Close
 • Ana
 • /
 • Fırsatlar
 • /
 • Amazon Prime Day için ücretsiz bir Amazon Prime hesabı nasıl edinilir

Amazon Prime Day için ücretsiz bir Amazon Prime hesabı nasıl edinilir

RağmenAmazon Prime Günügenellikle bir yaz meselesidir, Amazon (muhtemelen akıllıca) bu yıl ertelemeyi seçti. Nihayet 13 ve 14 Ekim tarihlerinde Amazon Prime Day'in yapılacağını duyduk… ancak Prime üyelerine yönelik ilk özel teklifler çoktan geldi!


Bu yılın Başbakan Günü sadece birkaç hafta önce geliyorKara Cuma2020'de, şu andan başlayıp Kasım ayının sonuna kadar devam eden bir dizi öldürücü satış olmasını bekleriz. Bu, Prime üyesi olmayı artık pazarlık avcılığı için iki kat daha iyi bir değer haline getiriyor, çünkü yalnızca Prime Day anlaşmaları Prime üyelerine ÖZEL olmakla kalmıyor, aynı zamanda Black Friday'de Amazon, geçmişte Prime üyelerine Lightning Deal'lara 30 dakikalık erken erişim vermiş, bu da anlaşmaya varmaları anlamına geliyor. bitmeden en iyi anlaşmaları yapın. Bu yıl da aynısını beklerdik.

Tüm bunlara, Amazon'un düzenli olarak yalnızca Prime üyelerine açık olan anlaşmalara sahip olduğu gerçeğini ekleyin, tatillere yaklaşırken, hediyeleriniz ve seçmeniz gereken başka herhangi bir şey için fazla ödeme yapmazsanız, Prime üyeliği oldukça önemlidir. yukarı.

Amazon Prime nedir?

Amazon'un iş stratejisinin temel bir parçası olan Prime, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, perakendecide bulunan ürün yelpazesinde size ertesi gün 'ücretsiz' teslimat sağlar. 'Ücretsiz' diyoruz çünkü bir Prime aboneliği için ödeme yaparsınız (tavsiyemize uymazsanız), ancak her teslimat için ödeme yapmanız gerekmez. Günümüzde, her şeyin boyutu ne olursa olsun hemen teslim edilmesini sağlama yeteneği, kendi başına her zamankinden daha kullanışlı ve önemli hale geldi.

Bunun da ötesinde, Amazon'un müzik ve film / TV yayın hizmetlerine erişim elde edersiniz ve oyun hayranları, Twitch oyun akışı hizmetinde ücretsiz oyunlar ve ücretsiz bir abonelik almaktan çok memnun kalacaklar.


Prime Üyelik ücretlidir: Birleşik Krallık'ta yılda 79 £ veya ABD'de yılda 119 $. Belirtildiği gibi, bu ücret karşılığında siparişlerinizde sınırsız bir günlük teslimat, Amazon Prime Instant Video'ya erişim, Prime aboneleri için düzenli fırsatlar elde edersiniz ve Amazon Prime Day ve Black Friday 2020'de sunulan indirimlerden yararlanabilirsiniz. .

Prime üyeliğinin pek çok avantajının, bu yıllık ücreti ödemeye değer kıldığını düşünüyoruz, peki ya Prime'ı para ödemeden denemek istiyorsanız? Örneğin, 2020 Amazon Prime Day satış döneminde mi?


Bu kolay, okumaya devam edin ...

Amazon Prime'ı 30 gün ücretsiz edinin

Amazon, tüm yeni müşterilere 30 günlük ücretsiz bir Amazon Prime denemesi sunuyor; bu, yalnızca Prime Day anlaşmalarını yapmak istiyorsanız ihtiyacınız olandan çok daha uzun. Yani sadece peşinde olduğunuz anlaşmaları elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda tam bir aylık ücretsiz Amazon teslimatlarına ve Prime üyelerinin yararlandığı diğer tüm avantajlara sahip olacaksınız.


Ücretsiz denemeniz sırasında istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ve bir kuruş ücretlendirilmeyeceksiniz. Ücretsiz denemenizi almaya hazır mısınız? Aşağıdaki bağlantılara tıklayın.

Ücretsiz Amazon Prime US denemenizi edinin

Ücretsiz Amazon Prime UK denemenizi edinin

Bir aylık Amazon Prime denemeniz için ne zaman kaydolmalısınız?

Amazon Prime Day 13 ve 14 Ekim'de gerçekleşiyor, ancakAmazon Prime Day fırsatlarıaslında zaten başladı, bu yüzden şimdi gördüğünüz herhangi bir şeyden yararlanmak istiyorsanız, hemen atlamanız gerekecek!


Bir ay süren deneme, sizi ana Prime Day döneminde kolayca sürdürecek, o zaman, her türlü erken veya geç anlaşmanın yanı sıra ana iki günde gerçekleşen fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Prime Day'in ana tarihleri ​​Black Friday'den yaklaşık altı hafta önce geliyorsa, maalesef her iki olayı da kapsayacak şekilde bir aylık denemenizi kullanmanın bir yolu yok ... yani, öğrenci değilseniz veya öğrenci denemesi için kaliteli değilseniz.

Öğrencilerin bu kadar kesin zamanlamalar için endişelenmelerine gerek yok çünkü ücretsiz deneme altı ay sürüyor! Okumaya devam etmek…

Amazon Prime'ı altı ay ücretsiz edinin

Öğrenciyseniz, şanslısınız çünkü Amazon size altı aylık ücretsiz bir Amazon Prime denemesi sunuyor. Bundan sonra, iptal etmemeye karar verirseniz, Prime Student size ayda yalnızca 3,99 £ 'a mal olacak.

Ve iptal etmeye karar verirseniz, bu altı aylık ücretsiz deneme süresi, fişi çekmeden önce, bu önemli Noel alışveriş dönemini kapsayan 2020'nin sonuna kadar ücretsiz teslimat almak için Prime hesabınızı kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Ücretsiz Amazon Prime UK öğrenci hesabınızı alın

Amazon'da Günün Fırsatlarına Göz Atın

Başkasının Prime avantajlarını paylaşın

Evinizdeki birinin ücretsiz bir Amazon Prime denemesi veya ücretli bir Amazon Prime hesabı varsa, o zaman bir Amazon Hane halkı oluşturarak belirli Amazon Prime avantajlarını başka bir yetişkinle (bu siz olabilirsiniz!) Paylaşabilir.

Amazon Hanenizdeki diğer yetişkinlerle paylaşılabilecek başlıca avantajlar şunları içerir:

 • Başbakan Teslimat
 • Şimdi Prime
 • Amazon Fresh teslimatı
 • Prime Video (yalnızca akış)
 • Başbakan Okuma
 • Prime Gardırop
 • Prime Erken Erişim
 • Prime-Exclusive öğeler
 • Amazon'da Prime Live Events, Premium Seating ve Ön Satış biletleri
 • Amazon Music Unlimited ve Kindle Fire for Kids Unlimited aboneliklerinde birinci sınıf özel fiyatlandırma

Bir Amazon Hane kurmak için Amazon Hane sayfasına gidin.

Hanenizdeki birinin Prime avantajlarını paylaşması için Amazon Prime hesap sayfasını ziyaret etmesi gerekir. Bu sayfada, altındaBirincil Avantajlarınızı paylaşın, tıklayarak sizi davet edebilirlerŞimdi birini davet edinbuton. Daha sonra uygun alanlara adınızı ve e-posta adresinizi girebilir veDavet et. Daveti kabul etmek için davetlinin doğum tarihini bilmeniz gerekir.