Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Bir erkek 30'lu yaşlarında nasıl giyinmeli: 7 temel ipucu

Bir erkek 30'lu yaşlarında nasıl giyinmeli: 7 temel ipucu

Hayatta yeni bir aşamaya dikkatli bir şekilde yaklaşırken, 30'larınıza girmek bir keşif ve yeniden keşif zamanı olabilir. Eninde sonunda gençiniz için önemli olanı bırakıyorsunuz ama zaten 30'lu yaşlarında olan herkesin size söyleyeceği gibi, dört gözle bekleyeceğiniz çok şey var. Farkında olmayabileceğiniz şey,harikabu on yılda gelen şeyler. Ve bu tarz için geçerli.


Tecrübe, bilgi, daha yüksek bir ücret aralığı ve belki biraz da bilgelikle gelen faydalarla, gardırobunuzu gerçekten en iyi hale getirebileceğiniz bir dönem.

Tercihleriniz değiştikçe, bir zamanlar sahip olduğunuz şekillendirme alışkanlıkları da değişir. 30'lu yaşlarında bir erkeğin nasıl giyinmesi gerektiğini bilmek, nasıl giyineceğinizden vazgeçmek yerine, bir dizi yeni stil olanağı sağlayabilir.

1. Büyüme zamanı

Yıllarca süren deney, kopyalama ve hatta ara sıra utanç duyduktan sonra, stil söz konusu olduğunda 20'li yaşlardaki erkeklerle 30'larındaki erkekler arasında birkaç büyük fark oluşur.


Bunlar deneyim, gelir ve zevktir. Deneyim, ne giyeceğiniz konusunda daha iyi bir fikriniz olduğu anlamına gelir ve bu size güven verebilir. Daha yüksek gelir - ve farklı harcama alışkanlıkları - aynı zamanda fiyat konusunda daha az endişelenmeniz ve gerçekte ne istediğinizi seçmeniz anlamına gelir.

Ayrıca terzilik zevklerinizi geliştirmek için daha fazla zamanınız oldu. Birçok mevsimin gelip geçtiğini gördükten sonra, trendlerin ve heveslerin girip çıktığını gördükten sonra, bir ünlünün giydiği için bir ürünü satın alma olasılığınız daha düşüktür, bunun yerine genel gardırobunuza ve tarzınızın ifadesine uymasıdır.


Bu faktörlerin tümü, seçimlerinize daha fazla ağırlık ve amaç verir ve bu, kendinizi iyi hissetmeniz gereken bir şeydir.

Pardesüleri burada satın alın: Saint Laurent Kruvaze ...Saint Laurent Kruvaze Kabanİtalya920,42 £ Görünüm Tüm fiyatları görünPAUL SMITH - Yün ve ...Paul Smith Yün ve Kaşmir Karışımı KabanBay Porter İngiltere£ 720 Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz


2. Kimlik önemlidir

20'li yaşlarınızı farklı tarzları deneyerek ve sınırları test etmek için risk alarak geçirirken, 30'larınızdayken kişisel tarzınızın neyle ilgili olduğu çok daha net olmalı. Bu sadece yeni ürünler satın alırken kendinize daha fazla güvendiğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda giymeye karar verdiğiniz üründe daha tutarlı olduğunuz anlamına gelir.

Belki şimdiye kadar iş ve sosyalleşme için gitmeniz gereken birkaç standart kıyafet vardır. Temel bir kıyafet seti geliştirmek önemlidir. Ayrıca onları giymekten zevk almalı ve zevklerinizin doğru bir temsili olduklarını hissetmelisiniz. Temel gardırop ürünlerini yeniden satın almaktan veya tamir etmekten de korkmayın.

Siyah tişört giymeyi seviyorsanız, neden en sevdiğiniz beş kişiyi almıyorsunuz? Onları birden fazla kıyafete entegre etmeyi kolaylaştırır ve ayrıca her seferinde ne bekleyeceğinizi bilirsiniz.

Ayrıca iş kıyafeti ile profesyonel bir ortamın dışında ne giydiğiniz arasında net bir ayrım olmalıdır. Bu, stilinizi sadece tembel olmayacak kadar ödüllendirmediğinizi, aynı zamanda hafta sonları ne giymek istediğinizi düşündüğünüzü ve zaman ayırdığınızı gösterir.


Burada temel tişörtler satın alın: TOM FORD - Lyocell ve ...Tom Ford Cotton-Jersey TişörtBay Porter İngiltere170 £ Görünüm Tüm fiyatları görünPOLO RALPH LAUREN -...Mr P. Cotton-Jersey TişörtBay Porter İngiltere£ 50 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Orlebar Brown Erkek Travis ... ORLEBAR BROWN Travis Shirt Coggles TR £ 195 £ 98 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

3. Kaliteye yatırım yapın

Bir ömür boyu sürecek öğeleri satın almanız gerekmese de, 30'larınız daha kaliteli kıyafetler satın almak için harika bir fırsattır. Şimdi daha yüksek bir gelire sahip olduğunuzu varsayarsak, kış için el yapımı bir palto veya tasarımcı botlarına büyük bir meblağ bırakmak daha az mali yük olur.

Kaliteyi tercih etmek, yalnızca görünüşünüzde ve giysinizin uzun ömürlülüğünde değil, aynı zamanda giyme şeklinizde de büyük bir fark yaratır. 30'lu yaşlarda kaliteli giysiler giymenin ne kadar güzel hissettirdiğini bilirsiniz.

Bu duygu ve kişisel zevkinize öncelik verilmesi, fiyat ve abartının 20'li yaşlarınızdakinden daha az faktör olduğu anlamına gelir. Daha az satın alın, ancak aldığınızda daha iyi hale getirin.

Burada alışveriş botları: Saint Laurent Lukas 40 ...Saint Laurent Chelsea Çizmelerİtalya400,54 £ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

4. Uygun olun

Takım elbise giymek 30'lu yaşlarındaki bir adam için yeni bir şey değil. Kendinize uzman demeyebilirsiniz, ancak resmi olarak giyinme konusunda kendinize güvenebilirsiniz ve gerekirse karanlıkta kravat bağlayabilirsiniz.

Bu on yıl, deneme yapmaktan ziyade takım elbise oyununuza ince ayar yapmakla ilgili olacak ve artı, nasıl iyi görüneceğinizi daha az düşünmeniz gerektiğidir. Bunu yapmanıza yardımcı olabilecek birkaç nokta var.

Yani kaliteyi satın almaya odaklanıyorsunuz. İsterseniz son derece düşük bir fiyata bir takım elbisenin içine girebilmenize rağmen, daha fazla harcamak size daha uzun süren daha iyi bir takım kazandıracaktır. Özel hale getirebilirseniz, daha da iyi.

Stil seçeneklerinizi genişletmek için siyah, lacivert ve gri takım elbise seçeneklerine sahip olun. Ayrıca hem sıcak hem de serin aylarda sizi güvende tutmak için kumaş ağırlıklarının yanı sıra çeşitli malzemeler ve desenler seçin.

Burada alışveriş kıyafetleri: TOM FORD - O'Connor Prince of ...Tom Ford O'Connor Prince Of Wales Kareli Yün Takım ElbiseBay Porter İngiltere630 £ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

5. Ayrıntılar için bir göz geliştirin

Zevklerimiz olgunlaştıkça edindiğimiz ayırt edici faktörlerden biri, büyük resim öğelerine odaklanarak ilerlememiz ve bunun yerine ayrıntılara daha fazla zaman ayırmamızdır.

Etiketlerinizi, kesimlerinizi, renklerinizi vb. Bildiğiniz zaman, stilinizle daha ince olmaya başlayabilirsiniz. 30'larınız, size özgü farklı ince ayarlar geliştirirken bunu uygulamak için ideal bir zamandır.

Tek bir vurgu rengi kullanmaya başlamak isteyebilirsiniz, belki de parlak turuncu gibi uygun olmayan bir şey. Balıksırtı veya ince çizgiler gibi desenlerle de aynısını yapabilirsiniz. Ama belki de burada oynayabileceğiniz en bariz unsurlar aksesuarlarınızdır.

Saat, kol düğmesi, kemer ve şapka seçmek için zaman ayırmak sadece olgunlaşan tarzınızla görünümler geliştirmenize izin vermez, aynı zamanda zevklerinizi ve bilgi birikiminizi tek bir kelime söylemeden iletmenizi sağlar.

Burada saatler alışveriş yapın: İndirimli Fiyat Junghans Gents Max Bill'i İzleyin ... Junghans Max Bill Otomatik İzle Amazon £ 646 £ 574,74 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok Erkek Baume & Mercier Clifton ... Baume & Mercier Clifton Club Otomatik Saat Saat Dükkanı £ 1,290 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

6. Romantizm İçin Giyinme

İster randevu planlarınız yaklaşıyor ister sadece eğlenmek için dışarı çıkıyor olun, romantik durumlar için giyinmek, genç olduğunuz zamanlar kadar önemlidir. 30'lu yaşlarınızdayken - uzun süreli bir ilişki içinde ya da başka bir şekilde - korunmanızı yarı yolda bırakmak çok kolaydır.

Ama denemek ve iyi bir izlenim bırakmak için tepeden tırnağa gitmeye gerek yok. Harika bir kız gibi giyinmeye çalışmıyorsun. Yetersizlik genellikle çok daha seksidir ve karakter derinliğini bling'in hiç olmadığı kadar iyi gösterir.

Bu nedenle, doğru geliyorsa kesinlikle yaka ve elbise ayakkabılarıyla sıkı giyin, ancak basit, özel kıyafetlerin ve yüksek kaliteli aksesuarların giymenin harika hissedeceğini ve aynı zamanda masanın karşısında oturan kişiye doğru mesajı göndereceğini unutmayın.

Aksesuarları burada satın alın: Brunello Cucinelli -...Brunello Cucinelli Süet ve Deri ÇantaBay Porter İngiltere2.670 £ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

7. 30'larınız için anahtar parçalar

Gardırobunuzu bu on yıla uyarlamak, neyi sevmediğiniz kadar sevip sevmediğinizi bilmekle ilgilidir. Uzun bir gidilecek öğeler listeniz olsa bile, biz de birkaç önerimiz var.

Birincisi, tek renk olmayan bir takım elbise almaktır. İnce çizgiler, mafya hislerini rahat hissettiğinizden daha fazla iletebilirken, burada tüvit veya kontrol desenlerini tercih edebilirsiniz.

Gardırobunuz kot pantolonla doluysa, içine birkaç çene koyun. Kış için kaliteli bir yün palto satın alın. Hem iş için hem de hafta sonları giydirilebilecek günlük kesim blazerler alın. Bunları çinolarla veya bazı özel pantolonlarla da giyebilirsiniz.

Spor ayakkabılar 20'li yaşlarınızda olduğundan daha az bir din haline geliyorsa, yerine el yapımı broglar veya botlar alın.

Blazerleri burada satın alın: Oliver Spencer Loungewear -...Oliver Spencer BlazerBay Porter İngiltere£ 250 Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Her erkeğin sahip olması gereken temel stil öğeleri
  • Yeni Yıla doğru başlamak için şık iş kıyafeti: 11 temel öğe