Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • Açık Şampiyona 2019 golfünü dünyanın herhangi bir yerinden canlı yayınlama

Açık Şampiyona 2019 golfünü dünyanın herhangi bir yerinden canlı yayınlama

148. Açık Şampiyona için Kuzey İrlanda'ya muzaffer dönüş, bugün Royal Portrush'ta heyecan verici bir final gibi görünen bir şekilde sona eriyor. Birkaç oyuncudan herhangi biri bu öğleden sonra 2019'un dördüncü ve son golf ana dalında zafer kazanabilir. Açık golf yayını nasıl canlı yayınlayacağınıza dair seçeneklerinizi öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Eğer bir golf hayranıysanız, bunun dünyanın en eski golf ustası olduğunu ve bu hafta Royal Portrush'taki her oyuncunun Pazar sonunda genel kazanan ünlü Claret Sürahisi'ni kaldırmak için umutsuz olduğunu söylememize gerek kalmayacak .

Rory McIlroy ve Tiger Woods gibileri kesimi yapamadılar ve bunun ne kadar zorlu bir yol olduğunu kanıtladılar. Ancak bu, İrlandalı Shane Lowry'nin dün son 18'e dört atışlık bir yastık almak için inanılmaz bir 63 attığı olağanüstü skoru durdurmadı. Tommy Fleetwood, Justin Rose ve dünyanın bir numaralı Brooks Koepka gibileri Lowry's'i yapmayı umuyor. bugün son aşamada hayat olabildiğince zor.

Oyuncular şimdiden Dunluce Links şampiyonası sahasına çıktılar ve son çift saat 1.47'de başlayacaklar - bu yüzden heyecan verici doruk öğleden sonra geçecek.


Ve bu destansı finalin kapsamına girmek istiyorsanız (ve neden yapamayacağınızı tam olarak tahmin edemiyoruz), o zaman 2019 Açık canlı yayınını nasıl edineceğinizi keşfetmek için okumaya devam edin.

  • Kitinizi geliştirmek için ilham mı aldınız? Bunlaren iyi golf topları
  • Keşfedinen iyi golf GPS saatlerişimdi

Birleşik Krallık'ta Açık Şampiyona nasıl izlenir?


Açık Şampiyona artık ücretsiz televizyonda gösterilmiyor, bu nedenle golfün sonucunu izlemek için Sky Sports'a erişiminizin olması gerekiyor. Bu aynı zamanda dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde veya cep telefonunuzda izlemeniz gerekirse Sky Go uygulaması anlamına gelir.

Sky yok mu? Endişelenmeyin - Now TV Day Pass için 8,99 £ ödeyebilir ve tüm aksiyonu anında izleyebilirsiniz. Bununla birlikte, 34 £ 'luk bir Aylık Geçişe gitmek, tüm Sky Sports kanallarına günde yaklaşık bir pound eşdeğeri olarak erişmenizi sağladığı için çok daha iyi bir değerdir.


Yurt dışından 2019 Açık canlı yayın nasıl izlenir

Bu hafta sonu kendinizi Birleşik Krallık dışında bulursanız, ancak yine de Sky veya Now akışını almak istiyorsanız, coğrafi kısıtlamalar nedeniyle erişimin engellendiğini göreceksiniz. Bunu aşmanın yolu şudur:VPN indirme ve yükleme.

KİMEVPN(veya Sanal Özel Ağ), tamamen farklı bir konumda görünmeniz için IP adresinizi başka bir ülkedeki bir sunucuya sanal olarak değiştirmenize olanak tanıyan bir yazılımdır. Şifrelenmiştir, bu da web'de gezinmenin daha güvenli bir yoludur. Yüzlerce VPN'i test ettik ve şu anda mevcut olan en iyi seçenek olarak Pingtwitter Ödüllü ExpressVPN'i önerebiliriz.

ExpressVPN, 30 günlük para iade garantisinin avantajına sahiptirve şu anda dünyanın 1 numaralı en iyi VPNidir. Smart TV'ler, Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad'ler, tabletler vb. Dahil olmak üzere birçok cihazda aynı anda izleyebilirsiniz ve ayrıca 3 aylıkBEDAVAyıllık bir plana kaydolursanız ve49% kapalınormal fiyat.


Express VPN'e göz atın

İndirilip yüklendikten sonra, uygulamayı açın ve bir Birleşik Krallık sunucu konumu seçin (süper kolaydır) ve ardından canlı yayını almak için Sky veya Now TV uygulamanıza gidin.

İngiltere'de ÜCRETSİZ Açık canlı yayın nasıl edinilir

Açık Şampiyonayı sadece ücretsiz olarak izlemek istiyorsanız (ve neden yapmanız gerektiğini düşündüğünüzü kesinlikle anlayabiliyoruz), o zaman oradadır-diruzakta. Ama ideal değil.

TheOpen.comher turun ücretsiz canlı yayınını gösteriyor. Ancak (ve bu büyük bir ama), yalnızca öne çıkan gruplardan ve boşluklardan eylemleri gösterebilir. Delikler sadece 5, 6 ve 7'dir, bu nedenle önemli kapanış aşamaları için iyi değildir. Ve bu kadar çok TV parası söz konusu olduğunda, öne çıkan grupların bu öğleden sonra Claret Sürahisi için mücadele eden gruplara para yatırmayın.

Dünyanın her yerinde 2019 Açık canlı akışı başka nerede var?

Dört büyük golf turnuvasından biri olan Açık Şampiyona tabii ki tüm dünyada yayınlanıyor. Ne yazık ki, tıpkı Birleşik Krallık'ta olduğu gibi, kimse bunu ücretsiz olarak göstermiyor.

Başka yerlerde belirli ücretli hizmetlere ve kablo seçeneklerine abone olmaktan memnunsanız, size dünyanın köşesinde golfü başka kimin yayınladığını söyleyebiliriz. Orada olduğu gibi hala şanslı olabilirsinvardırABD ve Avustralya gibi en azından ücretsiz denemeler mevcut.

ABD'de İngiliz Açık golfünü izleyin

NBC, ABD'deki resmi Açık Şampiyona golf yayıncısıdır.Hulu, Fubo,PS Görünümüve Sling TV'nin tümü, kablo taahhüt etmek istemiyorsanız, daha kısa abonelik hizmetleri (ve en önemlisi, ücretsiz denemeler) sunar.

Kanada'da İngiliz Açık golfünü izleyin

Golfün yerel kapsamını istiyorsanız, Kanada'daki TSN. Bu, izlemek için kabloya ihtiyacınız olacağı anlamına gelir.

Avustralya'da İngiliz Açık golfünü izleyin

Cameron Smith beklenmedik bir zafer iddia edebilir ve 25 yılı aşkın süredir ilk Avustralya Açık şampiyonu olabilir mi? Open'ı canlı Down Under yayınlamak için ücretsiz bir seçenek yoktur, bu yüzden sizin seçiminizFox SportsAylık 25 dolardan başlayan abonelik veya yeni ortaya çıkan üst düzey hizmet Kayo Sports.

Resim kredisi:Getty Images aracılığıyla Warren Little / R & A / R & A

Spesifikasyonlara göre en iyi VPN hizmetlerini karşılaştırın: ExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe Express VPN 12 ayTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe IPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe NordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe 3 YılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırma6,67 $ / ay Görünüm-deExpress VPN12 ay2,34 ABD doları / ay Görünüm-deIPVanish VPN24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_cTunnelBear'de 36 ay 3,33 ABD Doları / ay Görünüm - Her Şey İçin Best - 1 numaralı VPN Torrenting ve P2P trafiği Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Uyumlu Cihazlar Konum Sayısı ile Çalışır 160 60 55 20 Eşzamanlı Bağlantılar 5 5 6 5 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Deneme Süresi Teslim Orta İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni