7) ve el tipine (KHB5) kadar uzanır.

Bugünün en iyi Karcher K4 Tam Kontrol Evde Basınçlı Yıkama makinesi fırsatları Karcher K4 Tam Kontrol Ana Sayfa... Aletler 274,95 £ Amazon İngiltere'yi Görüntüleyin Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Karcher K2 fırsatları 120 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Kärcher K2 Kompakt Basınç... Amazon £108,50 Kärcher K2 Compact Home'u Görüntüle... Amazon Prime £124 Karcher K2 Power Control Home'u Görüntüle very.co.uk £139,99 Karcher K2 Power Control Home'u Görüntüle Littlewoods £179.99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Karcher KHB5 Akülü Basınçlı Yıkama Makinesi fırsatları 22 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Kärcher KHB 5 Multi Jet... Amazon Prime £154,99 Kärcher'ı Görüntüle KHB 5 Multi Jet Amazon £ 158 Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz