Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • ŞİMDİ herhangi bir yerden UFC 257'de McGregor vs Poirier canlı akışı nasıl yapılır

ŞİMDİ herhangi bir yerden UFC 257'de McGregor vs Poirier canlı akışı nasıl yapılır

Kendi evinizin rahatlığında şehirdeki en sıcak biletin tadını çıkarmaya hazır mısınız? İrlandalı Conor McGregor ve ABD'li Dustin Poirier için, ikisi 2014 mücadelelerinin rövanşına hazırlanırken, McGregor'un Dustin'i ilk raunttan iki dakika sonra mutlak bir TKO'ya yönlendirdiği ikinci raunt.

McGregor'un bir yıl içinde ilk kez Octagon'a girdiğini görmek, hem MMA takıntılıları hem de sıradan hayranlar için mutlaka görülmesi gereken bir olay. Bu dövüşçüler hafif ünvan için ateş etme hakkı için yayılırken kazanan nakavt yumruğunu veya teslim bekleyişini kaçırmadığınızdan emin olun - UFC 257'de McGregor vs Poirier'i nasıl canlı yayınlayacağınızı öğrenin. kavga etmek.

UFC 257 saati ve tarihi nedir?

Her şey bu gece McGregor ve Poirier'in Abu Dabi'nin Yas Adası'nda Octagon'a girmesiyle başlıyor.

UFC 257'de McGregor ve Poirier arasındaki dövüşün yaklaşık olarak aşağı inmesi beklenen McGregor vs Poirier akışını canlı olarak izleyebilirsiniz.12.30 ET / 9.30pm PST / 5.30am GMT / 4.30pm AEDT. Bu nedenle, nerede olduğunuza bağlı olarak, tüm gece boyunca biraz UFC olabilir.


UFC 257'de yurt dışından canlı yayın McGregor vs Poirier

McGregor - Poirier canlı akışı aşağı inmek üzereyken ülke dışında mı oldunuz? Çıplak bir arka şoka takılıp kalmayın - sadeceen iyi VPNbu coğrafi kısıtlamaları aşmak için.

Çoğu yerli yayıncı, akış hizmetlerini ülkelerine kilitlerken, yurtdışındayken ESPN+ veya BT Sport'un beğenilerine erişmek söz konusu olduğunda duvara toslayabilirsiniz. Ancak, kendinize bir elVPN akışı, ABD veya Birleşik Krallık'ta (veya çevrimiçi içeriğinizin coğrafi olarak kısıtlandığı yere bağlı olarak bu konuda başka herhangi bir yerde) bir sunucuya atlayabilirsiniz ve bu, doğru göz atıyormuş gibi görünmesini sağlamak için IP adresinizi değiştirir. kendi evinizin rahatlığından.ExpressVPN, VPN sağlayıcılarının şampiyonudurmükemmel hızı, çok sayıda güvenlik özelliği ve elbette coğrafi kısıtlamalı içeriğin kilidini açma ve bizi en acımasız UFC dövüşlerinden bazılarına götürme yeteneği ile.


Daha da iyisi, yeni müşterilere bir30-gün para iade garantisi, ona bir yumruk atmanıza ve gerçekten sizden önce sizin için hizmet olup olmadığını öğrenmenize izin vererek, zor kazanılan dolarınızın tam olarak ve gerçekten bir parçası olup olmadığını öğrenin. Daha da iyisi, şu anda %49 tasarruf edebilir ve planınızla ücretsiz olarak 3 ay daha kazanabilirsiniz.

-UFC akışı için ExpressVPN'i %100 risksiz deneyin

İngiltere'de UFC 257'de McGregor vs Poirier canlı akışı nasıl yapılır

Önceki UFC etkinlikleri için, BT Sport aboneliği olan Birleşik Krallık izleyicilerinin tümü, hazır kanallarda gösterilen tüm dövüşlerle ayarlandı. Ancak,canlı yayın UFC 257bu sefer farklı, artık kesinlikle bir görüntüleme başına ödeme etkinliği aracılığıylaBT Gişe. Gerçekten, Conor McGregor'un The Notorious olarak büyük dönüşünü yapması için daha iyi bir zaman olamaz.


Aksiyonu doğrudan Yas Adası'ndan izleyin ve UFC 275'te McGregor - Poirier'i canlı yayınlayın.19,95 £ bir kerelik ücret, ile birlikte11.30'dan itibaren ön eylem başlıyorveyaklaşık 3am'dan itibaren manşet kavgası.

BT Box'ınız varsa, hazırsınız demektir. Aksi takdirde BT Box Office'i Sky, Virgin TV ve diğer cihazlarda da alabilirsiniz.

Kendinizi Birleşik Krallık dışında bulursanız ve BT Box Office'e bağlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken çok basit –sadece bir VPN alve eylemi canlı yayınlamak için yukarıdaki talimatları izleyin.

ABD'de UFC 257'de McGregor vs Poirier canlı akışı nasıl yapılır

UFC 275'te McGregor vs Poirier'i canlı izlemek isteyen ABD'li seyirciler için,EPSN +büyük, büyük UFC olaylarının tüm kapsamını size getiren ilk bağlantı noktanızdır. Yeni aboneler için tavsiye ederizESPN+ TV içeren UFC paketibütün bir yıl boyunca, savaşın kendisine erişmenin yanı sıra,hepsi 89.98 dolar.

Buradan başlayarakÖn elemeler için 6.30pm ET / 3.30pm PSTve22:00 ET / 19:00 PST'den itibaren ana kart, uzatılmış bir geçiş istemeyenler ödemeyi tercih edebilirler.69,99 $ PPV oranı.

Parası için daha fazlasını isteyenler için Disney Plus paketi seçeneği de var. Bu içerirDisney Plus, Hulu ve ESPN+bir aylık veya yıllık ödemede. Seçmekayda 6,99 ABD doları veya yıllık 69,99 ABD doları ücret ödeyinbu büyük paket için - tüm aile için bir şey.

ABD'li izleyiciler ayrıca ESPN'deki ön gösterimleri ve aşağıdakiler gibi akış servislerini izleme seçeneğine de sahiptir:Fubo.TVveaskılı televizyon, her ikisi de sırasıyla ücretsiz deneme sunar. Ancak ana etkinlik için ESPN+'a ihtiyacınız olacak -burada hizmet hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dünyanın herhangi bir yerindeki UFC 257'de McGregor vs Poirier canlı yayınını yaşayabileceğiniz yer

Nereden girdiğinize bakılmaksızın, sizi sekizgenin alemlerinde meydana gelen tüm o kafa izmaritlerine ve yayından kaldırmalara yakın ve kişisel hale getirecek bir McGregor vs Poirier canlı akışı var.

gelinceKanada, yalnızca UFC 257 canlı akış seçenekleriyle PPV ile sınırlısınız. BaşlamakShaw, Bell, Rogers, SaskTel, Videotron, Telus, Eastlink ve64,99 CAD ödeyinveyaUFC Dövüş Bileti PPV.

günaydın olanlaraAşağı Altında. Avustralya aslında bu dövüşü bizden daha sosyal bir saatte yakalayacak kadar şanslı, ana karta yumruklar atılıyor.24 Ocak Pazar günü saat 14:00 AEDT.

Her zaman olduğu gibi, McGregor vs Poirier canlı yayınını yapmak için birçok seçeneğiniz var. Arasında seçim yapmakFoxtel Ana EtkinliğiveyaKayo'nun54,95 ABD Doları değerinde PPV seçeneği. Ayrıca, tüm ön işlemleri yakalamayı da seçebilirsiniz.UFC Dövüş Bileti, fazla.

Yeni Zelandalılaryardımıyla UFC 257'yi canlı yayınlayabilirGökyüzü Arenası, bugün saat 16:00'dan itibaren bu Sky TV PPV istasyonu için bir kereye mahsus 39,95 $'lık bir ücret ödüyor.

Bir VPN kullanarak UFC 257'de McGregor vs Poirier canlı akışı nasıl izlenir

VPN'ler, siz çevrimiçi gezinirken güvenlik ve anormallik sunar. Bunu, verilerinizi şifrelemek için ayarlanmış protokolleri kullanarak yapar, bu da onu gözetleyen herkes tarafından okunamaz hale getirir.

Bunun bir parçası olarak, konumunuzu tanımlayan IP adresinizi de değiştirebilirsiniz. Çoğu VPN, sunucularının katılmak için dünya çapında bulunduğu konumların bir listesini sunar. Bunlara bağlanmak, IP'nizi o ülkeden/şehirden göz atıyormuşsunuz gibi gösterecek şekilde değiştirir. Buna karşılık, Birleşik Krallık dışındayken BT Sport veya ABD dışındayken ESPN+ dahil olmak üzere, o ülkeye kilitlenmiş içeriğe erişebilirsiniz.

Her şeyden önce, McGregor vs Poirier canlı akışını izlemeyi planladığınız cihaz için en iyi VPN'i bulun. Gittiğiniz sağlayıcıya bağlı olarak çoğu cihazla uyumlu, birMac için VPN,Android akıllı telefonlar için VPN, biriPad VPNve hatta oldukça şık bir diziücretsiz VPN'ler, TV'ler, oyun konsolları ve akış cihazları arasında.

Cihazınız için en uygun VPN'e ve bir VPN kullanma yönteminize karar verdikten sonra kaydolun ve kurun.

UFC 257 canlı akışını izlemek için tek yapmanız gereken mevcut sunucular listesinden bir ülke/şehir seçip bağlanmak. VPN başarıyla bağlandıktan sonra, çevrimiçi kapılarını size açan akış hizmetleriyle bu coğrafi kısıtlamaları atlayabilirsiniz.

VPN ile çalıştığından emin olmak için UFC 257, seçtiğiniz akış hizmetinde bulunan diğer içeriklerle birlikte gelmeden önce bir test çalıştırması yapmanızı öneririz. Akış hizmetleri yeni duvarlar oluşturdukça VPN'lerin durumu sürekli değişiyor. Dahası, harcadığınız paraya değdiğinden emin olmak istiyoruz.

VPN listemizin başında mükemmel ExpressVPN var. Harika güvenlik özellikleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce hızlı sunucu sunan, coğrafi kısıtlamalı içeriğin kilidini açarken de en iyisidir. Birlikterisksiz 30 günlük para iade garantisi, şimdi deneyebilirsin.