Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • İngiltere'de ve başka yerlerde Android ve iOS için Pokémon Go nasıl indirilir

İngiltere'de ve başka yerlerde Android ve iOS için Pokémon Go nasıl indirilir

GÜNCELLENMİŞ:Pokemon Go artık Birleşik Krallık'ta mevcut! Basitçe şuraya gidin:Apple App Storeveya play.google.com/store/apps/detailsve indirmeye başlayın. İyi eğlenceler Poké Eğitmenleri.


Hala ülkenizdeki App Store'da bulamıyorsanız, şu talimatları izleyin:

Pokémon Go zaten bir fenomendir. Ama yine de ülkenizde yayınlanmadıysa - her zaman bir yolu vardır! Zaten piyasaya sürüldüğü alanlardan birinde yaşamıyorsanız Pokémon Go'yu hem Android hem de iOS cihazlar için nasıl indireceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Artı, kılavuzumuza göz atın.Nintendo'nun Pokémon Go'ya Eklemesi Gereken 10 Temel Özellik


Pokémon Go iPhone veya başka bir iOS cihazına nasıl indirilir ve kurulur

Pokémon Go ikenApp Store'da mevcut, ülkenizde mevcut değilse, nasıl indirip kuracağınıza ilişkin talimatlarımızı izleyin.

1. Apple Kimliğinizden çıkış yapın


Öncelikle, iPhone'unuzu Pokémon Go'yu indirebilecek bir bölgede olduğunuza inandırmanız gerekecek. İPhone'unuzda Ayarlar'ı açın, 'Apple Kimliği'ne dokunun ve çıkış yapmayı seçin. Şimdi Ayarlar'a geri dönün ve Genel> Dil ve Bölge'yi seçin. Bölgenizi ABD, Yeni Zelanda veya Avustralya olarak ayarlayın - bu bölgelerin tümü Pokémon Go'yu indirebilir.


2. App Store'u açın

Şimdi App Store'u açın. Pokémon Go'yu arayın ve görünmelidir. Olmazsa. İndirmek için ücretsiz bir uygulama seçin ve 'Yeni Apple Kimliği Oluştur'u seçin.

Bir Apple Kimliği oluşturma sürecinden geçin ve Faturalama menüsünde 'Yok' u seçin ve bir ABD, Yeni Zelanda veya Avustralya adresi ekleyin. Bir adres aramanız gerekirse, Google burada kullanışlı olabilir.


3. Pokémon Go'yu iPhone'unuza indirin

Artık Pokémon Go'yu iPhone veya iPad'inize indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Bölgenizde Pokémon Go piyasaya sürüldüğünde, Apple Kimliğinizle tekrar giriş yapabilirsiniz - ancak Pokémon Go'yu yeniden yüklemeniz gerekebilir.

4. Git oyna!

Pokémon Go artık iPhone veya iPad'inizde oynamaya hazır! Veriler buluta kaydedilir, böylece bıraktığınız yerde Pokémon Go oynayabilirsiniz.

Android için Pokémon Go nasıl indirilir

Pokémon Go'yu Android'de oynamak istiyorsanız ve Pokémon Go'yu Google Play mağazasında kullanıma sunan bir ülkede değilseniz, aşağıdaki talimatlar size onu bir üçüncü taraf web sitesinden nasıl indireceğinizi gösterecektir.

1. Pokémon Go APK dosyasını indirin

Öncelikle, Android cihazınızın başka yerlerden indirilen uygulamaları yüklemesine ve çalıştırmasına izin vermeniz gerekir. Bu ayarı açtığınızda dikkatli olun, çünkü yalnızca güvenli ve güvenilir olduğunu bildiğiniz uygulamaları indirdiğinizden emin olmak isteyeceksiniz.

Ayarlar'ı açın ve Güvenlik'e gidin. Aşağı kaydırın ve 'Bilinmeyen kaynaklar' yazan yerin yanındaki düğmeye dokunarak bu ayarı açın.

2. Pokémon Go'yu Android cihazınıza indirin

Şimdi Pokémon Go APK dosyasını indirmeniz gerekiyor. Android cihazınızda şuraya gidin:Pokémon Go APK web sayfasıve 'APK İndir' üzerine dokunun. Uyarı mesajı göründüğünde 'Tamam'ı seçin ve Pokémon Go indirilecektir.

3. Pokémon Go'yu Android cihazınıza yükleyin

İndirildikten sonra, bildirim alanını görmek için parmağınızı Android cihazınızın üst kısmından aşağı kaydırın ve Pokémon Go dosyasını seçin, ardından 'Yükle'yi seçin. Pokémon Go şimdi yüklenerek hemen oynamanıza izin verecek.

4. Git oyna

Pokémon Go artık Android cihazınızda oynamaya hazır.

  • Kontrol etmeyi unutmaPokémon Go çılgınlığı: mega çetelerden silahlı soygunlara