Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • PGA Championship 2018'de nasıl canlı yayın yapılır: Son gün haberini ücretsiz çevrimiçi izleyin

PGA Championship 2018'de nasıl canlı yayın yapılır: Son gün haberini ücretsiz çevrimiçi izleyin

ABD PGA Şampiyonası golfünün heyecan verici sonucunu bugün tamamen ücretsiz olarak yakalamak ister misiniz? Elbette var - Dünyanın neresinde olursanız olun size onu nasıl canlı yayınlayacağınızı söyleyeceğiz.


Her şey, ABD Açık galibi Brooks Koepka'nın sahaya liderlik ettiği, heyecan verici bir Pazar günü golf için hazırlandı. Adam Scott, Rickie Fowler ve Jon Rahm sadece birkaç atış geride. Ama kesinlikle PGA Şampiyonası sonucu için en zorlayıcı anlatı, önden sadece dört atış uzakta olan ve son on yılda büyük bir şans için en iyi şansına sahip olan sinsi sinsi Tiger Woods'tur.

2018 ABD PGA Şampiyonası, St.Louis Missouri'deki güzel Bellerive Country Club çevresinde gerçekten düşük puanlar aldı. Yani bugün her şey olabilirmiş gibi geliyor - bir oyuncunun kuş koşusuna çıkması ve kupa onlarınki olabilir.

İlk gruplar zaten rotada, ancak Pazar günü öğleden sonra ve akşamları savaş hiddetlenirken kritik aksiyonu nasıl yakalayacağınızı tam olarak bildiğinizden emin olacağız. Ücretsiz bir canlı yayına geçmek istiyorsanız, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:


ABD PGA'sını birVPN
Aşağıda, ABD PGA golfünün son turunu çevrimiçi olarak canlı yayınlamak için en iyi yerlerin tümünü listeledik. Ancak ülkenizde ücretsiz yayın seçeneği olmadığını keşfederseniz, VPN'si olan bir ülkeyi aramak için bir VPN kullanmanız gerekecektir. VPN, IP adresinizi tamamen farklı bir konumda görünecek şekilde değiştirmenize izin verdiği için bunun için mükemmeldir. Yüzlerce VPN'i test ettik ve şu anda mevcut olan en iyi seçenek olarak Express VPN'i önerebiliriz:

1. Express VPN (30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir)
Bu, şu anda dünyanın 1 numaralı en iyi VPN'idir. Smart TV'ler, Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad'ler, tabletler vb. Dahil birçok cihazda aynı anda izleyebilirsiniz.Express VPN'e göz atın


VPN ile izlemek için kaydolmanız ve Express VPN'i yüklemeniz, uygulamayı açmanız ve bir ABD veya İngiltere sunucu konumu seçmeniz yeterlidir (bu çok kolay). Ardından aşağıdaki talimatları izleyin:

PGA.com'da PGA Şampiyonasını canlı yayınlayın


Bir golf turnuvasının resmi web sitesinden canlı yayın almak, 2018'de yeni normal haline gelmiş gibi görünüyor. Ve ABD PGA da farklı değil.

Bu yüzden basit ...PGA.comve oyuncular son aşamalara geldiğinde öne çıkan grupları veya sadece 16., 17. ve 18. delikleri izlemek arasından seçim yapabileceğiniz bir medya oynatıcı sunulacak. Yine de uyarın - bu kaygan bir yayın değil, ancak heyecan verici bir final olmasını umduğumuz şeyi yakalamak için idealdir.

Siteye giderseniz ve coğrafi olarak engellendiğinizi keşfederseniz, yapmanız gerekenbir VPN indirin ve kurunbunun yerine yukarıda açıklandığı gibi.

  • 2018'deki en iyi 7 VPN hizmetine göz atın

PGA Şampiyonası


US PGA Champonship'i canlı yayınlayın: Birleşik Krallık yayınları

Ah canım ... Yıllardır ilk kez, Sky Sports ABD PGA'nın haklarını almayı başaramadı. Ancak yine de izlenebilir ve sizin için birkaç seçenek bulduk:

1. Onbir Spor
DSÖ? Yeni başlatılanOnbir Sporcanlı spor portföyünü hızla oluşturmaya başlıyor ve ABD PGA Şampiyonası ilk büyük darbesi. Ve gerçekten harika haber şu ki, bir haftalık ÜCRETSİZ DENEME alabilirsiniz, bu da turnuvanın son gününü gerçekten hiçbir şey olmadan etkin bir şekilde izleyebileceğiniz anlamına gelir. Bundan sonra aylık 5,99 £ veya bir yıl boyunca 49,99 £ olacaktır.

2. PGA.com akışı
Ne yazık ki, Eleven için bazı erken diş çıkarma sorunları oldu ve bazı taraftarlar zayıf haber hakkında konuştular. Bu nedenle, ücretsiz Eleven Sports beslemesine kaydolmak istemiyorsanız, şu adrese atlayabilirsiniz:PGA.comyukarıda tanımlandığı gibi.

Birleşik Krallık'ta değilancak yukarıdaki seçeneklerden birini yakalamak mı istiyorsunuz? Sonrabir VPN'e ihtiyacınız olacakBirleşik Krallık'ta (veya ikincisi için ABD'de) IP adresinde oturum açmak için.

3. Amerikan CBS yayını
Potansiyel olarak tehlikeli Eleven Sports'u riske atmak istemiyor ve olandan daha kapsamlı bir şey istiyorsanızPGA.comteklif ediyor, o zaman deneyebilirsinABD'de CBS kapsamıTam Erişim akış hizmeti için bir haftalık ÜCRETSİZ DENEME süresine sahip olduğundan. Bununla birlikte, bunu yapmak için bir ABD kredi kartına ihtiyacınız olacağı için, çoğu insan için mümkün olmayacağına dikkat edin.

PGA Şampiyonası

PGA Şampiyonası'nı canlı yayınlayın: ABD akışı

TV'nizde izlemek istiyorsanız, son turdaki tüm aksiyonu CBS veya TNT'de yakalayabilirsiniz. Her iki servis de son 18 çukuru taşıyor - özellikle harika, çünkü bir anavatan kahramanı şampiyonluğu alacak gibi görünüyor. Hadi gidelim Tiger!

ABD'de değilseniz, ancak televizyonda yayınlanan ABD haberlerini web siteleri aracılığıyla izlemek istiyorsanız, bunun için bir VPN'e ihtiyacınız olacak. BasitçeExpress VPN'e kaydolun, ABD'deki bir konumu arayın (gerçekten kolay) ve ardından seçtiğiniz hizmete gidin.

Ancak bir kablo kesiciyseniz veya bir hizmete abone olmak istemiyorsanız, yukarıda açıklandığı gibi her zaman PGA.com kapsamı vardır. Diğer ikisinin yayın parlaklığına sahip olmayabilir, ancak en azından ücretsiz ve elde etmesi kolaydır.

Ana resimPGA.com

Spesifikasyonlara göre en iyi VPN hizmetlerini karşılaştırın: ExpressVPNIPVanishVyprVPNNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe Express VPN 12 ayTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishVyprVPNNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe IPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishVyprVPNNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe 2 yılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishVyprVPNNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe NordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırma6,67 USD / ay Görünüm-deExpress VPN12 ay2,34 USD / ay Görünüm-deIPVanish VPN24 ay2,50 USD / ay Görünüm-deVyprVPN24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_cHer Şey İçin En İyisi - # 1 en iyi VPN Torrenting ve P2P trafiği Performans ve güvenlik Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Uyumlu Cihazlar Konum Sayısı İle Çalışır 160 60 70 55 Eşzamanlı Bağlantılar 5 5 4 6 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Deneme Süresi Teslimatı Orta İndirme Disk İndirDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni