Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • Eurovision 2019'u her yerden ücretsiz canlı yayınlama

Eurovision 2019'u her yerden ücretsiz canlı yayınlama

İster suçluluk zevkiniz olsun, ister Eurovision adanmışlığınızı çatılardan söyleyin, yılda bir kez düzenlenen özel müzik şovu burada! 2019 Eurovision Şarkı Yarışması zamanı ve bu gece Eurovision canlı yayınını nasıl alacağınızı keşfetmek için tam olarak doğru yerdesiniz.


İsrail'deki Tel Aviv'den her yere yayılan 64. Eurovision Şarkı Yarışması, disko divaları, havalı şarkıcılar ve 'ilginç' karakterlerin olağan karışımını vaat ediyor. Dinleyin ve 26 tuhaf ve harika şarkının hepsini izleme fırsatına sahip olacaksınız, ardından jüri sonuçlarını ve gerilimin gerçekten yüksek notaları vurduğu halk oylamalarını izleyeceksiniz.

Hepsi bu kadar değil ... şovda ciddi bir yıldız gücü de var. Madonna'dan başka hiçbiri, ikonik hiti Like a Prayer'ı ve yeni şarkılarından birini seslendirerek özel bir konuk olarak görünmeyecek. Ve İsrail'in en ünlü film yıldızı Gal Gadot - evet, Wonder Woman'ın kendisi de katılacak.

Hollanda, İsveç ve Rusya gibileri, Eurovision'un ön gösterilerinin favorileri gibi görünüyor. Michael Rice ve Bigger Than Us adlı şarkısı, Birleşik Krallık için 22 yıllık kazanan bir kuraklığı kırmaya çalışacak. Bu aynı zamanda, Avustralya'nın kazanan Avrupalı ​​olmayan ilk ülke olarak tarihe geçtiği yıl olabilir.

Eurovision finali 20:00 BST'de başlayacak ve çok sayıda şarkı ve sonuçların sıkışıp kalacağı için kazanan şarkıcı saat 23.30 civarında ortaya çıkmazsa şaşırmayın. O halde akşama yerleşin ve 2019 Eurovision canlı yayınını ücretsiz olarak nasıl edineceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.


Eurovision Şarkı Yarışması'nı çevrimiçi olarak ÜCRETSİZ canlı yayınlayın

Bunun sürpriz olması pek olası değil - BBC One bir kez daha Eurovision'u tüm ihtişamıyla gösterecek. Graham Norton, yorum yapmaktan ve arsız yanlarından sorumlu olacak.


Bu, çevrimiçi ortamda, şu adrese gitmeniz gerektiği anlamına gelir:BBC iPlayerdizüstü bilgisayarlarda ve cep telefonlarında, tabletlerde vemedya yayıncılarıAmazon Fire TV, Roku ve Chromecast gibi.

Eurovision'u dünyanın herhangi bir yerinden nasıl izleyebilirsiniz?

Bu gece İngiltere dışında ama yine de gösteriyi izlemek için çaresiz misiniz? Belki nerede olduğun gösterilmiyordur ya da İngilizce bir yayınla izlemeyi tercih edersin. Temelde iki seçeneğiniz var:


1. En bariz seçenek şu adrese gitmektir:Eurovision YouTube kanalı, her şeyin gösterileceği yer. İzleyen çok sayıda ülke nedeniyle, YouTube kapsamı her ne olursa olsun herhangi bir yorumdan feragat ediyor. Yani sadece performanslar, oylama sonuçları ve stüdyo sunucuları arasındaki kaçınılmaz garip şakalaşma.

2. BBC yayınını seviyorsanız ve Graham Norton'un bazı şeyleri üstlenmesini seviyorsanız, BBC'yi yurtdışından izlemeye çalışmanın coğrafi olarak bloke edilmesiyle sonuçlanacağını göreceksiniz. Talihsiz, ancak bir Sanal Özel Ağ kullanarak bunu aşmak için kullanabileceğiniz kullanışlı küçük bir numara olduğu için yolun sonu değil.

Daha yaygın olarak aVPN(muhtemelen daha önce duymuşsunuzdur), yazılım, IP adresinizi başka bir ülkedeki bir sunucuya sanal olarak değiştirmenize olanak tanır, böylece tamamen farklı bir konumda görünüyorsunuz. Şifrelenmiştir, bu da web'de gezinmenin daha güvenli bir yoludur. Yüzlerce VPN'i test ettik ve şu anda mevcut olan en iyi seçenek olarak ExpressVPN'i önerebiliriz.


ExpressVPN, 30 günlük para iade garantisinin avantajına sahiptirve şu anda dünyanın 1 numaralı en iyi VPNidir. Smart TV'ler, Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad'ler, tabletler vb. Dahil olmak üzere birçok cihazda aynı anda izleyebilirsiniz ve ayrıca yıllık bir plana kaydolursanız 3 ay BEDAVA alırsınız.

Express VPN'e göz atın

İndirilip yüklendikten sonra, uygulamayı açın ve bir İngiltere sunucu konumu seçin (çok kolay) ve ardından şu adrese gidin:TVPlayer.comTüm şovu canlı yayınlamak için saat 20:00 BST / 15:00 ET / 12:00 PT / 05:00 AEST Pazar.

Spesifikasyonlara göre en iyi VPN hizmetlerini karşılaştırın: ExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe Express VPN 12 ayTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe IPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe NordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe 3 YılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırma6,67 $ / ay Görünüm-deExpress VPN12 ay2,34 ABD doları / ay Görünüm-deIPVanish VPN24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_cTunnelBear'de 36 ay 3,33 ABD Doları / ay Görünüm Best For Everything - 1 numaralı VPN Torrenting ve P2P trafiği Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Uyumlu Cihazlar Konum Sayısı ile Çalışır 160 60 55 20 Eşzamanlı Bağlantılar 5 5 6 5 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Deneme Süresi Teslim Orta İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni

Müşteri adayı görseli kredisi: Haberleri İnceleyin / Shutterstock.com