Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon Prime Day'de harcamak için 10 £ değerinde ücretsiz kupon nasıl alınır

Amazon Prime Day'de harcamak için 10 £ değerinde ücretsiz kupon nasıl alınır

Güncelleme: Artık Amazon Prime Day, yani bu anlaşma sona erdi. Afedersiniz! hepsine göz atabilirsinEn iyi Prime Day fırsatlarışimdi yaşayın veya mevcut olanı keşfedinAmazon kuponları.


  • Amazon İngiltere'deki tüm Amazon Prime Day fırsatlarına göz atın
  • Amazon ABD'deki tüm Amazon Prime Day fırsatlarına göz atın

Henüz ana etkinliğin zamanı değil – bu yılki resmiAmazon Prime Day fırsatları21 ve 22 Haziran'da görünecek - ancak şu anda yararlanabileceğiniz, asıl Başbakan Günü geldiğinde daha da fazla tasarruf etmenize yardımcı olacak harika bir küçük promosyon var.

7 Haziran Pazartesi gününden 20 Haziran Pazar gününe kadar (isterseniz Amazon Prime Day arifesi), Amazon küçük işletmelere yardım eli uzatmaya karar verdi. Bu iki hafta boyunca Birleşik Krallık'taki küçük işletmelerin ürünlerine 10 £ harcayan müşteriler, Prime Day'de harcamak için 10 £ kredi alacak.

  • Amazon.co.uk'deki küçük işletme koleksiyonuna göz atın

Amazon El Yapımı ve Amazon Launchpad ürünleri de dahil olmak üzere Amazon tarafından satılan herhangi bir küçük işletmeden satın alabilirsiniz. Uygun satıcılar, fırsattan yararlanmak için nereden alışveriş yapabileceğinizi güzel ve net hale getirmek için bir 'küçük işletme' afişleriyle işaretlenecektir.

Aklınızda herhangi bir satıcı yoksa ve başlamak için bir yer arıyorsanız, Amazon burada göz atmanız için bazı seçenekler hazırladı. Ev eşyaları, elektronik ürünler, oyuncaklar ve oyunlar, kitaplar, el yapımı ürünler, evcil hayvan malzemeleri ve daha fazlası için koleksiyonlar bulunmaktadır. Yerel bir satıcı bulmak istiyorsanız bölgeye göre de göz atabilirsiniz.


Satın aldıktan sonra, satın alma onayı e-postanız aracılığıyla 10 £ kredi talep edebileceksiniz. Ardından 21 ve 22 Haziran'da kullanabilirsiniz.

Tüm Amazon Prime Day fırsatlarında olduğu gibi,sadece Prime üyeler tarafından kullanılabilir. Bu nedenle, küçük işletme satın alma işleminizi gerçekleştirmeden önce Prime'a kaydolmanız ve Prime Day başladığında üye olmaya devam etmeniz gerekir. Ancak, sizin için uzun vadeli olduğundan emin değilseniz yararlanabileceğiniz 30 günlük ücretsiz bir deneme var.


  • 30 günlük ücretsiz Amazon Prime deneme sürümü için kaydolun