Close
 • Ana
 • /
 • Yayın Akışı
 • /
 • Strade Bianche 2021 nasıl canlı yayınlanır ve her yerden UCI Dünya Turu bisikleti nasıl izlenir

Strade Bianche 2021 nasıl canlı yayınlanır ve her yerden UCI Dünya Turu bisikleti nasıl izlenir

UCI 2021 WorldTour'daki sürücüler, profesyonel bisikletçiliğin en popüler yarışlarından biri için bu hafta sonu Toskana'nın resimli kartpostal ayarına gidiyorlar - Strade Bianche 2021 canlı akışı alma kılavuzumuzu okuyun ve dünyanın her yerinden çevrimiçi izleyin.


Siena'da toplam 184 km'lik bir parkurun başlangıç ​​ve bitişi ile, bu yılki etkinlikte yarışan muhteşem biniciler sıralamasıyla vurgulanan, spordaki tek günlük yarışa artan bir saygı duyulmaktadır.

Geçen yılın galibi Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick-Step), Wout van Aert (Jumbo-Visma) ve Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix) dahil olmak üzere büyük silahların hepsinin, bu hafta sonu rotanın beyaz çakıllı yollarında yarışacağı onaylandı. Anna van der Breggen (SD Worx) ve Annemiek van Vleuten (Movistar) ile kadınlar yarışı için benzer şekilde güçlü bir alan, hepsi kafa kafaya gidecek.

Aşağıdaki kılavuzumuzla, dünyanın neresinde olursanız olun Strade Bianche 2021 bisiklet hareketini nasıl canlı yayınlayacağınızla ilgili tüm bilgilere sahibiz.

Strade Bianche 2021 yayınını nerede canlı yayınlayabilirim?

Bu büyük bir günlük yarış şurada izlenebilecek.Birleşik KrallıkaracılığıylaEurosportve özel bisiklet ağıGCNiçindeBiz.


Anakara Avrupa'nın daha iyi bir anlaşması var. İçindeİtalyaToskana'dan gelen tüm aksiyonlar izlenebilecekücretsizev sahibi ülkede karasal yayıncı aracılığıylaRAI Spor. Ağ ayrıca etkinliği canlı olarak yayınlayacak.RaiPlayçevrimiçi portal.

FransızcaCumartesi günkü aksiyona ayak uydurmak isteyen bisiklet tutkunlarınınTakım etkinliği tam olarak kim gösterecek%100 ücretsiz.


Strade Bianche 2021 yayınını ne zaman canlı yayınlayabilirim?

Etkinlik, 6 Mart Cumartesi günü Orta İtalya'da Toskana üzerinden 184 km'lik bir rotada gerçekleşecek.

Kapsamıkadın yarışıbaşlaryerel saatle 12.30, kısa bir süre sonraerkek yarışı, canlı olan1.50pm yerel saat(yani 12.50pm GMT / 7.50am ET)


Yurtdışındaysanız Strade Bianche 2021 nasıl canlı yayınlanır?

Büyük yarış için ülke dışındaysanız, yine de canlı bir akışa erişebilirsiniz - sadeceen iyi VPNcoğrafi kısıtlamalardan kaçınmak için.

Çoğu yerli yayıncı, akış hizmetlerini ülkelerine kilitlerken, yurtdışındayken Eurosport ve Sky TV'nin beğenisine erişmek söz konusu olduğunda bir duvara toslayabilirsiniz. Bununla birlikte, kendinize kullanışlı bir VPN alarak, ABD veya İngiltere'deki (veya çevrimiçi içeriğinizin coğrafi olarak kısıtlandığı yere bağlı olarak bu konuda başka herhangi bir yerdeki) bir sunucuya atlayabilirsiniz ve bu, IP adresinizi değiştirecek şekilde değiştirecektir. kendi evinizin rahatlığında göz atıyormuş gibi görünün.


ExpressVPN, VPN sağlayıcıları seçimimizdir - Tutarlı yüksek hızları ve zengin güvenlik özelliklerinin yanı sıra coğrafi kısıtlamalı içeriğin kilidini açma yeteneğiyle, ExpressVPN ile Strade Bianche 2021 yayınını canlı olarak yapabilirsiniz.


Daha da iyisi, yeni müşterilere bir30-gün para iade garantisi, bir şans vermenize ve gerçekten sizden önce sizin için hizmet olup olmadığını öğrenmenize izin verir ve zor kazanılan dolarınızın gerçekten bir parçası olur. Daha da iyisi, şu anda %49 tasarruf edebilir ve planınızla ücretsiz olarak 3 ay daha kazanabilirsiniz.

-Six Nations ragbi canlı yayını için %100 risksiz ExpressVPN deneyin.

İngiltere'de Strade Bianche 2021 canlı akışı nasıl yapılır

Birleşik Krallık'taki bisiklet tutkunlarının bu yılki etkinliği izlemek için iki sağlam seçeneği var.Eurosportkapsama alanı ile birlikte hem erkek hem de kadın yarışını tam olarak gösterecekCumartesi günü saat 11.30 GMT.

Eurosport temel olarak mevcutturSky TV paketleriveya aracılığıylaEurosport Oyuncusuiçinayda 9,99 £veyayılda 39,99 £.

Başka bir seçenek, özel bisiklet akışı hizmeti şeklinde gelirGCN Yarış Geçişi, her iki yarışı da canlı olarak gösterecek. hizmet maliyetleribir yıl için 39,99 £, ancak tek gerçek uyarı, yalnızca mobil olması.

ABD'de Strade Bianche 2021 nasıl canlı yayınlanır

Özel bisiklet akışı hizmetiGCN +hem erkekler hem de kadınlar yarışını canlı ve eksiksiz olarak yayınlayacakdevlet tarafı.

NSkadın yarışlarıitibaren canlı gösterilecek6.30 ET / 3.30 PSTkapsamındayken, sabah 7.25 EST / 4.25 PST'ye kadarerkek yarışıbaşlayacak07.50 ET / 04.50 PST10.50am EST / 7.50am PST'ye kadar devam edecek.

Yarış Bileti maliyetleri$8.99/ayveyayıllık 49,99$ABD müşterileri için.

Strade Bianche 2021 dünyanın herhangi bir yerinde nasıl canlı yayınlanır?

Stade Bianche 2021 canlı yayınını mı yakalamak istiyorsunuz? İşte dünyanın dört bir yanındaki bisiklet etkinliğini izlemek için ayarlama ayrıntıları.

ABD'ye çok benzer,Kanadaakış hizmetini kullanabilecekGCN +hem erkek hem de kadın etkinliklerini Kanada'da canlı ve eksiksiz olarak yayınlamak.

Kadın yarışlarının kapsamı6.30 ET / 3.30 PST, erkekler yarışının kapsamı şu anda başlayacak7.50 ET / 4.50am PST.

Yarış Bileti maliyetleriaylık 8,99 CADveyaYıllık 49,99 Kanada dolarıKanadalı müşteriler için.

altında olanlar içinAvustralya,Eurosport AvustralyaHer iki yarışı da canlı ve eksiksiz olarak gösterecek olan sizin gitmeniz.

Ancak, olmanız gerekecekFoxtelaboneyi kabloyla izlemek için ... veya doğrudan şu adrese gidebilirsiniz:Eurosport'un bölgesel yayın hizmeti.

Kapsam şu tarihte başlar:22:30 AEDTüzerindeCumartesi gecesi.

canlı yayın Strade Bianche 2021

(Resim kredisi: Getty Images aracılığıyla DIRK WAEM/BELGA MAG/AFP)

Herhangi bir kısıtlamanın engelini kaldırmak için bir VPN nasıl kullanılır

Tercih ettiğiniz yayıncının sınırlarının dışındaysanız, herhangi bir coğrafi kısıtlamanın engelini kaldırmak için bir VPN kullanabilir ve Stade Bianche 2021'i sanki evinizdeymiş gibi canlı yayınlayabilirsiniz. İşte tam da bunun nasıl yapılacağına dair adım adım kılavuzumuz.

 • VPN -sanal özel ağ için ayakta- Verilerinizi şifrelemek ve dışarıdakiler tarafından okunamaz hale getirmek için ayarlanmış protokolleri kullanarak, çevrimiçi gezinirken güvenlik ve anormallik sunar.
 • Bunun bir parçası olarak siz deIP adresinizi değiştirin, konumunuzu tanımlar.
 • Çoğu VPN, birsunucularının bulunduğu konumların listesikatılmak.Onlara bağlanmak IP'nizi değiştiriro ülkeden/şehirden göz atıyormuş gibi görünmek için. Sırayla, o zaman yapabilirsinizo ülkeye kilitlenmiş içeriğe erişim.
 • Bir VPN bulmaya gelince, onu bulduğunuzdan emin olmalısınız.seçtiğiniz cihaz için en uygun olanı, dahil olmak üzere bir ton cihaz için uyumluluk sunan VPN sağlayıcıları ileMac için VPN,Android akıllı telefonlar için VPN, biriPad VPNve hatta oldukça şık bir diziücretsiz VPN'ler.
 • Cihazınız için en uygun VPN'e ve bir VPN kullanma yöntemlerinize karar verdikten sonra,üye ol ve yükle.
 • Stade Bianche 2021 canlı yayını için tek yapmanız gerekenmevcut sunucular listesinden bir İngiltere sunucusu seçin ve bağlanın. Ardından, çevrimiçi kapılarını size açan BBC iPlayer ve ITV Hub'ın beğenileriyle bu coğrafi kısıtlamaları aşabileceksiniz.
 • Ayrıca paranızın iyi harcandığından emin olmak istiyoruz, bu nedenle risksiz deneme sunan bir VPN'e gitmenizi öneririz.ExpressVPN, 30 günlük para iade garantisi olan birçok sağlayıcıdan biridir.

Daha fazla oku: