Close
  • Ana
  • /
  • Cinsel Mutluluk
  • /
  • Fleshlight nasıl temizlenir: İşte onu taze tutmanın ve harika hissetmenin yolu

Fleshlight nasıl temizlenir: İşte onu taze tutmanın ve harika hissetmenin yolu

Yani bunlardan birine yatırım yaptınızen iyi Fleshlights. İyi karar. Bunlar muhtemelenen iyi seks oyuncaklarıerkekler için, ancak onları uzun süre en iyi durumda tutmak için Fleshlight'ınızı düzgün bir şekilde temizlediğinizden emin olmanız gerekir.


Et ışığını temizlemek, et ışığını kurutmak, et ışığını tazelemek, hepsi biraz saçma, değil mi? Kesinlikle çok daha az heyecan vericiet ışığı kullanarak– ama kesinlikle yapmanız gereken bir şey. Henüz yapmadıysanız, yalnız değilsiniz: Seks oyuncak perakendecisi Adam & Eve tarafından yapılan açıkçası üzücü bir 2017 araştırması, erkeklerin yalnızca %57'sinin seks oyuncaklarını her kullanımdan sonra temizlediğini ve %33'ünün hiç temizlemediğini gösteriyor. . Eww.

Çok bariz sebepler olması gerektiği için bu kötü bir fikir. Sadece içinde kalan herhangi bir şeyin çok geçmeden çok hoş olmayan bir kıvam alması değil, aynı zamanda çok çabuk küflenmesi muhtemeldir. Gizli seanslarınızı enfekte olmuş bir penisle karıştırmaktan ya da daha kötüsü, bir partnere bu tür zevkler sunmaktan hoşlanmıyorsanız, her şeyi temiz tutmanız gerekir.

Fleshlight'ın mümkün olduğunca uzun süre taze ve hijyenik kalmasını sağlamak için tam olarak nasıl temizleneceği aşağıda açıklanmıştır.

Fleshlight kılıfı nasıl temizlenir

Kılıftan kılıfı çıkararak başlayın. Kılıfa geçmeden önce kılıfı yıkamak iyi bir fikirdir; bunun için biraz sıvı sabun ve ılık su kullanabilirsiniz, ancak malzemeye zarar vereceğinden ve gerçekten bir kayganlaştırıcı olarak iyi çalışmadığından, kılıfla sabun kullanmayın. Durulandığından ve kuruduğundan emin olun.


Fleshlight kılıfı nasıl temizlenir

Manşon için, bir uçtan biraz ılık (sıcak değil) su akıtarak ve diğer ucundan dışarı çıkarak başlayın. Çok sıcak ve ayakta durursanız malzemeye zarar verirsiniz (özellikle Fleshlight'ın SuperSkin'i ısıya karşı biraz hassastır), çok soğuk ve işi bitiremezsiniz.

Şimdi, su hala akarken, oraya girin ve gizlenmiş olabilecek her şeyi çıkarmak için parmaklarınızla kenarları ovalayın. Fleshlight'larda - bazı tasarımlarda diğerlerinden daha fazla - yağı ve basit akan su tarafından yakalanmayabilecek diğer şeyleri gizleyebilecek birçok yarık vardır. Ayrıca, suyla dolmasını sağlamak için manşonun bir ucunu tutmayı, diğer ucunu kapatmayı ve her şeyi temizlemek için daha fazla su akıtmadan önce sallamayı deneyebilirsiniz.


Fleshlight temizlik ürünleri

Suyla işiniz bittiğinde, son yağ kalıntılarını çözmeye yardımcı olmak ve Fleshlight'ınızı harekete hazır tutmak için belirli bir temizleyici eklemeniz gerekir. Fleshlight, manşonla istenmeyen kimyasal reaksiyonlara neden olmaması gereken kendi Fleshwash'ını satmaktadır - suyla durulamadan önce birkaç sprey yeterli olmalıdır.

FleshWash'ten biraz daha ucuz olan başka nötr oyuncak temizleyiciler de var, ancak emin olmak için muhtemelen resmi ürüne bağlı kalacağız. Ayrıca bazı kullanıcıların övdüğü %70 izopropili de deneyebilirsiniz. Herhangi bir bakteriyi öldürür ve malzemeyi hiç etkilemez - hatta kılıfın daha hızlı kurumasına yardımcı olur.


Fleshlight nasıl kurutulur

Bir Fleshlight kılıfını kurutmak basittir, sadece fazla suyu temizlemek için bir kağıt havlu kullanma durumu. Fleshlight kılıfı kurutmak kolay bir iş değildir ve burada gerçekten bir kısayol yoktur: Islak bir Fleshlight'ı asla bırakmamalısınız ve havayla kurumasına izin vermelisiniz. Daha karmaşık kollar için bu uzun zaman alabilir.

Mümkün olduğunca fazla su çıkarmak için önce sallayın. Ardından dikey olarak yerleştirin, böylece içeride kalan su damlayabilir. Gizli olmanız gerekmiyorsa, bulaşıklık veya benzeri bir yere koyabilirsiniz; Kapalı bir radyatör de iyi bir fikirdir, çünkü hava doğal olarak etrafından dolaşır. Daha özel olmanız gerekiyorsa, bir dolapta bir havluya yaslanmak hile yapacak.

Manşona zarar vermek için durduğunuz için ısı kullanmaktan çekinmeyin. Saç kurutma makinesi yok, sıcak radyatör yok - Fleshlight'ınızın uzun süre dayanmasını istiyorsunuz, değil mi? Gerçekten bekleyemiyorsan, belki ikinci bir Fleshlight ile ilgilenebiliriz, ya da üçüncü? Denemek için birçok farklı doku ve stil var.

Fleshlight nasıl yenilenir

Manşonun kuru olduğundan emin olduğunuzda, üzerine biraz Fleshlight'ın Kendi Yenileyici Tozunu bolca ekleyin. Bu, SuperSkin malzemesinin yapışkan hale gelmesini engeller, bu da tüy ve tüy toplamasını durdurmaya yardımcı olur, ancak kuru olduğundan emin olun - aksi takdirde toz yapışkanlaşabilir, bu da istediğiniz bir şey değildir.


Alternatif olarak, muhtemelen resmi ürünlerden çok daha ucuza bulacağınız eski sade mısır nişastasını kullanmayı deneyebilirsiniz - temelde aynı şeydir.

Temiz, kuru, pudralı? Hepsini bir araya getirin ve onu sıkıştırmaya hazırsınız. Ya da tekrar gidin. Size kalmış.