Close
 • Ana
 • /
 • Fitness
 • /
 • Nasıl daha güçlü olunur: Bu PT'nin nasıl daha fazla kaldırılacağına dair evde egzersiz önerisi şaşırtıcı derecede basit

Nasıl daha güçlü olunur: Bu PT'nin nasıl daha fazla kaldırılacağına dair evde egzersiz önerisi şaşırtıcı derecede basit

Nasıl güçleneceğini bilmek ister misin? Eğer varsaev spor salonukurmak - daha fazlası değildambılve ideal olarak ahaltergereklidir.


Yakın zamana kadar, güçlenmek ve daha fazla kaldırmak isteyenler, büyük olasılıkla yerel spor salonunuzun serbest ağırlık alanında, kuruluştaki her bir tabakla bir halter yükleyerek ve küçük bir aile hatchback'inin eşdeğerini kaldırarak bulunabilirdi. Daha sonra gırtlaktan bir kükreme çıkarır ve tabaklar yere düşerken aptalca kurumdaki herkesi korkuturlardı. YapıyorlardıDeadlift'ler, tüm asansörlerin kralı ve şimdi muhtemelen bunları evde de yapıyorlar.

 • İngiltere'de spor salonu ekipmanı nereden alınır
 • En iyi itme-çekme egzersizi: Haftada sadece iki gün sürer.
 • En iyi ab silindirleri: basit görünebilirler ancak bunları kullanmak, altılı pakete sahip olmanın hızlı yolu

Düşük ve yavaş

& ldquo; Güç oluşturmak birincil odak noktanızsa, bileşik asansörlerinizde daha düşük rep aralıklarına bağlı kalmanızı öneririm, ideal olarak setler arasında üç ila beş dakikalık dinlenme ile beşten fazla tekrar yapmayın, & rdquo; PureGym Insider, eğitmen ve fitness fanatiği Kay'i açıklıyor.

Bu, daha fazla ağırlık kaldırmanıza ve karşılığında, klasik 8-12 tekrar gibi daha yüksek bir tekrar aralığı gerçekleştirmenizden daha hızlı bir şekilde gücü artırmanıza olanak tanır; aksi takdirde, kas boyutunu artırmaya odaklanın hipertrofi eğitimi olarak 'diye ekliyor.

Donanma fok burpesi nasıl yapılır: EN ZOR burpee varyasyonu aynı zamanda kas geliştirecek ve yağ yakacaktır


Vücudunuzun zindelik ihtiyaçlarını daha iyi anlamak istiyorsanız, ayrıca birspor akıllı saateğitim seanslarınız için. Bu giyilebilir cihazlar yalnızca kalp atış hızı ve diğer çeşitli vücut ölçümlerini takip etmekle kalmaz, aynı zamanda Polar Flow veya Garmin Connect gibi akıllı telefon uygulamaları ile birlikte gelir; burada performansınızı daha ayrıntılı olarak analiz edebilir ve daha da önemlisi ilerledikçe ilerlemenizi kontrol edebilirsiniz. .

Günün en iyi fitness akıllı saat fırsatları İndirimli Fiyat Garmin 010-01746-00 ... Garmin Forerunner 935 Amazon $ 499.99 $ 284.99 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Vivosport Smart ... Garmin Vivosport Amazon $ 119.99 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok Garmin 010-03717-49 ... Garmin Forerunner 235 Amazon $ 116.95 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Polar Ignite GPS Spor Saat ... Polar Ignite Pro Bisiklet Kiti $ 232.49 $ 180.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Suunto Suunto 9 Baro TitaniumSuunto 9 BaroBackcountry.com649 ABD doları 454,30 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Fitbit İyonik Spor ...Fitbit İyonikAdorama149 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz


PureGym'den Kay, güç oluşturmak için en iyi ipuçlarına sahip

(Resim kredisi: PureGym)
 • Bu muen iyi temel egzersizhiç mi
 • Bankayı bozmadan tam vücut egzersizi yapmak ister misiniz?TRX kettlebellsşimdiye kadar kullandığımız en iyiler
 • Hızlı bir şekilde altılı paket alın (ama o kadar kolay değil)EN zor karın kasları, biseps ve temel egzersiz

Ancak bu bir uyarı ile birlikte gelir, çünkü egzersizi doğru şekilde yapmıyorsanız, aradığınız sonuçları göremeyebilirsiniz ve bu potansiyel olarak yaralanmaya yol açabilir.


Bulabileceğiniz en ağır ağırlığı almak ve onu kaldırmaya çalışmak hiç iyi değil. Tekniğin yerinde olduğundan emin olun ve kiloları kademeli olarak artırın, bir önceki seanstan en ağır ağırlığı not etmek için çaba harcayın, böylece kademeli olarak artabilirsiniz.

'Ne kadar hızlı güç kazandığınızın, önceki eğitim geçmişi, genetik, beslenme ve eğitim uygulaması gibi çeşitli faktörlere bağlı olduğunu unutmayın, bu nedenle farklı insanlar farklı oranlarda ilerleme görecek. Kaliteye odaklanın, tutarlı kalın ve en önemlisi sürecin tadını çıkarın! ' diyor Kay.

Günümüzün En Ucuz vegan ve peynir altı suyu protein tozu fırsatlarından daha fazlası Optimum Beslenme, Altın ...Optimum Beslenme Altın StandardıiHerb16,70 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Biyo-Sinerji Peynir Altı Suyu Daha İyi ... Biyo-Sinerji Peynir Altı Suyu Daha İyi Zincir Reaksiyon Döngüleri $ 51,83 $ 31,99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz