Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • Masters 2019 golf ÜCRETSİZ nasıl canlı yayınlanır: Tiger Woods’un tarihi galibiyeti, tepki

Masters 2019 golf ÜCRETSİZ nasıl canlı yayınlanır: Tiger Woods’un tarihi galibiyeti, tepki

83. Masters Turnuvası golfünün şu ana kadar muazzam olduğunu inkar edemezsiniz. Bazı gülünç derecede düşük puanlar, rekabetçi bir liderlik tablosu ve bu adamın Tiger Woods gençleşmesi. Seçeneklerinizi öğrenmek ve Masters kapsamını tamamen ÜCRETSİZ olarak nasıl canlı yayınlayacağınızı öğrenmek için bizimle kalın.


Eğer bir golf hayranıysanız, bunun dünyanın en büyük golf turnuvası olduğunu ve bu hafta Gürcistan'daki Augusta National'daki her oyuncunun, genel galibiyet olarak ünlü Yeşil Ceket'i giymek için umutsuz olduğunu söylememize gerek kalmayacak Pazar sonu.

  • Oyununuzu geliştirmek için ilham aldınız mı? Bunlaren iyi golf toplarışimdi
  • Bizim seçimimize göz atınen iyi golf GPS saatleri

Ve ABD Masters Turnuvasının 2019 baskısı şimdiye kadar yıllardır en ilgi çekici olanlardan biri oldu. Liderleri ayıran neredeyse hiçbir şey yok, oyuncular hafta sonu gelirken karışımda en kaliteli isimler var. Francesco Molinari, Brooks Koepka, Dustin Johnson, Tony Filau ve evet ... Tiger Woods, hepsi tartışmalı. Pazar akşamı Green Jacket'in galibi olarak kimin çıkacağını tahmin edemiyoruz (oh, ve 11 milyon dolarlık para ödülü!).

Başlama zamanının bu yılın son turu için öne sürüldüğünü belirtmekte fayda var - liderler bu öğleden sonra öğleden sonra saat 2 civarında başlayacaklar.

Öyleyse, bu destansı finalin kapsamına girmek istiyorsanız (ve neden yapamayacağınızı tam olarak hayal edemiyoruz), o zaman 2019 Masters canlı yayınını nasıl edineceğinizi keşfetmek için okumaya devam edin.


Masters golf canlı yayını nasıl izlenir

Masters golf canlı yayını nasıl izlenir


Masters'ı çevrimiçi olarak canlı yayınlayın.VPN
Aşağıda, Masters golfunun son turunu çevrimiçi olarak canlı yayınlayabileceğiniz tüm ücretsiz yerleri listeledik.ÜCRETSİZ Masters.com kapsamısadece ABD’ye girebileceğini. Ancak kendinizi ülkenizin dışında bulursanız ve coğrafi olarak engellenmiş bir yayının etrafından dolaşmak istiyorsanız, ülkenize çevirmek için bir VPN kullanmanız gerekecektir. VPN, IP adresinizi tamamen farklı bir konumda görünecek şekilde değiştirmenize izin verdiği için bunun için mükemmeldir. Yüzlerce VPN'i test ettik ve şu anda mevcut olan en iyi seçenek olarak ExpressVPN'i önerebiliriz:


ExpressVPN (30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir)
Bu, şu anda dünyanın 1 numaralı en iyi VPN'idir. Smart TV'ler, Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad'ler, tabletler vb. Dahil birçok cihazda aynı anda izleyebilirsiniz.Express VPN'e göz atınve bir yıllık planla üç ay ücretsiz edinin

Bir VPN ile izlemek için üye olun ve ExpressVPN'i kurun, uygulamayı açın ve bir ABD veya İngiltere sunucu konumu seçin (çok kolay). Ardından aşağıdaki talimatları izleyin.

US Masters: UK yayınlarını canlı yayınlayın

US Masters'ı canlı yayınlayın: İngiltere (ücretsiz ve reklamsız)

Önceki birkaç yılda yaptıkları gibi, iki yayıncının her ikisi de Birleşik Krallık'ta bir Masters canlı yayınını gösterme hakkına sahip.


1. BBC Two veya BBC Sport web sitesi
İşlerin sonu geldiğinde, BBC Birleşik Krallık golf hayranlarına gerçek anlamda ücretsiz erişim sağlamak için devreye giriyor. Açıkça televizyonunuzda veya BBC iPlayer'da canlı yayın yaparak izleyebilirsiniz.herhangi bir reklam arası olmadan. Bu yüzden, nerede olursanız olun, herhangi bir kesinti olmadan izlemek istiyorsanız, BBC olması gereken yer. YapabilirsinBBC 2'de izleveya yaşaBBC Sport web sitesinde.

2. Sky Sports Golf HD
Eğer sen birGökyüzü sporlarıBirleşik Krallık'taki abone olarak, Masters'ın dört gününü de Sky Go'da veya Now TV'de HD olarak izleyebileceksiniz. Bu kapsamın BBC'ye göre avantajı, Sky'ın kapsama alanına çok yatırım yapması, bu nedenle son derece yüksek olma eğilimindedir, ayrıca son iki yerine dört günü de alırsınız. Ve Sky için ödeme yaptıysanız, onu da izleyebilirsiniz, değil mi?

3. Bu hafta İngiltere'de değil misiniz?
Masters'ın BBC veya Sky Sports haberlerini izlemek için bir VPN'e ihtiyacınız olacak. Başka bir ülkeden BBC kapsamına tekrar bağlanmayı planlıyorsanız, tavsiye ederizTVPlayer.com'da ayarlama. Tüm Freeview kanallarının en kaliteli videosuna sahip, kullanımı kolay, sağlam ve (en önemlisi) yasal bir akış sitesidir.

Canlı Yayın Uzmanları: ABD akışı

Masters canlı yayını: ABD'de ÜCRETSİZ izleyin

ESPN CBS'nin resmi TV yayınlarının yanı sıra, ABD golf hayranları ayrıca Masters Turnuvasını resmi Masters.com sitesinde canlı yayınlamak için ücretsiz bir yola sahipler. Kapsama tamamen ücretsiz olarak yayınlanıyor, oturum açmanıza bile gerek yok. Dolayısıyla, 52 ABD eyaletinden herhangi birindeyseniz,Masters.com'a gidin ve hemen izlemeye başlayın!

Bir seyahat veya tatili kötü bir şekilde zamanladıysanızA.B.D 'nin dışıMasters açıkken, ancak yine de resmi ABD kapsamını izlemek istiyorsanız, bunu yapmak için bir VPN'e ihtiyacınız olacak. BasitçeExpress VPN'e kaydolun, ABD'deki bir konumu arayın (gerçekten çok kolay) ve ardındanMasters.com'a git.

ESPN ve CBS tarafından sağlanan yayın kalitesinde kapsama alanını daha erken yaşarsanız, ancak Masters kapsamını izleyebileceğiniz bir kablonuz yoksa, her zaman gibi üst düzey bir hizmete gidebilirsiniz.PlayStation Vue, Sling veyaHulu Canlı. Harika olan şey, hepsinin de ücretsiz denemelere sahip olması, bu yüzden ücretsiz bir Masters canlı yayını almanın başka bir potansiyel yolu.

US Masters: Australia akışını canlı yayınlayın

Masters canlı yayını: Avustralya'da ÜCRETSİZ izleyin

Ücretsiz Down Under izlemek ister misiniz? İngiltere ve ABD'den bile daha kolay. ÇünküNine Network'ün Gem istasyonuher şeye sahiptir. Şimdibubir delikte.

Ve Hatırla,Avustralya'dan uzaktaysanGolf açıkken ama yine de Gem'in çevrimiçi Masters canlı yayınını izlemek istiyorsanız, ihtiyacınız olan bir Sanal Özel Ağ.VPN dünyasının Rory McIlroy'u ExpressVPN'dir, bu da işleri gerçekten kolay, hızlı ve güvenli hale getirir.

Bir golf takıntılıysanız ve mümkün olan en iyi kapsamı istiyorsanız, o zaman biraz parayla ayrılmanız gerekecektir. Spor yayını abonelik hizmeti Kayo, daha da fazla golf için tüm aksiyona ve ek üç kameraya sahiptir! Kayo Sports Basic Paketinin fiyatları aylık 25 $ 'dır veya ayda 35 $ karşılığında üç eşzamanlı yayın sağlayan Kayo Sports Premium Paketine yükseltme yapabilirsiniz.

Bu aynı zamanda Kayo'dan NRL, FA Cup futbolu, F1 ve daha fazlası gibi daha fazla spor aksiyonuna erişebileceğiniz anlamına gelir.

Resim kredisi:Kevin C.Cox / Getty Images

Spesifikasyonlara göre en iyi VPN hizmetlerini karşılaştırın: ExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe Express VPN 12 ayTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe IPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe NordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe 3 YılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırma6,67 $ / ay Görünüm-deExpress VPN12 ay2,34 ABD doları / ay Görünüm-deIPVanish VPN24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_cTunnelBear'de 36 ay 3,33 ABD Doları / ay Görünüm - Her Şey İçin Best - 1 numaralı VPN Torrenting ve P2P trafiği Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Uyumlu Cihazlar Konum Sayısı ile Çalışır 160 60 55 20 Eşzamanlı Bağlantılar 5 5 6 5 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Deneme Süresi Teslim Orta İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni