Close
  • Ana
  • /
  • Internet
  • /
  • NordVPN cihazınıza nasıl indirilir

NordVPN cihazınıza nasıl indirilir

Dünya çapında on milyonlarca insan, internette özel olarak gezinmek, Wi-Fi ağlarının güvenliğini sağlamak, coğrafi kısıtlamalı web sitelerinin engellemesini kaldırmak, en iyi çevrimiçi fırsatlar için alışveriş yapmak ve diğer birçok etkinlik için sanal özel ağları kullanıyor.


Bir VPN hizmeti indirmeyi düşünüyorsanız, karşılaşmış olabilirsiniz.NordVPN. Buen iyi VPNgeniş bir sunucu ağı, kapsamlı bir özellik paketi, etkileyici performans, mükemmel müşteri desteği ve çok daha fazlası sayesinde piyasada bulunan çözümler.

NordVPN ile ilgili diğer harika şey, Android, iOS, Windows, Mac, Linux ve diğer birçok cihaz dahil olmak üzere tüm büyük platformlar için kullanımı kolay uygulamalar sunmasıdır. Ancak NordVPN'i nasıl indirir ve farklı cihazlarınıza nasıl kurarsınız? Öğrenmek için okumaya devam edin.


go.nordvpn.net/aff_c

go.nordvpn.net/aff_c
NordVPN, geniş bir sunucu ağı, tüm büyük işletim sistemleri için kullanımı kolay uygulamalar, çok çeşitli özellikler, mükemmel performans, mükemmel müşteri desteği ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birinci sınıf bir VPN hizmetinde isteyeceğiniz her şeyi sunar.

Daha da iyisi, bir go.nordvpn.net/aff_c, yani paranızla ayrılmadan önce deneyebilirsiniz, sizin için hizmet değilse tüm paranızı iade edin. go.nordvpn.net/aff_c


NordVPN'i neden indirmeliyim?

İndirmeyi düşünüyorsanızNordVPN, onu bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu ve ne gibi faydalar sağlayacağını merak ediyor olabilirsiniz. Yeni başlayanlar için, dünya çapında 59 ülkede 5400'den fazla yüksek hızlı VPN sunucusuna erişim sağlar. Bunları Netflix, Amazon Prime Video, Disney Plus ve daha fazlası gibi en iyi akış hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için kullanabilirsiniz.

Büyük bir sunucu ağına ve Netflix gibi büyük akış sitelerinin engellemesini kaldırma yeteneğine ek olarak NordVPN ayrıca çok platformlu uygulamalar, katı bir kayıt tutmama politikası, bir kapatma anahtarı, bölünmüş tünelleme, Double VPN, kötü amaçlı yazılım ve reklam engelleyiciler, tarayıcı uzantıları sunar. , bir DNS sızıntı testi, altı adede kadar cihaz bağlantısı desteği, 7/24 canlı sohbet ve diğer birçok mükemmel özellik. Ayda yaklaşık 3,71 dolardan başlayan fiyatlarla, aynı zamanda en uygun fiyatlı VPN hizmetlerinden biri.


NordVPN'i nereden indirmeliyim?

Tüm bu farklı özelliklerin sesini beğendiyseniz, muhtemelen NordVPN uygulamasını nereden indirebileceğinizi sorguluyorsunuz.

NordVPN'i indirmek için en iyi yer, go.nordvpn.net/aff_c, NordVPN hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz, premium abonelik seçip kaydolabileceğiniz ve ardından uygulamayı cihazınıza indirebileceğiniz yer.


NordVPN'i doğrudan Google Play Store ve Apple App Store'dan indirebilseniz de, NordVPN uygulamalarını web sitesinden indirirken daha fazla avantaj elde edeceksiniz. Örneğin, farklı teklifler bulabilecek ve premium bir NordVPN aboneliğinde tasarruf edebileceksiniz.

Ayrıca, bir go.nordvpn.net/aff_cNordVPN web sitesi üzerinden bir abonelik için kaydolduktan sonra. Yani, işler yolunda gitmezse, ilk ay içinde paranızı geri alabilirsiniz.

NordVPN nasıl indirilir ve bilgisayarıma kurulur

Artık NordVPN'nin neler sunabileceğini ve nereden indirmeniz gerektiğini daha iyi anladığınıza göre, hizmeti cihazınıza nasıl indirip kuracağınızı şüphesiz bilmek istersiniz.

