Close
 • Ana
 • /
 • Özellik
 • /
 • Kilitleme sırasında kendi saçınızı nasıl kesersiniz: Şimdi profesyonel bir berberle çevrimiçi bir seans rezervasyonu yapın

Kilitleme sırasında kendi saçınızı nasıl kesersiniz: Şimdi profesyonel bir berberle çevrimiçi bir seans rezervasyonu yapın

Saçını kestirmek istiyorsun ama nereden başlayacağını bilmiyor musun? Yalnız değilsiniz, dünyanın çoğu bir tür kilit altında iken, kuaförler ve berberler kapanmak zorunda kaldı, bir çok insanı bir makas alıp kendi saçlarını kesmeye zorluyor ... çoğu zaman feci sonuçlarla.


Lockdown Haircut, sizi ya da bir arkadaşınızı ince ayarlarınız boyunca adım adım gezdirebilecekleri 20 dakikalık bir görüntülü görüşme için çevrimiçi olarak profesyonel bir berbere bağlayan yepyeni bir 'sanal berber' hizmetidir.

Kulağa harika bir fikir gibi geliyor, yerel bir berbere ve NHS'ye (karın bir kısmını alacak) destek vermenize izin veriyor.

O nasıl çalışır? Öncelikle randevunuzu çevrimiçi olarak almanız gerekir. Bu sadece birkaç dakika içinde yapılabilir. Her bir konsültasyonun maliyeti £ 15, bunun 7,50 £ 'u berbere, 2,50 £ NHS Charities Together'a bağışlanıyor ve geri kalanı KDV ve işletme maliyetlerine gidiyor.

Elektrikli bir tıraş bıçağına, bir tarağa ve web kamerası olan bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olacağını belirtmek gerekir. Makas kullanamazsınız. Saç kesme makinelerine göre nereye gidileceğine ilişkin bağlantılar için aşağı kaydırın.


Zamanı geldiğinde, kişisel kuaförünüzün size ayrıntılı adım adım talimatlar vereceği video randevunuza giriş yapacaksınız. Kendi kendine düzeltme yapabilir veya bir aile üyesinden, eşten veya ev arkadaşından yardım isteyebilirsin.

Ve bu kadar!


Saç kesme makineleri nereden alınır

 • Amazon'dan (İngiltere) saç kesme makinesi satın alın
 • Saç kesme makinelerini Argos'tan (İngiltere) satın alın
 • Saç kesme makinesini Boots'tan (İngiltere) satın alın
 • Amazon'dan (ABD) saç kesme makineleri satın alın
 • Walmart'tan (ABD) saç kesme makineleri satın alın
Günün en iyi PHILIPS SERİSİ 9000 fiyatı 637 Amazon müşteri yorumu Philips S9031 / 12 Tıraş Makinesi ... Amazon 149,99 TL Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kendi saçınızı nasıl kesersiniz: Pingtwitter'ün tavsiyesi

Saç kesme makineleri iki unsurdan oluşur: gerçek kesme / düzeltici ve çeşitli boyutlarda birkaç tarak. Tarak ne kadar büyükse saçınızı o kadar uzun süre terk eder. Oh, ve hepsi sözde temizlik için her zaman küçük bir fırçayla gelir. Birçoğu hala birçok küçükbıçakları yağlamak için bir şişe yağ. Giderek artan bir şekilde, bu iddiayı biraz şüpheli bulsam da, yağlama gerektirmediğini iddia eden makasları satın alabilirsiniz.

Pingtwitter'den Duncan Bell, saçlarını uzun yıllardır evinde kestirdi ve bir çok şey keşfetti. İlki, Wahl gibi birinden iyi, kablolu bir saç kesme makinesinin en iyi kablosuz saç kesme makinesinden bile daha iyi olduğudur.


Bununla birlikte, özellikle su geçirmez veya en azından suya dayanıklı ve dolayısıyla banyo dostu ise kablosuz kullanım çok daha fazla kolaylık sağlar.

Duncan, duşta başınızı tıraş etmeyi denememenizi, yoksa buna uzun bir sakal gelmemesini önerir. Islak saç birbirine yapıştığı için kesilmesi daha zordur ve tıpkı bir anne gibi bıçakları tıkar.

En iyi saç kesme makineleri bile saçı keserseniz biraz acı verici olabilir.Gerçekten mikısa, bıçaklar kafa derisini kazımaya başladığında. Kuru cildiniz varsa, bu özellikle rahatsız edici olabilir. Bu nedenle ve diğerleri için, mümkün olan en uzun tarakla başlamak ve aşağı çalışmak en iyisidir. Genellikle, üstte yanlara göre daha uzun süre kalma eğiliminde olursunuz.

Duncan'ın tavsiyesi:


 • Bıçaklarınızı yağlayın. Yağlama gerektirmeyen tip olmadığı sürece - o zaman bile zarar veremez.
 • Saçınızı yıkayın ama ıslakken kesmeyin. Bazı insanlar hafif nemli olmasını optimum buluyor. Bilmiyorum, ama sadece 'bazılarının' ne düşündüğünü aktarıyorum.
 • Bir uygulamayı deneyebilirsinizküçükbiraz nemlendirici. Bu, çok fazla şey bıçakları engelleyeceği ve çok azı ise hiçbir şansı olmayacağı için aldatıcıdır. Ancak doğru miktar, tahrişi azaltabilir ve bıçakların düzgün kaymasını artırabilir.
 • Bir ayna kullanın. Hayır, gerçekten.
 • İhtiyacınız olandan daha büyük bir tarak uzunluğu ile başlayın. Bu, özellikle farklı uzunluklarda daha 'gelişmiş' bir stil deniyorsanız geçerlidir, ancak düz bir Fransız mahsulü, ordu mahsulü, dava başı veya hatta Full Dwayne 'The Rock' Johnson yapıyorsanız da tavsiye edilir.
 • Tarak boyutlarında yavaş yavaş aşağı inin.
 • Berberden zaten bileceğiniz gibi, kesilen saçları asla başınızdan, boynunuzdan, giysilerinizden ve vücudunuzdan bir fırça vererek alamayacaksınız. Saçınızı evde kesmenin en güzel yanı duşa girebilmenizdir! Kısa bir ürün için gittiyseniz, düşük ayarda elde taşınan bir elektrikli süpürge de iyi bir seçenektir - hayır, gerçekten.
 • Nemlendirici veya tıraş sonrası kremi uygulayın. Ama muhtemelen gerçek tıraş sonrası tıraş değil, çünkü biraz akıllıca olabilir.
 • Tüm saçlarınızı toplayın ve evde dikilmiş yastıkları doldurmak için kullanın. Sosyal mesafenizi korurken veya kendinizi soyutlarken zaman geçirmenize yardımcı olacak eğlenceli bir hobi!

Bunu beğendin mi?