Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Kolonyanızın daha uzun süre dayanmasını nasıl sağlarsınız: Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

Kolonyanızın daha uzun süre dayanmasını nasıl sağlarsınız: Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

Her güne dokuz aşamalı bir Kore cam cilt bakım rutini ile başlamayı veya eski sabun ve pazen yaklaşımını tercih etmeyi seçseniz de, bir erkeğin güzel kokması gerekir, değil mi? (Bu retorikti, gerçekten yapıyorsun).


Duş almak elbette yardımcı olur, ancak koku alma çabalarınızı gerçekten bir sonraki seviyeye taşıyan kokunuzdur. Yani, başkalarının takdir etmesi için yeterince uzun süre etrafta kalması şartıyla.

Doğru bilgi birikimi olmadan, tüm sandal ağacınızı yakarak varış noktanıza varmak alışılmadık bir durum değildir. Neyse ki, bunu sağlamanın birkaç yolu var.en iyi erkek kokularıtüm gün sürer. İşte onlardan beşi…

Yapın: Doğru Uygulayın

Kulağa verimsiz gelebilir, ancak kokunuzun öğle yemeğinden sonra da kalıcı olmasını istiyorsanız, kahvaltıdan önce uygulamaya başlayın. Evden çıkmadan önce mümkün olan son ana kadar beklemek yerine, kendinize sprey sıkmak için ideal an, duştan çıktıktan hemen sonra, cildiniz hala hafif nemliyken. Daha da iyisi, kokuya tutunacak bir şey vermek için aralarına bir vücut losyonu uygulayın ve bilekler ve boynun yanları gibi vücudun nabız noktalarına püskürtmeye odaklanın.

Yapmayın: Banyoda Saklayın

Önemli gerçek: En sevdiğiniz kokuyu ısıya, neme ve ışığa maruz bırakmak, kimyasal özelliklerini bozar ve kokuyu zayıflatır. Başka bir deyişle, sabahları hazırlanmak için ıslak, sıcak, koyu bir banyo ideal bir yer olabilir, ancak kolonyanız için öldürücüdür. Bunun yerine, gardırobunuzun içinde olduğu gibi serin ve karanlık bir yerde saklayın. Hava, eau'nuzun baş edemeyeceği bir diğer unsurdur. Bu, şişeye ilk spreyden girer, bu nedenle hareket halindeyken çok fazla bulundurmaktan kaçının.


Yapın: Doğru Şeyleri Seçin

Kokunuzun kalıcılığı yoksa, sorun şu olabilir:ne, olumsuzluknasıl, başvuruyorsun. Genel bir kural olarak, oryantal ve odunsu meyve suları (sandal ağacı, vetiver ve ud gibi ağır temel notaları düşünün) narenciye veya çiçek familyasına girenlerden çok daha uzun süre dayanır. Eau fraiche, eau de kolonya veya eau de toilette etiketli herhangi bir şey ayrıca düşük konsantrasyonda koku yağlarına ve daha ince bir kokuya sahiptir. Eau de parfum ve parfum ise çok daha güçlüdür ve en uzun ömürlüdür.

Yapmayın: Su Üzerinde OD

Mantıksal olarak, ne kadar çok tuvalete girerseniz, o kadar uzun süre dayanması mantıklı olacaktır. Gerçekte, artan tek şey, öfkeli bir taşıt ve iş arkadaşını size karşı çevirme şansınızdır. Aynı zamanda hala kokusuz olacaksınız. Kendinizi en fazla iki veya üç spreyle sınırlayın. Günün ilerleyen saatlerinde doldurmak için her zaman masa çekmecenizde veya spor çantanızda bir şişe tutabilirsiniz.


Yapın: Katman Yukarı

Geniş aile üyeleri az çok sözleşmeye bağlı olarak Noel'de size duş seti almakla yükümlüdür, ancak hepsinin kaderi yeniden hediye yığını değildir. Kokuların çoğu, kokuyu arttırmak için katmanlanabildikleri için, vücut yıkama, tıraş losyonu ve nemlendiricilerle yapılır. Eşleşen sete sahip değilseniz, aynı koku ailesinden ürünler arayın. Örneğin, taze, narenciye kokunuzla uyumlu limon otu içeren bir duş jeli.

Bugünün en iyi erkek parfümü fırsatları: TOM FORD Private Blend Neroli... Tom Ford Private Blend Neroli Portofino Amazon 260 $ GörüntüleTüm fiyatları görChristian Dior Sauvage için... Christian Dior Sauvage Amazon $45.33 GörüntüleTüm fiyatları görPaco Rabanne Bir Milyon... Paco Rabanne Bir Milyon 100ml Amazon $66.94 GörüntüleTüm fiyatları görErkek Eau de Toilette Twist & ... Chanel Bleu De Chanel Eau De Toilette Macy'nin 85 $ GörünümüTüm fiyatları görCreed Aventus Eau de Parfum ... Creed Aventus Eau de Parfum Amazon $ 405 GörünümTüm fiyatları gör Hugo Boss Boss Şişelenmiş #6 Erkek... Hugo Boss Eau tarafından şişelenmiş Hugo Boss Boss QVC 80 dolar Görünüm Tüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?