Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • Canelo vs GGG 2 dövüşünü dünyanın herhangi bir yerinden canlı yayınlama

Canelo vs GGG 2 dövüşünü dünyanın herhangi bir yerinden canlı yayınlama

Haftanın, ayın ve hatta yılın kavgasını unutun - bazı uzmanlar bugün Canelo ile GGG 2 boksu arasında on yılın mücadelesini yeniden eşleştiriyor. Ve bu sizi canlı bir yayın aramak istemenize yol açmazsa, ne olacağından emin değiliz.

Peki Canelo Álvarez ve Gennady Golovkin hakkındaki tüm yaygara nedir? Bir yıl önce bir gün kadar utangaç olan orijinal maçı bitirmek için son zil çaldığından beri tartışmalardan sonra tartışma oldu. İlk olarak, büyük alay ve şüphe konusu olan Yargıç Adalaide Byrd'ın 118-110 puan kartıyla Canelo lehine bölünmüş karar geldi.

Ancak beraberlik, taraftarlar (ve destekçiler) için iyi bir haber anlamına geliyordu, çünkü o zamanlar yeniden karşılaşma kaçınılmazdı. Ve çok daha erken olacaktı, ancak Álvarez için iki uyuşturucu testinde başarısız oldu. Ama sonunda kavga başladı. Las Vegas'taki T-Mobile Arena'da Canelo vs GGG 2'nin bu gece yerel saatle 20: 00'da veya sabah 4: 00'te BST'de başlaması bekleniyor.

Bahisçilerin onları zar zor ayırabilmeleri veya çoğu ülkede izlemek için PPV için öksürmek zorunda kalmanız sizi şaşırtmayacaktır - ancak savaşı izleyebileceğinizin farkında olmayabilirsiniz. bir teşekkür göstermeyen ülkeVPN. Nasıl olduğunu size söyleyeceğiz.


VPN ile her yerden Canelo vs GGG 2'yi canlı yayınlayın

Boksu birVPN
Yaşadığınız ülke ya dövüşü göstermiyorsa ya da BT Sport'a zaten aboneyseniz ve Birleşik Krallık PPV kapsamını yakalamak istiyorsanız, o zaman canlı yayını ele geçirmenin basit bir yolu var. İşin püf noktası, birVPNBu, IP adresinizi değiştirmenize olanak tanır, böylece tamamen farklı bir konumda görünebilirsiniz.


VPN hizmetleri ayrıca çevrimiçi varlığınızı şifreleyerek size ekstra bir güvenlik katmanı sağlar. Kesinlikle buna göz yummuyoruz, ancak maçın tehlikeli bir akışını bulmaya karar verirseniz bunu bilmeye değer. Yüzlerce VPN'i test ettik ve şu anda mevcut olan en iyi seçenek olarak ExpressVPN'i önerebiliriz:

ExpressVPN (30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir)ve şu anda dünyanın 1 numaralı en iyi VPNidir. Smart TV'ler, Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad'ler, tabletler vb. Dahil birçok cihazda aynı anda izleyebilirsiniz.ExpressVPN'e göz atın


İndirilip yüklendikten sonra, uygulamayı açın ve aşağıda listelendiği gibi savaşı gösteren bir ülkenin sunucu konumunu (süper kolay) seçin.

İngiltere'de Canelo vs GGG 2 nasıl izlenir

Bu, BT Sport'un yeni Gişe hizmetinde yer alan ilk spor etkinliği olacak. Yeni ücretli katmanı her zamanki aboneliğine dahil etmek, artık Álvarez'e karşı Golovkin rövanşı gibi daha büyük spor etkinliklerinde güçlenebileceği anlamına geliyor (kelime oyununu affederseniz).

Bunun fiyatı 16,95 £ - aslında Sky'ın normalde alacağı ücretle (ve dünyadaki diğer insanların ödemesi gerekenlerle) karşılaştırıldığında oldukça rekabetçidir - ve T-Mobile Arena'dan canlı yayın, saat 04:00 BST Pazar sabahı. Öyleyse çalar saat ve biraz kahve hazırlayın.


Bu hafta sonu kendinizi Birleşik Krallık dışında bulursanız ancak yine de BT Sport Box Office akışını almak istiyorsanız, erişimin coğrafi kısıtlamalar nedeniyle engellendiğini göreceksiniz. Bunu aşmanın yolu şudur:VPN indirme ve yüklemeyukarıda tanımlandığı gibi.

Canelo ve GGG canlı yayını başka nerede var?

Bu on yılın sözde kavgası olduğunu hatırlayın, bu yüzden adil birkaç ülke bunu göstermeli. İngilizce konuşulan bazı büyük ülkelerden Canelo - Golovkin canlı yayın seçenekleri aşağıda yer almaktadır:

ABD ve Kanada'da boksu izleyin

Çoğu zaman büyük kavgalarda olduğu gibi,HBO İzleme Başına ÖdemeCanelo vs GGG rövanşını paketledi. Yine de sana pahalıya mal olacak ... DirecTV, Dish ve Shaw Direct'in kabloyla sunduğu beğenilerle kesin olarak 84,99 $. Bilgisayarlar ve mobil cihazlar için akış seçenekleri, kablo sağlayıcınıza bağlı olacaktır, ancak örneğin DirecTV, HBO PPV kapsamını mobil, tablet ve PC üzerinden akışa ev sahipliği yapar. Ve emin olVPN kullanABD dışından gelmeniz gerekiyorsa.

Avustralya'daki boksu izleyin

ABD'de olduğu gibi, Avustralyalı hayranlarının boks kapsamı için normal bir PPV kanalı var. Uygun şekilde adlandırılan Ana Etkinlik servisi, Pazar öğleden sonra saat 13:00 civarında çok sosyal bir öğle yemeği saatinde Canelo vs GGG 2'ye gidecek yerdir. Dövüşü satın almak size 39,95 dolara mal olacak ve bu da ertesi gün saat 15: 30'da ve akşam 9'da Pazar tekrarlarına erişmenizi sağlayacak.

Yeni Zelanda'da boksu izleyin

Yeni Zelanda'da Alvarez vs Golovkin'i gösteren biri olup olmadığını görmek için Sky Arena gibi olağan şüphelileri dolaştık, ancak tamamen başarısız olduk. Görünüşe göre kimse bunu almamış. Bu, kaçırmadığınızdan emin olmak için sayfayı yukarı kaydırmanız ve VPN izleme kılavuzumuza bakmanız gerektiği anlamına gelir.

Potansiyel müşteri resmi kredisi:hbo.com

Spesifikasyonlara göre en iyi VPN hizmetlerini karşılaştırın: ExpressVPNIPVanishVyprVPNNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedTunnelBearZenMateWindscribe Express VPN 12 ayTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishVyprVPNNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedTunnelBearZenMateWindscribe IPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishVyprVPNNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedTunnelBearZenMateWindscribe 2 yılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishVyprVPNNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedTunnelBearZenMateWindscribe NordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırma6,67 $ / ay Görünüm-deExpress VPN12 ay2,34 ABD doları / ay Görünüm-deIPVanish VPN24 ay2,50 $ / ay Görünüm-deVyprVPN24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_cHer Şey İçin En İyisi - # 1 en iyi VPN Torrenting ve P2P trafiği Performans ve güvenlik Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Uyumlu Cihazlar Konum Sayısı İle Çalışır 160 60 70 55 Eşzamanlı Bağlantılar 5 5 4 6 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Deneme Süresi Teslimatı Orta İndirme Disk İndirDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni