Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • 1 dolardan daha düşük bir fiyata yepyeni bir Apple Mac mini nasıl edinilir (bir yakalama var)

1 dolardan daha düşük bir fiyata yepyeni bir Apple Mac mini nasıl edinilir (bir yakalama var)

Apple geçen yıl çarpıcı M1 çip cihazlarını piyasaya sürdüğünde, şirket çipin işlemcisindeki yağı azaltma, enerji tasarrufu performansını artırma ve genel işlem gücünü artırma becerisine dikkat çekti.


Şimdi, bulut barındırma şirketi Scaleway, yeni bir Mac mini için maliyeti yüksek ücreti teslim etmek yerine, insanlara Apple M1 Mac minis'de saati yalnızca 12 sente kiralama şansı sunuyor.

Apple'ın M1 destekli cihazlarını, göründüğümüz Pingtwitter'te seviyoruzsonsuza kadar ileri geriarasında en sevdiğimiz kit parçası arasındaMacBook Pro 13 inç M1veyaApple MacBook Air (M1, 2020). Fransa merkezli şirket Scaleway ile, kullanıcılara Apple M1 Mac mini'yi Hizmet olarak kiralama şansı veriyor, bu, şirketlerin fiziksel olarak sahiplik almak zorunda kalmadan bulut üzerinden projeler üzerinde uzaktan kaydolabilecekleri ve işbirliği yapabilecekleri anlamına geliyor.

Apple'ın M1 Mac mini'si çok yalın bir bilgi işlem deneyimi sunuyor: pil eksikliği nedeniyle güç tüketimi gerçekten sorun değil. Taşınabilir akrabalarıyla aynı çipi kullanarak, benzer şekilde çarpıcı hızlar sunuyor. M1 yakıtlı MacBook Air (M1, 2020), işleme suyunun her damlasını sıkarak,en iyi hafif dizüstü bilgisayarve şüphesiz bunlardan birien iyi dizüstü bilgisayarlar2020 yılı.

Scaleway aracılığıylaİnternet sitesi, tüketiciler, şirketler ve geliştiriciler, Apple'ın şartlarına göre minimum kiralama 24 saat olmasına rağmen, cihazları tek bir doların altında kiralayabilir. Bu ücret, kullanıcıya tam teşekküllü Mac mini deneyimi sağlar; dahası, SSH veya Sanal Ağ Bilgi İşlem kullanarak 256 GB SSD'ye erişim – VNC çok yönlüdür ve bulut tabanlı Mac mini'nizi Windows, Linux ve macOS tabanlı bilgisayarlardan çalıştırmanıza izin verir. Bu, kullanıcıların çoğunluğu için yeterli çeşitlilik olmalıdır.


Scaleway, hizmetlerini uygulamaları geliştirmek, oluşturmak ve test etmek için bir proxy çözümü olarak faturalandırır. Uzaktan çalışan geliştiriciler, daha büyük projelerde ekip testlerini koordine etmek için hizmeti kullanabilir ve her geliştiriciye çok yüksek maliyetlerle bir makine vermeye gerek kalmadan Apple platformları için uygulamaların sunulmasını kolaylaştırabilir.

Şirketlerin iş gücünün büyük çoğunluğu artık uzakta olduğundan, her çalışanın ihtiyacı olduğunda bir Mac mini'nin fiyatı hızla birikir. İşletmeler bunu pandeminin uzaktan çalışmaya geçişine geçici bir çözüm olarak kullanabilir. Pingtwitter'ün özetien iyi Mac mini ayrıntılarıkişisel kullanım için mevcut en iyi fiyat noktasında harekete geçmenize yardımcı olacaktır.


Genel olarak, kullanıcıların Apple Mac mini deneyimini maliyetinin çok altında elde etmelerini sağlayan harika bir konsept gibi görünüyor. Ayrıca, herhangi bir müşterinin (tamamen meraklı Windows sadıkları bile) Apple'ın işletim sistemine dalmasına izin vererek, insanların M1 Mac'lerin nasıl çalıştığını görmelerini sağlar.

Bugünün en iyi mac mini fırsatları 134 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Apple Mac mini: M1 chip 8C... BT Shop £ 660,72 Görüntüleelma mac mini elma İngiltere 699 £ Görünüm8 Çekirdekli Mac Mini 256GB... JD Williams £699 GörüntüleApple Mac mini M1 çip ile... Maplin İngiltere 699 £ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Bilgisayar Dünyası