Close
 • Ana
 • /
 • Fitness
 • /
 • Göbek yağı nasıl kaybedilir: Tatillerde her şey ters gitmeden önce forma girin

Göbek yağı nasıl kaybedilir: Tatillerde her şey ters gitmeden önce forma girin

Göbek yağını kaybetmek istiyorumKara Cuma? Bilmen gereken bazı şeyler var. Doğrudan göbek yağını hedeflemek büyük ölçüde imkansızdır, ancak göbek yağını kaybetmek sağlığınız için faydalı olabilir. Artı daha iyi görüneceksin. Belki de bu ona sığ bir bakış açısı, ama işte buradayız. Bunlar, göbek yağının sağlıklı olduğu kadar hızlı bir şekilde nasıl kaybedileceğine dair en iyi ipuçlarımızdır. Tatil sezonu yaklaşırken kıyamet figürü ile bu ipuçlarını aklınızda bulundurun.


 • Nasıl karın kasına sahip olunur- göbek yağını döktükten sonraki mantıklı adım
 • 5 dakikalık karın kası egzersizi: kadınlar ve erkekler için bu HIZLI karın kası egzersizi ile altılı paket alın
 • Aralıklı oruç: 5: 2 hakkında bilmeniz gereken her şey ve16: 8 diyet

Buradaki önemli not, herkes: Bu günlerde göbek yağına genellikle iç organ yağı deniyor çünkü kulağa daha korkunç geliyor. Hayatınızı tehlikeye attığı için gerçekten iç organlardan yağ atmanız gerekiyorsa, bu mümkünse, muhtemelen tıbbi yardım almanız gereken bir alandır. Ancak bu kılavuz daha çok biraz zayıflamak veya kilitlenme sırasında balondan kaçınmakla ilgili olsa da, göbek yağı kaybının da bir iç organ yağ kaybı unsuru vardır.

Göbek yağı kaybetme ipuçlarımız her zaman hızlı değildir ve bu size karın kası nasıl alınacağını anlatmak değildir - bununla ilgili birçok rehberimiz olmasına rağmen. Hayır, bu sadece bir 'altılı paket' - orada ne yaptığımızı görüyor musunuz? - daha sağlıklı bir yaşama kavuşmanın ipuçları… ve midenizin çevresi ile rahat hissetmeniz için. Burada kimseyi utandırmak istemiyoruz ya da tamamen kardeşim, sadece tavsiye veriyoruz.

Göbek yağını hızlı, sağlıklı ve sürdürülebilir bir şekilde kaybetmek için bazı harika ipuçlarımız, birkaç arsız kısayolumuz ve temel stratejilerimiz var. Az önce söylediğimiz gibi, burada hızlı düzeltmeler yok; İyice düzgün kalmanızı sağlayacak alışkanlıklar geliştirmenizi istiyoruz. Ayrıca, göbek yağını kaybetmek için en iyi egzersizler ve başlamanız için gereken tüm donanımlar konusunda da düşüş yaşadık, ancak elbette, en önemli 'ekipman' kulaklarınızın arasındaki kısımdır.

 • En iyi koşu ayakkabıları: Şimdiye kadarki en iyi koşu ayakkabısı rehberimizle yolu yönetin
 • Yeni başlayanlar için en iyi egzersizler
 • Altam vücut egzersizisadece 5 egzersizle

Göbek eritmenin en iyi yolu nedir?

Zayıflama başarısı için zor ve hızlı bir kural yoktur: Göbek yağını kaybetmenin en iyi yolu, yaşam tarzınıza göre çalışma şeklidir. Sürdürülemez bir planı izlerseniz, dayanamazsınız: bu kadar basit. Bu makalede, kilo verme yolculuğunuza tamamen yeni başlayan biri veya Noel'de arabadan düşen tecrübeli bir profesyonel olun, herkes için geçerli olan altı ilkeyi açıklıyoruz.


Bu kılavuz ışıklar, bir kilitlenme durumunda bile sizi düz ve dar yolda tutacaktır. Makul bir şekilde bir güne sığdırabileceğinizden daha fazlasını üstlenmeye çalışmayın. Ve bu özelliğin ismine rağmen, 'göbek yağına' takılmayın. Göbek çevresinde gezinme eğiliminde olan viseral yağları azaltmak önemlidir, ancak bu en iyi şekilde genel olarak inceltmeye ve ayarlamaya çalışarak elde edilir.