İlk önce ilk şeyler, ardından doğrudan NordVPN'e gidin ve go.nordvpn.net/aff_c. Her zaman, inanılmaz bir aylık oran elde ettiğiniz iki yıllık planını öneriyoruz.


Kaydolduktan sonra, kontrol paneline gidin, sayfanızın sağ tarafındaki 'Uygulamaları İndir'i tıklayın.

NordVPN

(İmaj kredisi: Gelecek)

Kullanmakta olduğunuz cihazı algılamalıdır, ancak aşağı kaydırıp 'Windows için NordVPN İndir' sürümünü bulmazsa. Bu, herhangi bir Windows 7, 8.1 veya 10 bilgisayarda kullanılabilir.

go.nordvpn.net/aff_c

'NordVPN uygulamasını indir'e tıklamak, NordVPNSetup.exe dosyasını indirmek için tetikleyecektir. Bu yapıldıktan sonra, çok basit kurulum işlemine başlayabilirsiniz.

NordVPN

(Resim kredisi: Kuzey)

NordVPN kurulum dosyasına çift tıkladığınızda, muhtemelen NordVPN'in PC'nizde değişiklik yapmasına izin vermenizi isteyen bir mesaj göreceksiniz. Bunda bir sorun olmadığını varsayarak, bir sonraki adıma geçmek için 'Evet'e basabilirsiniz.

NordVPN

(Resim kredisi: Kuzey)

Kurulum sayfası göründüğünde, NordVPN klasörünü nereye kuracağınızı soracaktır. Tek yapmanız gereken 'İleri'ye basmak.

NordVPN

(Resim kredisi: Kuzey)

Sonraki sayfada, masaüstünüzde veya Başlat menüsünde bir NordVPN kısayolunun görüntülenmesini isteyip istemediğiniz sorulacak. Tercihlerinize bağlı olarak her iki kutuyu da işaretleyebilir veya sadece birini seçebilirsiniz.

go.nordvpn.net/aff_c

Artık NordVPN uygulaması PC'nize yüklenecek. Yüklendiğinde, NordVPN'i başlatmak isteyip istemediğinizi soran bir sayfa göreceksiniz. Sadece 'Bitir'e basın, hemen açılacaktır.

NordVPN uygulaması başlatıldığında bir giriş sayfası göreceksiniz. Burada, kayıt aşamasında oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile NordVPN hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

NordVPN hesabınıza giriş yaptıktan sonra, uluslararası VPN sunucularının bir listesini, etkileşimli bir VPN sunucu haritasını ve bir hızlı bağlantı düğmesini içeren ana kullanıcı arayüzünü göreceksiniz. Dünyanın herhangi bir yerindeki bir VPN sunucusunu bulmak ve ona bağlanmak için bu olanaklardan herhangi birini kullanabilirsiniz.

NordVPN diğer cihazlara nasıl indirilir

NordVPN'i farklı bir cihaza indirmek istiyorsanız, Android, iOS, Mac, Linux ve diğer birçok işletim sistemi için uygulamalar sunduğunu öğrenmekten mutlu olacaksınız. NordVPN'in çeşitli uygulamalarından herhangi birini şurada bulabilir ve indirebilirsiniz: go.nordvpn.net/aff_cveya Google Play Store veya Apple App Store aracılığıyla.

NordVPN ayrıca Android, iOS, Windows, Mac ve Linux dahil olmak üzere desteklediği farklı platformlar ve cihazlar için net ve okunması kolay kurulum kılavuzları sağlar. Akılda tutulması gereken bir şey, NordVPN tarafından sunulan 7/24 canlı sohbet aracılığıyla herhangi bir sorunuza hızlı bir şekilde yanıt alabileceğinizdir.

Canlı sohbetin yanı sıra NordVPN, web sitesinde özel bir yardım sayfasına da sahiptir. Burada, NordVPN'den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir dizi sık sorulan soru, nasıl yapılır kılavuzu ve diğer bilgileri bulacaksınız.


  • Hangisinin olduğunu keşfedinen iyi Windows VPNkullanışlı kılavuzumuzla
  • Android hayranı? Hangi sağlayıcının aldığını görebilirsinizen iyi Android VPN'iÜst nokta
  • Yaygara hakkında ne olduğundan emin değil misiniz? İşte bu yüzden yapmalısıntelefonunuzda bir VPN kullanın