Close
 • Ana
 • /
 • Oyun
 • /
 • Wii U'da Nintendo Switch deneyimi nasıl edinilir

Wii U'da Nintendo Switch deneyimi nasıl edinilir

Lansman sırasında bir Nintendo Switch almak konusunda 'umming' ve 'ahhing' yapıyorsanız - yüksek bir fiyat etiketi ve her şeyden önce paketlenmiş oyunların belirgin bir eksikliği var - hepsi kaybolmaz. Herkesin heyecan duyduğu ve dört yıl önce unuttuğu eski Nintendo konsolunu hatırlıyor musunuz? Sadece bunun için kullanıyoruz ...


 • Nintendo Switch oyunları: işte lansmanda duyurulanlar
Günümüzün en iyi wii u fırsatları Wii U Temel Seti ... Amazon 1.070,13 $ Super Mario Maker Konsolunu Görüntüle ... Amazon Prime 3.178,41 $ Wii U Console Premium Black Amazon 3.894,05 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Yepyeni bir konsolun piyasaya sürülmesinden önce hissedilebilen bir beklenti duygusu gibisi yoktur - söz konusu konsol Nintendo'nun kutsal salonlarından geldiğinde iki katına çıkar.

Ancak herkes Nintendo'nun yeni el / konsol karışımında satılmıyor ve potansiyel kullanıcıların adil bir kısmı geride kalacak ve Switch'in bebeklik aylarında Wii U'dan daha iyi olup olmadığını görecek.

Ancak, Mart ayında bir Switch'e sahip olmak için oldukça yüksek miktarda nakit parayla ayrılmaya istekli olmadığınız için, aynı deneyime yakın bir şeyin tadını çıkaramayacağınız anlamına gelmez. Bir Wii U konsolu ve GamePad elimizdeyken, eski kitinizi iyi niyetli bir Switch klonuna dönüştürmek için birkaç oyun hilemiz var ...

Wii U, Switch'in masaüstü modunu ve avuçiçi modunu yeniden oluşturabilir


Wii U, Switch'in doğrudan habercisi olduğundan, iki sistem birçok temel özelliği paylaşır. Wii U'nun GamePad'i biraz daha tıknaz olabilir ve içeriğini Switch gibi elde taşınır cihazda işlemek yerine konsoldan yayınlayabilir, ancak yine de kablosuz bir oyun cihazı olarak çalışır.

Ayrıca Switch (6,2 inç) ile aynı boyutta ekrana sahiptir, bu nedenle gayrimenkul gösterme söz konusu olduğunda kaybetmezsiniz. Bu nedenle, avuçiçi moduna geçmek ve Breath of the Wild veya Mario Kart 8 oynamak istiyorsanız, arkanıza yaslanıp TV'yi serbest bırakabilir ve saf Nintendo iyiliğinin tadını çıkarabilirsiniz.


Hepsinden iyisi, Switch'in masaüstü modunu yeniden yaratabilirsiniz.şarj yuvası (genellikle 10 £ / 10 $ 'dan azdır). Basitçe ana şebekeye takın, GamePad'inizi yuvanın üstüne yerleştirin ve bir Switch-aping Wii U hack'i elde edin.

Günümüzün en iyi Nintendo Wii U GamePad Cradle and Stand fırsatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
 • Nintendo Switch'in benzersiz satış noktası, bu neslin ihtiyaç duyduğu ezber bozan unsur olacak

Nintendo Wii U, Splatoon ve Mario Kart 8 dahil olmak üzere Switch'in sahip olduğu tüm büyük Nintendo franchise'larına sahiptir.


Nintendo, yeni birinci taraf oyunlara gelince herkesin bildiği gibi zaman alıyor - ancak bir kez olsun Marios ve Zeldas arasındaki uzun boşluklara yönelik bu eğilim, bize Wii U oyuncularına 2017'ye girerken bir avantaj sağlayacak.

Başlangıç ​​olarak, şu anda rotasyonda olan tüm büyük Nintendo franchise'ları Wii U'da temsil edilmektedir. Zelda severler, Hyrule Warrors, Windwaker HD, Twilight Princess ve daha fazlasına eklemek için Breath of the Wild'a (aşağıda ayrıntılı olarak açıklandığı gibi) geliyor.

Bugünün en iyi Splatoon fırsatları Splatoon Amazon 29,95 $ Splatoon Japon ithal Amazon 138,22 $ Görüntüle Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Sonra Mario Kart 8 var. Şimdiye kadarki en iyi MK, Switch üzerinde bir Deluxe gezisi yapmaktır, ancak tüm elde ettiği birkaç yeni yarışçı, kart ve eşya. Dolayısıyla, Wii U'da sahip olduğunuz sürüm, henüz Switch'te piyasaya sürülecek olan kadar akıllara durgunluk veriyor.

Wii U, Splatoon'a (çok oyunculu atıcıları kan veya aşırı şiddete ihtiyaç duymadan tekrar eğlenceli hale getiren parlak, son derece küçümsenmiş bir özellik) ve New Super Mario Bros U, Super Mario 3D World, Super Mario Maker ve Paper Mario: Color Splash'e sahiptir.


Ve Wii U. End of için Super Smash Bros'a sahiptir.

Günümüzün en iyi mario kart 8 fırsatları Amazon Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
 • Nintendo Switch Zelda aksesuar sızıntısı Mart 2017'de bir oyun yayınını öneriyor

Nintendo Wii U'nuz için bir veya iki çıkartma ile biraz retro sihir yakalayın

Herkes çıkartmaları sevmez (temelde Wii U adaletinizi yerine getirmeyen çok sayıda ucuz etiket olduğu için), ancak doğru olanı takip ederek tek renkli konsolunuzu ve GamePad'inizi ciddi şekilde havalı hale getirebilirsiniz.

Wii U'nuzu geçmiş yıllara ait bir platforma dönüştüren çıkartmaları gerçekten çok seviyoruz ve bunların arasında bulduklarımızdan bazılarıDecalGirl.com'da mükemmel seçimkolay bir öneridir.

Wii U'nuzu bir NES'e dönüştüren, hepsi de kolay uygulanabilen bir dizi vinil çıkartma içeren bunu kontrol edin.Ayrıca £ 20'den az(buna ABD dışına gönderim dahil olmasa da).

 • Nintendo Switch için heyecanlanmanız için 10 neden!

GamePad'inizin stilini ve proflin'ini korumak için özel bir Wii U konsolunu kullanın

Nintendo Switch, normal siyah versiyondan çok daha şık görünen çekici mavi ve kırmızı Joy-Con kurulumuna sahip güzel bir alternatif sürüme sahip olabilir, ancak bu Wii U'yu gölgede bırakacağı anlamına gelmez.

Kendinize ışıltılı bir özel sürüm konsol ve Wii U için GamePad, yukarıdaki oldukça muhteşem The Legend of Zelda: Windwaker HD Premium Pack gibi, sıkıcı eski bir Nintendo Switch denetleyicisini kim ister?

Siyah bir şasi ve kenarın her tarafında altın Zelfa motifleri ile, bu gerçekten çekici bir kit parçası - ve size bir Nintendo Switch'in piyasaya sürüldüğünden çok daha ucuza mal olacak.

 • Nintendo Switch Wii'nin başarısını nasıl tekrarlayabilir?

Joy-Con için endişelenmeyin - Wii U'nun GamePad'inde yerleşik hareket kontrolü var

1-2 Switch dışındaki pek çok oyuna ikna olmadık ve benzerleri, Joy-Con'un hareket kontrol yönlerine gerçekten bu kadar derin yatırım yapacak (belki bir sonraki Mario Partisini kurtarabilir), bu yüzden kesinlikle yapışarak kaçırmıyorsunuz Wii U'nuzla.

Wii U GamePad, dahili bir ivmeölçer ve jiroskopla birlikte gelir, böylece kontrol cihazını TV'nizle birlikte kullanırken veya tamamen GamePad'in kendisi aracılığıyla doğru hareket kontrollerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Wii U'daki her oyun bu işlevi sunmaz, ancak Mario Kart 8'in beğenilerini sürmek için hareket kontrollerini kullanırken çok daha zor hale getirir.

 • Ocak 2017 için en iyi Nintendo Wii U fırsatları

Wii U Pro Controller'a yatırım yapın çünkü Switch sürümünden çok da farklı değil

Nintendo Switch'in yeni Pro Controller'ı kesinlikle güzel görünüyor ve Nintendo'nun yeni konsol vizyonuna uygun hale getirmek için birkaç güncelleme almış olsa da, bitmiş ürün, Wii U için satın alabileceğiniz Pro sürümünden çok da uzak değil.

Aslında, Wii U'nuzun masa üstü modunda (tıpkı bir Switch gibi) keyfini çıkarmak istiyorsanız, Pro Controller bir zorunluluktur. GamePad'den çok daha ergonomik ve rahattır (özellikle Breath of the Wild ile büyük bir oturum planlıyorsanız).

Aynı zamanda çok daha ucuz, resmi sürümler Amazon'da 30 £ 'dan daha düşük ve üçüncü taraf sürümleri 20 £' dan daha düşük bir fiyata gidiyor (genel olarak daha iyi bir yapı kalitesi sunduğu için resmi sürümüne sadık kalsak da).

Günümüzün en iyi Nintendo Wii U Pro Kontrol Cihazı, DecalGirl WIUPC-APOC-GRN ile anlaşıyor ... Kogan.com50,88 ABD doları GörünümDecalGirl WIUPC-ABOLISHER ... Dick Smith50,88 ABD doları GörünümDecalGirl WIUPC-ABOLISHER ... Matt Blatt Avustralya52,52 ABD doları GörünümAfterglow Nintendo Wii U ... Ebay59,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
 • Nintendo Classic Mini: Nintendo & rsquo; nun yeniden modellenen NES konsolunda oynayabileceğiniz en iyi 10 oyun

GamePad'inizi 'rahat tutuş' ile Switch'ten çok daha konforlu hale getirin

Bu Switch deneyimini yeniden yaratmaya gerçekten yardımcı olmak için GamePad'inizi elde taşınır modda oldukça fazla kullanacağınız için, bu bazen hantal çevre birimini çok daha rahat hale getirecek bir kite yatırım yapmanız gerekecek.

Dışarıda bir sürü üçüncü taraf seçeneği var ve bunların çoğu oldukça ucuz, ancak Wii U'nun artık üretim dışı kaldığı için bunları üçüncü taraf satıcılardan / belirli perakendecilerden almanız gerekebileceğini unutmayın. DreamGEAR'ın bu Konforlu Tutacağı (£ 5) bir seçenektir ve GamePad'inize sığması inanılmaz derecede kolaydır.

Ayrıca, GamePad'inizi evin etrafına düşürdüğünüzde çatlamamasını veya parçalanmamasını sağlamak için daha zor olan tutacaklara da yatırım yapabilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz eksiksiz bir Sanal Konsol kitaplığınız var

NES Classic ve piyasaya sürülmesini çevreleyen çılgınlık bize bir şey öğrettiyse, insanların hala klasik Nintendo oyunlarını sevmeleridir ve firmanın uzun süredir devam eden Sanal Konsol programı, Wii U'da keyfini çıkarmanın en iyi yoludur.

Wii U, GameCube emülasyonlarına Switch'in daha ileride olacağı gibi erişemeyecek olsa da, Wii U hala müthiş bir kitap kitaplığına sahip.

NES, SNES, GameBoy, GameBoy Color ve daha fazlasındaki oyunlardan her şey bu. Bu büyük bir seçim (ve Nintendo sürekli genişleyen Nintendo 3DS izleyicileri için daha fazla ortaya çıktıkça büyümesi muhtemel bir seçim).

Oh, ve Wii U GamePad'inizde N64 oyunları oynayabileceğinizi söylemiş miydik? Gerçek Ocarina of Time. Gerçek Süper Mario 64. Fikri anladınız.

 • Nintendo Switch'in sunması gereken 10 şey

Wii U'nun GamePad'i için yüksek kapasiteli pil ile Switch'i toza karşı bırakın

Standart olarak, Wii U GamePad ve Nintendo Switch aynı pil ömrünü sunar - kablosuz açıkken yaklaşık üç saattir ve hareket halindeyken tam kapasiteli bir oyun (The Legend of Zelda: Breath of the Wild). İşin aslı, GamePad'inizi yükseltebilir ve Switch'i sudan çıkarabilirsin.

Resmi olarak lisanslı GamePad Yüksek Kapasiteli Pil (Amazon'dan 23 £), cihazınızdaki mevcut pilin yerini alır (sabit sürücüyü değiştirmek için PS4'te olduğu gibi, takmak için arkayı açmanız gerektiğini unutmayın).

Bu çok daha güçlü pili eklemek, GamePad'inizi yetersiz üç saatten sekiz saate kadar güçlendirir. Elbette, onu evden çıkaramazsınız (kahretsin, önceki nesil sınırlamalar), ancak Switch'in olduğu sürece yaklaşık üç kez kullanarak evin etrafında yürüyebilirsiniz.

 • Nintendo Switch incelemesi: BigN'in yenilikçi yeni konsol / tablet hibritiyle uygulamalı

Kendinize The Legend of Zelda: Breath of the Wild'ın bir kopyasını alın

Son olarak, Switch'in sunduğu tartışmasız en büyük yazılım satış noktasını dahil etmeden bu küçük kılavuzu nasıl bitirebiliriz? Ezici olsalar veya umduğunuz kadar derin olmadıklarında bile, yeni bir Zelda oyununa sahip olmanın getirdiği neredeyse ortaya çıkan bir sihir var - ve Breath of the Wild şimdiye kadarki en heyecan verici olabilir.

Ve Switch kullanmayanlar için en iyisi, Switch AND Wii U'da çıkıyor. Switch bir PS4 Pro-aping santrali olmadığından, Wii U sahipleri için de büyük bir eşitsizlik olmayacak. Nintendo, Wii U'ları üretmeyi bırakmış olabilir, ancak sürücüsünde yepyeni bir Zelda döndüğünden, yaşlı kızın henüz çok fazla canı kaldı.

Ve voila! Nintendo Wii / Nintendo Switch makyajınız tamamlandı. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve nesile meydan okuyan kitinizin tadını çıkarın. Mutlu oyunlar!

Bugünün en iyisi Zelda'nın Efsanesi Wild of Breath fırsatları İndirimli Fiyat Zelda Breath of ... Amazon Prime $ 89,95 $ 58 İndirimli Fiyatı Görüntüle Zelda Efsanesi: Nefes ...89,95 ABD doları 78 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Zelda Breath of ... Gorilla Gaming99 $ 79 $ GörünümThe Legend of Zelda Breath of ... ebay84,95 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
 • Neden kontrol etmiyorsunuz ...2017'nin En İyi 10 Sevgililer Günü Hediyesi: Debriyaj Kahve Makineleri, Baştan Çıkarıcı Hoparlörler ve Daha Fazlası