İşte kilo vermeye başlamanıza yardımcı olacak altı strateji.


Göbek yağları nasıl yakılır Göbek yağı nasıl kilo verilir

(Resim kredisi: Getty Images)

1. İyi beslenin

Göbek yağı nasıl kaybedilir sorusunun kısa cevabı, düzenli olarak tükettiğinizden daha fazla kalori yakmaktır. Fitness dünyasında bu, 'kalori açığı' elde etmek olarak bilinir.


Bu, uyanık bir kabusa benziyorsa, bunun bir püf noktası var: Yapmanız gereken şey, yaktığınızdan daha az kalori tüketirken bile, tam ve doymuş hissetmenizi sağlamak için doğru türde yiyecekler yediğinizden emin olmaktır. .

Bazı yiyecekler 'boş kaloridir', bazıları ise enerjiyi yavaşça salgılayarak sizi daha uzun süre tok tutar. Bu, özellikle evdeyken tüm yiyecekleriniz kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde iken büyük bir tehlikedir.

Ancak bundan önce, yakılan kalorilerinizi ve alınan kalorileri takip etmenin iyi bir yolunu bulmanız gerekecek. Ücretsiz MyFitnessPal uygulaması, kalori alımınızı kaydetmenin en iyi yollarından biridir, ancak yakılan kalorilerinizi izlemek için ihtiyacınız olacak özel bir fitness takipçisi. Halihazırda bir akıllı saate sahipseniz, çoğu standart olarak kalori takibi sunacaktır, ancak henüz dalmayı başaramayanlar için,Fitbit Versa 2şu anda satın alabileceğiniz en iyi etkinlik izleyicidir. Aşağıdaki anlaşmaya göz atın.

Oh, ayrıca susuz kalmamak da çok önemli…


 • En iyi tarif kutusu: keto, paleo, kilo verme, sağlıklı beslenme ve harika taze tatlar için yemek kitleri
 • En iyi 7 yağ yakıcı yiyecekSAS Who Dares Wins tarafından önerilen yıldız Ollie Ollerton

Fitbit Versa 2 |şimdi Amazon'da 199 £
Fitbit Versa 2, 2020'de düzenli fiyat indirimleri alıyor. Versa 2, olağan adımlar ve uyku öğelerinin yanı sıra gelişmiş kardiyo izleme özelliklerine sahip ve yerleşik Alexa'ya sahip. Ayrıca bir Fitbit için alışılmadık derecede şık ve mükemmel sunulan uygulaması ve genişleyen ekosistem, onu eksiksiz bir fitness ve diyet programının temeli olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca tüketilen kalorileri kaydetmek için yemeklerinizi de girebilirsiniz, böylece tüm diyet verilerinizi tek bir yerde toplayabilirsiniz.

Bulunduğunuz yerde bugünün en iyi Fitbit fiyatları Fitbit Versa Special Edition ... Fitbit Versa Amazon $ 248,54 GörüntüleTüm fiyatları görünYeni Fitbit 4553390 Versa 2 ...Fitbit Versa 2Ebay234,99 Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Versa Lite Smart ...Fitbit Versa LiteEbay150 $ Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Versa Özel Sürüm ...Fitbit Versa - Özel SürümEbay139,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Versa 2 Özel ... Fitbit Versa 2 Özel Sürüm Amazon $ 270,29 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Charge 3 Fitness ... Fitbit Charge 3 Amazon $ 116.88 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Inspire HR (Leylak)Fitbit Inspire HRDick Smith179 ABD doları 129 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Inspire Health and ... Fitbit Inspire Amazon $ 129.95 $ 118 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz


S'Well Mermer İçme Suyu Şişesi |
şimdi John Lewis'te £ 17.50
Bu durumda güzellik cilt derinliğinden daha fazladır. Bu şişe vakumla kapatılmıştır, yani sıvıları 12 saat sıcak ve 24 saat soğuk tutabilir. Paslanmaz çelik, 500 ml'lik bir kapasiteye sahip ve el yıkama gerektiriyor ve kesinlikle iş arkadaşlarınızı bir üst sıraya koymak için bir tane & rsquo; sıkıcı şişeler ve süpermarket spesiyalleri.Anlaşmayı Görüntüle

