Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • 5. Külleri Testinde İngiltere ile Avustralya arasında ücretsiz ve her yerden canlı yayın nasıl yapılır

5. Külleri Testinde İngiltere ile Avustralya arasında ücretsiz ve her yerden canlı yayın nasıl yapılır

Bu yüzden Avustralya, (en azından) birkaç yıl daha Küllere tutunacak. Steve Smith ve Pat Cummins tarafından desteklenen bu 2019 serisinde 2-1'lik bir liderlik kurdular ve İngiltere'nin şimdi yapabileceği tek şey beraberlik. Ancak her iki takım da The Oval'daki seriyi büyük bir galibiyetle bitirmek için çaresiz kalacak ve şimdi dünyanın neresinde olursanız olun İngiltere vs Avustralya 5. Testi canlı yayınıyla bu destanın bir sonraki bölümünü izleme zamanı.


Söğüt üzerindeki deri gümbürtüsü, keten tohumu yağı kokusu, oldukça acımasız bir kızak sesi - sadece Ashes kriketinin tadını çıkarabileceğiniz bir yaz anlamına gelebilir (ya da İngiltere hayranıysanız değil). İngiltere-Avustralya savaşı, milyonlarca kriket hayranı için dünyanın her iki tarafında da takip edilecek bir spor hikayesi oldu.

Evet, 5. Külleri Testi topal bir ördek olabilir (elbette Joe Root'ta bunlardan birkaç tane vardı) ama 2-2'lik bir beraberlik bu hafta Londra'da kazanabilirse İngiltere için yarısı kadar kötü hissetmez - özellikle de olanlar için Dünya Kupası kazanan madalyaları olan oyuncular. Jason Roy'un korkunç formu, Ben Stokes'in yalnızca bir vurucu olacağını bilerek İngiltere'nin bowling seçeneklerini güçlendirmesiyle onun yerine mal oldu. Sam Curran ve Chris Woakes geri dönerek Avustralyalıları bowling oynayarak rahatsız etmeye karar verir.

Steve Smith, Avustralya için dizinin şüphesiz yıldızı olmuştur ve İngiltere hala onu dışarı çıkarmanın bir yolunu bulamazsa, maçı bir kez daha ev sahiplerinden uzaklaştırmakla tehdit edebilir. Etkileyici Marnus Labuschagne - bir zamanlar yerini alması - yerini korurken, biz onların parlak dikiş saldırılarından hangi üçünün bu sefer İngiliz vurucuları terörize edeceğini görmek için bekleriz.

Beş günlük maç, her sabah saat 11: 00'de başlar (yağmur izin verirse) - 12 Eylül Perşembe ile 16 Pazartesi arasında devam eder. 5. Külleri Testinin kapsamına girmek istediğinizi varsayarak, İngiltere vs Avustralya canlı yayını - şaşırtıcı bir şekilde, Avustralya'da izlemek tamamen ÜCRETSİZ.


İngiltere'deki 2019 Küllerinin 5. Testi nasıl izlenir?

Ücretsiz izleme seçeneğinin olduğu Down Under'ın aksine (aşağıda daha fazla bilgi), kriketin Birleşik Krallık'taki ana yayıncısı abonelik hizmeti Sky Sports ve özel Ashes istasyonudur. Bu aynı zamanda dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde veya cep telefonunuzda izlemeniz gerekirse Sky Go uygulaması anlamına gelir.


Sky yok mu? Endişelenmeyin - Now TV Day Pass için onluk ödeyebilir ve tüm aksiyonu anında izleyebilirsiniz. Bununla birlikte, 34 £ 'luk bir Aylık Geçişe gitmek, tüm Sky Sports kanallarına günde yaklaşık bir pound eşdeğerinde erişim sağladığından çok daha iyi bir değerdir. 2019 Ashes'ın büyük bir kısmı ve ayrıca Premier League futbol sezonu gibi gelecek etkinlikler için kullanışlı.

İngiltere - Avustralya 5. Testi Yurtdışından Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

5. Külleri Testinin herhangi bir bölümünde kendinizi Birleşik Krallık dışında bulursanız, ancak yine de Sky veya Now TV akışını almak istiyorsanız, coğrafi kısıtlamalar nedeniyle erişimin engellendiğini göreceksiniz. Bunu aşmanın yolu şudur:VPN indirme ve yükleme.


KİMEVPN(veya Sanal Özel Ağ), tamamen farklı bir konumda görünmeniz için IP adresinizi başka bir ülkedeki bir sunucuya sanal olarak değiştirmenize olanak tanıyan bir yazılımdır. Şifrelenmiştir ve web'de gezinmenin daha güvenli bir yoludur.

Yüzlerce VPN'i test ettik ve şu anda mevcut olan en iyi seçenek olarak Pingtwitter Ödüllü ExpressVPN'i önerebiliriz.

ExpressVPN, 30 günlük para iade garantisinin avantajına sahiptirve şu anda dünyanın 1 numaralı en iyi VPNidir. Smart TV'ler, Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad'ler, tabletler vb. Dahil olmak üzere birçok cihazda aynı anda izleyebilirsiniz ve ayrıca 3 aylıkBEDAVAyıllık bir plana kaydolursanız ve49% kapalınormal fiyat.


Express VPN'e göz atın

İndirilip yüklendikten sonra, uygulamayı açın ve bir Birleşik Krallık sunucu konumu seçin (süper kolaydır) ve ardından İngiltere vs Avustralya canlı akışını almak için Sky veya Now TV uygulamanıza gidin.

Avustralya'daki Ashes 5. Testini ÜCRETSİZ olarak canlı yayınlama

Channel Nine mutlak bir jaffer attı - her Kül Testi maçına kesinlikle ÜCRETSİZ ev sahipliği yapıyor!

Bu, hem televizyonda hem de ücretsiz olarak keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.9Şimdiweb platformu ve mobil uygulamalar. Kolay - çözmeniz gereken tek şey, hepsini izlemek için nasıl uyanık kalacağınız (saat 20: 00'de başlar ve saat 03: 00'da biter) ve yorgun gözlerinizi sabah patronunuza nasıl açıklayacağınızdır. .

Kriket açıkken Avustralya'dan uzaktaysanız ve hala 9Now çevrimiçi kriket yayınını yakalamak istiyorsanız, nasıl yapılacağını öğrenmek için gözlerinizi yukarı kaldırın.VPN kullanonu dünyanın her yerinden izlemek için.

Dünyanın başka neresinde İngiltere-Avustralya canlı yayını var?

Gurbetçiler, tatilciler, iş seyahatinde olanlar - burası sizin için bir bölüm. İngiltere ile Avustralya arasındaki bir kriket yarışmasının gerçek anlamda küresel bir ilgiye sahip olmayacağını biliyoruz, ancak yine de yurtdışındaysanız nerede izleyeceğinizi bilmek isteyebilirsiniz (ve yakında yukarıda tartışılan VPN seçeneğini uygulamazsınız).

Kuzey Amerika'da canlı yayın Ashes kriket

Söğüt TVAylık 9,99 ABD doları maliyeti ABD ve Kanada'daki resmi 2019 Ashes serisi yayıncısıdır.Hulu, Fubo ve Sling TV, kriketten çok daha fazla sporla hizmetlere abonelikler sunuyor.

Yeni Zelanda'da canlı yayın Ashes kriket

Avustralyalıların duvar sallamasını izlemeyi mi umuyorsunuz? O zaman tıpkı İngiltere gibi, bir aboneliğe ihtiyacınız olacakGökyüzü sporlarıÖnümüzdeki günlerde İngiltere-Avustralya'yı izlemek için.

Hindistan'da canlı yayın Ashes kriket

Hindistan Test kriket sıralamasında en üst sırada olabilir, ancak ünlü Ashes rekabeti alt kıtada milyonlarca izlenecek. Bunun yapılacağı yer televizyonda izlemek için Sony Six veyaSony Livİngiltere vs Avustralya 5. Testi canlı yayınını dizüstü bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda almak için.

Spesifikasyonlara göre en iyi VPN hizmetlerini karşılaştırın: ExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe Express VPN 12 ayTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe IPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe NordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe 3 YılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırmaAyda 5,15 £ Görünüm-deExpress VPN12 ay2.34 abd doları / ay Görünüm-deIPVanish VPN24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_cTunnelBear'de 36 ay 3,33 ABD Doları / ay Görüntüleme En İyi Her Şey İçin - 1 numaralı VPN Torrenting ve P2P trafiği Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Uyumlu Cihazlar Konum Sayısı ile Çalışır 160 60 55 20 Eşzamanlı Bağlantılar 5 5 6 5 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Deneme Süresi Teslim Orta İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni