Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Six Nations'da Dünyanın her yerinden ve ÜCRETSİZ olarak İngiltere vs Galler akışı nasıl yapılır

Six Nations'da Dünyanın her yerinden ve ÜCRETSİZ olarak İngiltere vs Galler akışı nasıl yapılır

Twickenham kükremeye hazır! Sadece Fransa bu yılki Six Nations'da% 100 rekorunu elinde tutarken, turnuva hala tamamen açık gibi görünüyor - sadece iki oyun kalmış olsa bile. İngiltere'nin oyuncularının (ve taraftarlarının) bugün eski rakipleri Wales ile karşılaştıklarında sahip olacakları tutum kesinlikle budur. Ve bu kullanışlı İngiltere vs Galler canlı yayın kılavuzu ile dünyanın neresinde olursanız olun her dakika izleyebilirsiniz.


İngiltere'nin turnuvası feci bir şekilde başladı ve yaygın Fransızlara ikna edici bir şekilde yenildi. Bir iki hafta önce İrlanda'ya karşı güçlü bir galibiyetle mojolarını geri almadan önce, İskoçya'ya karşı hava şartlarında yenilmiş bir Murrayfield'da yıpratıcı bir zafer izledi. Uçan kanat oyuncusu Anthony Watson, Eddie Jones'un saldırı seçeneklerini desteklemek için sakatlıktan dönerken, pervane Mako Vunipola kendisini kullanılamaz hale getirdi - bu hafta sonu Coronavirüs ile ilgili karantinada olacak.

Ev sahiplerinin aksine Galler, 2020 Six Nations'a İtalya'da kendi evinde yankılanan bir galibiyetle başladı. Ama ondan sonra geçen yılki Grand Slam kazananları İrlanda ve evet Fransa'ya yenildi. Kupayı tutma şansı gitti, ancak Galler İngiltere'nin burnunu kanama fırsatını asla kaçırmayacak. Ve koç Wayne Pivac, oyuncularının kendisine ilk kayda değer galibiyetini vermesi için çaresiz kalacak.

Öyleyse, İngiltere vs Galler canlı yayınını ÜCRETSİZ olarak nasıl edineceğinizi keşfetmek için okumaya devam edin - dünyanın neresinde olduğunuzun bile önemi yok. Ve aşağıda dünyanın farklı köşelerinde izlemeniz gereken zamanla ilgili daha fazla bilgiye sahibiz.

Six Nations 2020'de İngiltere-Galler ne zaman?

İrlanda'nın İtalya ile oynadığı maçın ertelenmesinden sonra, rugby hayranları bu hafta sonu uluslararası ragbiyi ilk tatmak için saat 16.45'e kadar beklemek zorunda kalacak. İşte o zaman, İngiltere ve Galler arasındaki bu önemli çatışma için Twickenham'da başlama vuruşu yapılacak.


İngiltere'de ücretsiz çevrimiçi İngiltere vs Galler canlı akışı

Rugby, Birleşik Krallık'ta hala ücretsiz yayın yapan TV'de (en azından şimdilik) ve bir Cumartesi akşamı uluslararası rugby için yerleşmek istiyorsanız, tercihiniz ITV. Bu oyunun kapsamı bugün saat 3.50'de başlıyor ve başlama vuruşu keskin 16.45'te yapılacak.


TV yerine çevrimiçi izlemek istiyorsanız, doğrudan şuraya gidin:ITV merkezi, aynı zamanda eylemi de gösterecektir. Uygulamayı Android veya iOS cep telefonunuza veya tabletinize de indirebilirsiniz. Ayrıca şunlar için kullanılabilen hub uygulamaları da vardır:medya yayıncılarıAmazon Fire TV, Roku, Chromecast ve Xbox gibi.

2020 Six Nations'ı dünyanın başka herhangi bir yerinden nasıl izleyebilirsiniz?

Maalesef, bu hafta sonu Birleşik Krallık dışındaysanız ve bu ITV kapsamını izlemeye çalışırsanız, başlangıçta şansınız olmayacak çünkü coğrafi olarak engellenecek. Bu, haklar nedeniyle onu ana ülke dışında izleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Ancak bir Sanal Özel Ağ kullanarak bunu aşmak için kullanabileceğiniz kullanışlı küçük bir numara var.


Daha yaygın olarak aVPN(muhtemelen daha önce duymuşsunuzdur), yazılım, IP adresinizi başka bir ülkedeki bir sunucuya sanal olarak değiştirmenize olanak tanır, böylece tamamen farklı bir konumda görünüyorsunuz. Şifrelenmiştir, bu da web'de gezinmenin daha güvenli bir yoludur. Yüzlerce VPN'i test ettik ve şu anda mevcut olan en iyi seçenek olarak Pingtwitter Ödüllü ExpressVPN'i önerebiliriz.

ExpressVPN, 30 günlük para iade garantisinin avantajına sahiptirve şu anda dünyanın 1 numaralı en iyi VPNidir. Smart TV'ler, Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad'ler, tabletler vb. Dahil olmak üzere birçok cihazda aynı anda izleyebilirsiniz ve ayrıca yıllık bir plana kaydolursanız 3 ay BEDAVA alırsınız.

Express VPN'e göz atın


İndirilip yüklendikten sonra, uygulamayı açın ve bir İngiltere sunucu konumu seçin (çok kolay) ve ardından şu adrese gidin:TVPlayer.comMaçı canlı yayınlamak için saat 16.45'te GMT / 11.45 ET / 8.45am PT / 3.45am AEDT'de.

İngiltere-Galler canlı yayını başka nerede var?

Neden tatildeyken ya da iş için yurtdışındayken Birleşik Krallık'taki tanıdık haberleri izlemek isteyeceğinizi anlayabiliriz, ancak Six Nations tüm dünyada gösteriliyor (her ne kadar ücretsiz olmasa da), örneğinRugbyPassAvrupa, Asya ve Avustralya'da 35'ten fazla destinasyonda.

Özellikle Avustralya, Yeni Zelanda, ABD ve Kanada'nın resmi yayıncılarını şu şekilde listeledik:

Avustralya ve Yeni Zelanda'da rugby izleyin
Gurbetçi? Ya da sadece bu Kuzey yarımküre ekiplerinin neler yaptığını görmek mi istiyorsunuz? O zaman beIN Sport'u kapmak isteyeceksiniz. Ayda yaklaşık 20 dolara mal oluyor, ancak ÜCRETSİZ İKİ HAFTALIK DENEME SÜRESİNİN avantajı var. Kaydolursanız ve ardından denizaşırı ülkelerden izlemek isterseniz,yukarıda özetlenen VPN yolunu unutmayın. Öyleyse, bulmanız gereken tek şey, saat 3.45am AEDT / 4.45am NZDT başlama saatini izlemek için nasıl uyanık kalacağınız / zamanında kalkacağınızdır!

ABD'deki rugby'yi izleyin
NBC, ABD'deki resmi Six Nations yayıncısıdır ve Fubo ve Sling TV gibi, kablolu yayın yapmak istemiyorsanız daha kısa abonelik hizmetleri sunar. Reklam araları olmadan en kapsamlı canlı yayın için NBC Sports Gold'a abone olmanız gerekir. Başlama vuruşu 11.45am ET / 8.45am PT.

Kanada'da rugby izleyin
Kanada'da büyük bir spor hayranıysanız, muhtemelenDAZN akış hizmeti, bu da gittikçe büyüyen bir spor hakları listesi topluyor. Bu yıl tüm Altı Milleti gösteriyor. Ve sadece denemek istiyorsanız, bir30 günlük ÜCRETSİZ DENEMEiçine sıkışmak için de!

Spesifikasyonlara göre en iyi VPN hizmetlerini karşılaştırın: Express VPN 12 aylıkTam incelemeyi okuyunSurfshark 24 AylıkTam incelemeyi okuyunIPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunCyberGhost 3 YılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırmaAyda 5,15 £ Görünüm-deExpress VPN24 ay1,65 £ / ay Görünüm-deSurfshark12 ay2.34 abd doları / ay Görünüm-deIPVanish VPN39 aylar1,99 £ / ay Görünüm-deCyberGhostHer Şey İçin En İyi - # 1 en iyi VPN Torrenting ve P2P trafiği Uyumlu Cihazlar MacOS ChromeFirefox, Konum Sayısı ile Çalışır 160 60 60 50 Eşzamanlı Bağlantılar 5 999999 5 5 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Dağıtımı Orta İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişYeni Deneme Süresi