 • En sarsıntılı: yüksek protein ve düşük suçluluk için sığır eti, vejetaryen ve vegan sarsıntılı ve biltong

ETİ Biltong, 10 x 30g torbalar |şimdi Amazon'da 16,99 £
Kalorisi yoğun ama besleyici bir atıştırmalık mı arıyorsunuz? Cips veya çikolata çantanızı, protein açısından zengin, kurutulmuş et atıştırmalıkları olan sarsıntılı veya biltong için değiştirin. BEEFIT, kendinizi daha uzun süre tok tutmak için kullanışlı 30 gramlık torbalarda gelir. Bir antrenmandan sonra kas oluşturmaya yardımcı olmak için proteinle dolu (kesin olmak gerekirse paket başına 20 gramdan fazla) ve hatta glütensizdir.

 • Buradaen iyi spiralleştiricilerkarbonhidrat yemeklerini güzelleştirmek için satın alabilirsin

2. Daha az ye

Aralıklı oruçgiderek daha popüler hale geliyor. Günün veya haftanın bir bölümünde kalorileri önemli ölçüde azaltmayı veya yiyeceklerden tamamen kaçınmayı ve ardından tüm kalorilerinizi çok daha kısa bir zaman dilimine sıkıştırmayı içerir.

En iyi bilinen aralıklı oruç planı, haftada beş gün normalde yaptığınız gibi (umarım biraz daha sağlıklı olsa da) yediğiniz ve ardından haftada iki gün 600 kaloriden fazlasını almayacağınız 5: 2 diyetidir. Neredeyse tükettiğiniz bu diyetin çeşitleri de var.Hayırkalori, haftada iki gün. Genel sağlığınız iyi olduğu sürece bu, göründüğünden çok daha fazla yapılabilir, ancak tam olarak eğlenceli değil.

Ancak ciddi olan ancak ciddi olmayan stajyerler içinociddi, 16: 8 diyeti var. Bu diyetle, tüm öğünlerinizi sığdırmak için günde yalnızca 8 saatiniz vardır, ancak bu 8 saatin dışındaki 16 saatlik açlık süresi içinde yalnızca su (ve yaramaz hissediyorsanız, belki biraz siyah kahve) içebilirsiniz. Çoğu, sabah 10'dan akşam 6'ya kadar yemek yemeyi seçer, ancak sekiz saatlik bir zaman aralığında kaldığınız sürece günün herhangi bir saatinde başlayıp bitirebilirsiniz. Bu Hugh Jackman'ın stratejisi, yani Wolverine formunda olmak istediyseniz…

Yine de neden oruç tutmayı deneyin? Oruç döneminde vücutta şeker tükenecek ve böylece vücudun yağ depolarını yemeye başlayacaktır. En büyük olumsuzluk, alışma süresidir: Eğer büyük bir kahvaltıya veya erken bir akşam yemeğine alışkınsanız, 16 saatlik oruç, özellikle egzersiz yapıyorsanız, ilk başta zor gelir. Cidden huysuzlaşacaksın.

Diyet rehberlerimiz

 • 16: 8 diyet
 • 5: 2 diyet
 • Kilo kaybı için vegan diyet- bu sadece hayvanları kurtarmakla ilgili değil
 • Ketojenik diyet
 • Paleo diyeti
 • Askeri diyet

Soylent Nutrition Shake, Kakao (Çikolata), 12'li Paket |şimdi Amazon'da £ 35.00
'Şişede tam bir yemek' olarak pazarlanan soylent, kahvaltı veya öğle yemeği için hareket halindeyken mükemmel bir hızlı yemdir. 20 g bitki proteini ile - tok kalmanıza yardımcı olacak yavaş yanan karbonhidratlar ve vegan, glütensiz, yemeksiz, süt ürünleri ve düşük GI. £ 3'un altındaki shake, her zamanki telaşlı, mülayim süpermarket yemek fırsatınızın yerine ideal bir alternatiftir.

3. Kızarmış yiyecekleri çok mu seviyorsunuz? Hava fritözü alın

Hava fritöz

Cips yemeye hazır mısınız? Bir hava fritözü, pek lezzetli olmayan yağın daha azıyla çok sayıda lezzetli tadı sağlayabilir.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Sürekli kızarmış yiyecekler yerseniz, hava fritözüne geçmek kesinlikle kilo vermenize neden olur - eğer bir tane satın almak, yağ alımınızı azalttığınız için bir sürü çikolata yemeye başlamanıza neden olmadıkça. Hayır, tadı uygun kızarmış yiyecekler kadar lezzetli değil - elbette değil - ama iyi bir kızartılmış / kavrulmuş tada sahip, ancak% 80'e kadar daha düşük yağ içeriğine sahip yemekler çıkıyor.

Eğer senyapmaher zaman kızarmış yiyecekler yiyin, ancak ara sıra kendinizi şımartın, fritöze geçmek kilo vermenize yine de yardımcı olabilir. Sağlam ve dengeli bir diyet ve iyi bir egzersiz etiği ile bile, iradenizin azalacağı bir zaman gelecek ve kızarmış tavuk, balık, patates kızartması ve normalde sevdiğiniz diğer tüm yiyecekler gibi eski favorilerinize geri dönmek isteyeceksiniz. gres ile damlıyor. Hile günleri için planlama yapıyorsanız ve bunu kontrollü bir şekilde yaparsanız, bu yiyecekleri hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde pişirdiğinizi bilmek güzel.

Hava fritözüne girin.en iyi hava fritözleriÇıtır favorilerinizi pişirmek için bir çay kaşığı yağla (derin yağlı çeşitte bulunan galon yağın aksine) sıcak hava kullanan devrim niteliğindeki kit parçalarıdır. Mutfak alanı ve bütçesi önemli değilse, tavuğu bir bütün olarak pişirebilirsiniz.Philips Airfryer XXLancak biraz daha ekonomik bir şeyin peşindeyseniz, Pro Breeze Airfryer 1400W hafiftir, çok yönlüdür ve daha ucuzdur, porsiyon kontrolü için mükemmeldir. Ayrıca şu anda genellikle satılıyor gibi görünüyor, bu yüzden belki de herkes burada bizim tavsiyemizi çoktan dinlemiştir.

Bu, (kızarmış) kekinizi almanın ve onu da yemenin sadece bir yoludur. Yüksek kalorili yarım litre dondurmayı Halo Top veya Oppo gibi düşük kalorili versiyonlarla değiştirmek veya daha sağlıklı bir zeytin ezmesi için kolesterol yüklü tereyağını değiştirmek, nispeten basit yaşam tarzı seçimleri yapmanın ve yine de kilo vermenin diğer kolay yollarıdır.

 • Turumuza göz atınen iyi gıda işlemcileri
 • Veen iyi karıştırıcılar- ama daha lezzetli değil, kalorili meyveli yeşil smoothie'leri tercih edin!
 • Veya deneyinen iyi protein shake karıştırıcıları: Nutribullet dışında başka markalar da var, biliyorsunuz

Nintendo Switch'i deneyin - özellikle Ring Fit Adventure

Ring Fit Macera

(Resim kredisi: Nintendo)

Hayır, bu kadın eve kapatıldığı için çıldırmadı. Nintendo Switch'te Ring Fit Adventure oynuyor. Nintendo, insanların konsolları aracılığıyla kilo vermelerine yardımcı olma konusunda gururlu bir geçmişe sahiptir, Wii Fit muhtemelen şimdiye kadar yapılmış en çok satan fitness cihazıdır.

Ring Fit Adventure daha karmaşıktır ancak temel fikir aynı kalır: Kalori yakma eylemini, korktuğunuz bir angarya değil, dört gözle beklediğiniz eğlenceli bir aktiviteye dönüştürmek.

Bir sürü Nintendo Switch fitness oyunu denedik ve hepsinin yararları olsa da Ring Fit açıkça en iyisiydi.

• OkuyunNintendo Switch Ring Fit Macerakalori yakmak için tasarlanmış diğer Switch oyunlarını inceleyin ve karşılaştırın.

Günün en iyi Nintendo Ring Fit Macera fırsatları Nintendo Switch Ring Fit ...55 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Ring Fit Adventure - Nintendo ... Amazon Prime $ 124,95 $ 98 Ring Fit Adventure Nintendo ... Ebay118,95 ABD doları GörünümAnlaşma 24 Aralık Perşembe günü sona eriyor Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Nintendo Switch fırsatları İndirimli Fiyat Nintendo Switch Console [Gri] Amazon Prime $ 469,95 $ 399 Görüntüle [CLEARANCE] Nintendo Switch ... Kogan.com409,99 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Nintendo Switch Konsolu (Gri) Dick Smith469 ABD doları 445 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

5. Ağırlık egzersizini deneyin - düşündüğünüz kadar zor değil

Göbek yağları nasıl yakılır Göbek yağı nasıl kilo verilir

Ağırlık çalışması, kas-yağ oranınızı doğru şekilde değiştirmenin harika bir yoludur

(Resim kredisi: Getty Images)

İki ana egzersiz türü vardır: kardiyo eğitimi ve ağırlıklar, aksi takdirde direnç eğitimi olarak bilinir. Kardiyo, siz bunu yaparken çok fazla kalori yaksa da, ağırlık çalışması, güne devam ederken yağdan daha fazla yakan kasları geliştirir. Ne kadar çok kas kütleniz olursa, egzersiz yapmadığınızda bile o kadar çok kalori yakarsınız.

Direnç antrenmanı, ilk kez yapıyorsanız, özellikle spor salonunda ciddi kaldırıcıların hakim olduğu bir yerde, korkutucu görünebilir, ancak şu anda bara büyük tabaklar eklemeye başlamak zorunda değilsiniz. Halter, kettlebell ve hatta sağlık topları gibi daha küçük ağırlıklarla evde başlamanın birçok yolu vardır.

Her bir kaldırma egzersizini listelemeyeceğiz, öyleyse neden canlandırmaya başlamak istediğiniz vücut bölümünü seçip kas geliştirme yöntemlerimizden bazılarına göz atmıyorsunuz? Bunu yaptıysanız, şunlardan birini kapın:en iyi dambıl setleripiyasada. Bunlar sadece kollar için değil: Karma hareketlerle göbeğinizi, omuzlarınızı ve hatta bacaklarınızı çalıştırmak için bir dambıl kullanabilirsiniz.

Şu anda bulacağınız tek sorun, çoğunun tükenmiş olması, ancakBu mağazada hala ev jimnastiği ekipmanları varçevrimiçi teslimat için. Bu kilitlenme sona erdiğinde, spor salonuna hazır olacaksınız.

Eğerherşeyev spor salonu tükendi - son zamanlarda çok oluyor - yapmayı düşününvücut ağırlığı egzersizleri. Bu fikir size cezaevinde çalışan kaslı erkekleri düşündürtüyse, rehberimizi deneyin.yeni başlayanlar için en iyi vücut ağırlığı egzersizlerive yavaşça içine alın. Sen bilmeden önce hazır olacaksınDonanma SEAL antrenmanı. Bunların hiçbiri herhangi bir uzman ekipman gerektirmez.

York 20kg Dökme Demir Dambıl Spinlock Seti |Fitness Mağazasından 59,99 £ karşılığında satın alın
Yeni başlayanlar için ideal olan York 20kg Dökme Demir Dumbbell Spinlock Set, güvenli bir tutuş için tırtıklı tutamaklar, plastik spinlock bilezikler ve sağlam, dayanıklı ağırlık plakaları içerir. Şu anda herhangi bir yerde makul fiyatlı ev ağırlık seti satın alamayacağınızı düşünürsek, bu, bir süre için 500 poundun altında ayarlanabilir bir dambıl seti almak için en iyi seçeneğiniz olabilir.Anlaşmayı Görüntüle

Powerplate Move titreşim plakası |2.199 £ | 2,699 TL | John Lewis'te £ 500 tasarruf edin
Vücut ağırlığı egzersizlerinizi ve belirli halter hareketlerinizi gerçekten güçlendirmek istiyorsanız, bunları şiddetli bir şekilde titreştirirken yapmayı deneyin. Vücudunuzun hareketleri tamamlamak için fazladan çalışması gerektiğinden, bu özellikle çekirdeğiniz için iyidir.Anlaşmayı Görüntüle

Tüm bunlar bir yana, düzenli olduğu gibi kardiyoyu ihmal etmeyin.kardiyo egzersizleri fitness ve dayanıklılık için önemlidir.

Göbek yağları nasıl yakılır Göbek yağı nasıl kilo verilir

Elektrikli Kas Stimülasyonu, kaslarınızın daha hızlı iyileşmesine yardımcı olabilir

(Resim kredisi: PowerDot)

6. Karın kaslarını deneyin (elektrik kas stimülasyonu) - hayır, gerçekten!

Yeni altılı titreşimli kemerinizi kutunun üzerinde Ronaldo'nun bir resmi ile birlikte açtığınızda aldatıcı görünebilir, ancak henüz gözlerinizi devirmeyin. Orada öylece cips yerken oturup yırtılmayı beklemeseniz de, Elektrikli Kas Stimülatörleri kontrollü bir diyet ve egzersiz planının bir parçası olarak yardımcı olabilir.

EMS, kasların kasılmasına, esasen hızla gerilmesine ve gerilmesine neden olabilir. Antrenman sonrası kesinti sırasında, EMS ile kas büyümesini teşvik etmeye devam edebilirsiniz, doğru kit parçası da daha hızlı iyileşmeyi teşvik ederek spor salonuna daha hızlı dönmenizi sağlar. Journal of Strength and Conditioning Research'e göre EMS, kası bir masajla aynı şekilde uyarır ve bir sonraki gidişat için hazırlar.

Altılı paket için iyi niyetli bir kısayol değil, ancak kas geliştirme sürecini düzenli kullanımla hızlandırabilir.

Karın bölgesi yağı nasıl kaybedilir


(Resim kredisi: Sixpad)

Vücuduyla büyük gurur duyan Cristiano Ronaldo tarafından kullanılan en iyi seçimimiz her zaman SIXPAD. Belki biraz fazla gurur, kaba ya da kıskanç diyebilir. Amazon ayrıca, daha önce hiç duymadığımız markaların her türlü abs kayışını yaklaşık 20 £ karşılığında satıyor. Söylemeye gerek yok, bunları önermiyoruz.

PowerDot 2.0 - Akıllı Elektrikli Kas Stimülatörü | şimdi Amazon'da 185 £
Alternatif olarak, PowerDot 2.0, akıllı telefon kontrollü bir kas uyarıcı canavardır. Bu temiz kas stimülatörü, telefonunuzdan çalışır ve yoğunluğu, stimülasyonu ve hedefi kontrol etmenize olanak tanır. PowerDot spor salonu programınızı desteklemek için çalıştığı için toparlanma sürenizi azaltın ve kas performansını artırın. Bu modelde iki uyarıcı vardır, ancak 325 £ karşılığında dörde kadar ölçeklendirebilirsiniz

Göbek yağları nasıl yakılır Göbek yağı nasıl kilo verilir

Planklar zorlu bir karın kası egzersizi ve harika bir egzersiz sonu tamamlayıcısıdır

(Resim kredisi: Taco Fleur, Pixabay)

7. Yüksek yoğunluklu ve düşük yoğunluklu antrenmanları karıştırın

Hem kas geliştirme hem de kardiyo egzersizlerini yapmanın yanı sıra, göbek yağınızı kaybetmek istiyorsanız, egzersizinizin hızını değiştirmek de önemlidir.

Her egzersiz yaptığınızda, karın yağınızı yakmak için hem kararlı durumu (sıkı çalışma, ancak maksimum kapasitede değil, tempolu koşu sırasında) hem de yüksek yoğunluklu (sprint gibi dümdüz gitme) kullanarak egzersiz yapmalısınız.

Sabit durum veya aerobik egzersizler arasında bisiklet, koşu veya yokuş yukarı yürüyüş bulunur. Yağ depolarınızda yaktığı için göbek yağını kaybetmenin çok önemli bir parçasıdır. Bununla birlikte, önce enerji için şeker depolarınızı da kullanır, bu nedenle yağ rezervlerinizi yemeden önce tüm bu şekeri tüketmek için yeterince uzun süre kararlı durum yapmanız gerekir.

Yüksek yoğunluklu egzersizler yakıt için esas olarak şeker kullanır, bu nedenle hemen yağa çarpmazlar, ancak kas geliştirmeye yardımcı olur ve egzersiz yapmadığınız günlerde bile yağ yakmanıza yardımcı olur. Patlayıcı ağırlık kaldırma, koşma ve dağ tırmanıcıları gibi HIIT-dostu egzersizler, hepsi harika yüksek yoğunluklu egzersizlerdir.

İyi bir fitness takipçisi, kalp atış hızınızı izleyerek egzersizinizin yoğunluğunu ölçmenize yardımcı olacaktır. Genel fitness takipçileri için,Fitbit Versa Liteyukarıda, ancak özel bir koşu saati için şu anda piyasadaki en iyisi olan Garmin Forerunner 645'i yenemezsiniz.

• Kalp atış hızı bölgesi eğitimi hakkında daha fazla bilgi edinin

Garmin Öncüsü 645 |şimdi Amazon'da 342,34 £
Garmin, koşu / fitness saati kategorisine o kadar hakim ki, bu rekabet için neredeyse utanç verici. Premium serisine en son eklenen Garmin 645, dinlenme ve tüm gün hızlarınızı izlemek için iyi olan GPS ve bilek kalp atış hızı izleme özelliğini içerir. 645, toparlanma süreleri önermek için çok fazla veri kullanır, VO2 Max'inizi tahmin etmede iyi bir deneme yapar, egzersiz yükünüzün ne kadar optimum olduğunu ve çok daha fazlasını söyler. Anlaşmayı Görüntüle


FitBit Aria 2 akıllı banyo tartısı |
şimdi Amazon'da 119,99 £
Bu akıllı ölçek size kilonuzu, vücut kitle indeksinizi ve vücut yağ yüzdenizi söyler - ki bu pek çok insanın istediği şeydir. Daha sonra bunu Fitbit hesabınıza bildirir, böylece kilo trendlerinizi izleyebilir ve onu Fitbit giyilebilir cihazınızın günlük kalori yakma tahminleriyle birlikte kullanabilirsiniz. MyFitnessPal veya Fitbit'in kendi diyet özelliklerini ekleyin ve ardından isterseniz yemek planlarınızı, tüketilen günlük kalorileri ve kilo hedeflerinizi senkronize edebilirsiniz.

Akılda tutulması gereken en önemli şey şudur: kilo vermek zaman alır. Aksaklıklar ve hatalar yaşayacaksınız, ancak hedefinize bağlı kalırsanız, 2020'de daha zinde ve sağlıklı olacaksınız ve önümüzdeki yıllar için harika alışkanlıklar geliştireceksiniz.

Başlamak için yardıma mı ihtiyacınız var? 2020'de formda olmanız gereken setteki en son fırsatların tümüne göz atın. Başlangıç ​​olarak, harika bir çalma listesine ve dinlemek için iyi bir egzersiz kulaklığına ihtiyacınız olacak:

Beats By Dre Powerbeats Pro |şimdi Amazon'da 219 £
Powerbeats Pro, Beats için bir 'oyun değiştirici' dir; bunların kalitesi, markanın daha önce ürettiği her şeyin üstündedir. Egzersiz ve koşu için tasarlanan bu gerçek kablosuz kulaklıkların akıllı tasarımı, en zorlu fiziksel sarsıntılar sırasında bile kulaklarınızda kalmaları anlamına gelir. Pil ömrü, 8-9 saatte çoğu gerçek kablosuz tomurcuktan çok daha iyidir ve inanılmaz derecede hızlı şarj olurlar.

Abone olmakPingtwitterdergisini bugün edinin ve 69,99 £ değerinde ÜCRETSİZ Native Union Eclipse 3 Yollu USB Şarj Cihazı edinin!

Mağazalara gidemiyor ama İngiltere'nin en çok satan gadget dergisinin son sayısını kaçırmak istemiyor musunuz? Bugün abone olduğunuzda, kapak fiyatından% 35 tasarruf edeceksiniz, her sayısını alacaksınızPingtwitterdergi doğrudan kapınıza teslim edilir,vealmakbu harika görünümlü Native Union şarj istasyonu tamamen ücretsiz!

Pingtwittersize asla bilmeniz gereken teknolojiyi getiriyor - hayatınızı değiştirebilecek en son cihazları buluyoruz ve uzman eleştirmenlerimiz piyasaya sürülen tüm gereksiz şeyleri kesiyor, böylece yalnızca zaman ayırmaya değer teknoloji hakkında okuyorsunuz. Özel teklifimizi kaçırmayın - bugün sadeceBir yıl için 42 £69,95 £ değerinde ücretsiz USB şarj istasyonunuza sahip olmak için!Anlaşmayı Görüntüle