Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • AirPod'lar nasıl temizlenir: Bu ucuz gadget bunu kolaylaştırır

AirPod'lar nasıl temizlenir: Bu ucuz gadget bunu kolaylaştırır

Ne kadar premium olursanız olun,en iyi kablosuz kulaklıklarhepsi zamanla biraz huysuzlaşmaktan, kulak kiri almaktan muzdariptir. Tamamen beyaz kaplamaApple AirPod'larveAirPods Probunu gerçekten orada göstermeye yardım et. Ama kolay bir çözüm var!


Ya da en azından oradaniyetkolay bir çözüm olacak, bir kezCardlax Kulakiçi Yıkayıcı(aracılığıylaMac kültü) gerçek yapılır. Kickstarter hedefini çoktan kırdı ve Haziran ayında ilk destekçilere gönderilmeyi hedefliyor. Erkenci kuşlar için yaklaşık 33 ABD Doları (yaklaşık 44 ABD Doları) tutarındadır; bu, AirPod'larınız için yaptıklarına (ve yapmanız gerekmediği anlamına) göre büyük bir değerdir. Kickstarter'a göre, ABD, İngiltere ve Avustralya'ya gönderim bedeli de 10 dolardan (yaklaşık 13 AU$) fazla olmayacak.

Çok önemli bir ekstra fırça eki ile gerçek kablosuz kulaklıklar için küçük bir kaya tumbler gibi görünüyor. Döner fırçayı kullanarak kulakiçi kulaklık sürücülerinizin üzerindeki ağı temizleyin (temizlenmesi en zor kısım), ardından tomurcuklarınızı bir miktar temizleme spreyi ile ana 'çamaşır makinesi' bölümüne koyun. sünger ekler (makyaj süngerlerinin kıvamı), kalan pislikleri temizler.

İşte sonuçların bir GIF'i. Kulak kirine karşıysanız, özür dileriz.

Cardlax temizleyici


(İmaj kredisi: Cardlax)

Cardlax, gerçek kablosuz kulakiçi kulaklıkların %99'unun destekleneceğini söylüyor, ancak bazı karışık çözme becerileriniz yoksa muhtemelen kablolu kulaklıklarla denemek istemezsiniz. Ayrıca kulak içi işitme cihazlarıyla çalıştığını söylüyor, ancak tasarımın asılı tip işitme cihazlarıyla çalışacağını garanti edemiyor.

Sünger ekler, fırça gibi, musluk altında çıkarılabilir ve temizlenebilir. Her şey çok küçük (tüm boyutlarda 10 cm'nin altında) ve USB-C üzerinden güç sağlıyor, bu nedenle bir kenara koyması kolay ve ihtiyacınız olduğunda hızlı bir şekilde gücü açın.

Kulağa hoş gelmesi gerekiyor gibi görünüyorAirPod'lar 3ayrıca, AirPod'larınızı başkalarının görüşlerinden saklamanız gereken bir şey olmaktan kurtarmanın iyi bir yoluna ihtiyacınız varsa, bu iyi bir ek gibi görünüyor.