Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • eBay, Avustralyalı spor ayakkabı hayranlarını ABD'den tehlikeli sahte ürünler satın almaktan nasıl koruyor?

eBay, Avustralyalı spor ayakkabı hayranlarını ABD'den tehlikeli sahte ürünler satın almaktan nasıl koruyor?

eBay Australia, çevrimiçi pazarda sahte spor ayakkabı listeleyen uluslararası satıcılara karşı mücadele ediyor.Orijinallik Garantisiprogramı.


Avustralyalı alıcılar artık, 'Özgünlük Garantisi' rozetini taşıyan, çok rağbet gören spor ayakkabı markalarının ABD merkezli bir dizi listesini satın alabilecekler, yani yasal olduklarından emin olmak için ayrı ayrı kontrol edildiler.

Ve onu daha da iyi yapan şey, eBay'in şu anda kimlik doğrulama merkezinden Avustralya'daki alıcıya uluslararası teslimat maliyeti de dahil olmak üzere tüm kimlik doğrulama maliyetlerini karşılamasıdır - bu, çoğu rozetli listelemenin ücretsiz teslimatla birlikte geleceği anlamına gelir.

Program, eBay Australia kullanıcılarına yaklaşık 90.000 ABD merkezli spor ayakkabı listesine erişim sağlayacak.Orijinallik Garantisi. Böylece Jordan, Yeezy, Nike, Adidas, New Balance, Vans, Asics, Reebok, Converse ve Puma gibi en iyi markalardan en sevdiğiniz çifti, satın aldığınız şeyin gerçek olup olmadığı konusunda endişelenmeden doğrudan ABD'den alabilirsiniz. .

Her bir spor ayakkabı satıldıktan sonra, fiziksel inceleme için New York ve Las Vegas'ta bulunan özel kimlik doğrulama merkezlerinde eBay'in üçüncü taraf kimlik doğrulayıcısı Sneaker Con'a gönderilir. Orijinal çiftler daha sonra spor ayakkabıya bir Orijinallik Garantisi etiketi yapıştırılmış olarak alıcıya gönderilir.


Daha sonra, ürünün ayrıntılarını, boyutunu, SKU'sunu (veya model numarasını) ve kimlik doğrulama tarihini gösteren şifreli bir dijital sertifika almak için telefonunuzdaki etiketi bile tarayabilirsiniz.

Hizmet ilk olarak 150 ABD Doları (veya 190 ABD Doları) üzerinde satılan yepyeni spor ayakkabılar ve 300 ABD Doları (veya 390 ABD Doları) üzerinde satılan ikinci el spor ayakkabılar için geçerli olacaktır.


eBay Australia'nın Kıdemli Direktörü David Ramadge şunları söyledi: “Avustralya'da, en yeni sıcak indirimleri isteyenlerden nadir buluntulardan sonra sert koleksiyonculara kadar büyüyen bir spor ayakkabı hayranı ordusu var. Sahte ürünlerin alıcılar için gerçek bir endişe kaynağı olduğunu biliyoruz ve bu lansman, platformumuzdaki güven konusundaki yanlış anlamaların üstesinden gelmek için daha geniş bir teklifin parçası.

'Özgünlük Garantimizin lansmanı, her ay eBay'i ziyaret eden 12 milyon Avustralyalının, ürünün orijinalliğinden emin olurken eBay'in devasa ABD spor ayakkabı yelpazesine erişebileceği anlamına geliyor.'