Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PlayStation 4'ünüzde ne kadar zaman geçirdiniz? Yepyeni My PS4 Life ile en önemli istatistiklerinizi öğrenin

PlayStation 4'ünüzde ne kadar zaman geçirdiniz? Yepyeni My PS4 Life ile en önemli istatistiklerinizi öğrenin

Sony, beş yılını kutluyor sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewMy PS4 Life olarak bilinen yeni bir özellikle oyuncuların oyundaki önemli anlarını yeniden yaşamalarına izin vererek.


Bu özellik, ev konsolunuzda başlatılan ilk PlayStation 4 oyununu, toplamda kaç saat oynadığınızı ve en çok oynanan ilk üç oyununuzu ve her biri için harcadığınız saatleri vurgulayan benzersiz bir video oluşturur. onları.

  • sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review
  • PlayStation Plus üyelik anlaşması, yenilemek için mükemmel bir fırsat

Sony ayrıca elde ettiğiniz en nadir kupayı da işaretleyecektir.

Bu özellik, Facebook, Spotify ve Instagram gibi bir dizi farklı sosyal ağ tarafından sunulan Yıl İnceleme işlevine benzer.

PS4 istatistiklerinizi kontrol etmek istiyorsanız, sadece şu adrese gidin:PS4 Hayatımve klibi otomatik olarak oluşturmak için PlayStation hesabınızla oturum açın. İstatistikleri toplamak ve klibi canlandırmak birkaç dakika sürer, ancak aceleniz varsa, videonun 24 saat içinde size e-posta ile gönderilmesini istemeniz gerekmez.


Günümüzün en iyi Sony PlayStation 4 Pro fırsatları 687 Amazon müşteri yorumu CONSOLE PS4 1To PRO G BLACK -... Amazon Prime £ 424,89 Görüntüle Sony PlayStation 4 Pro ... eBay449,99 GörünümSony PlayStation 4 Pro 1TB ... eBay£ 499 GörünümGod of War paketi Düşük Stok Sony PlayStation 4 Pro 1 TB ... Amazon £ 799,99 Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Klibin hazır olduğunda gönderilmesini istediğinizde, web sitesinin sizi otomatik olarak pazarlama e-postalarına kaydettirdiğini belirtmek gerekir, bu nedenle, bu seçeneği arıyorsanız tüm onay kutularını kaldırdığınızdan emin olun.

Sony, bitmiş ürünün neye benzediğini vurgulamak için kümülatif istatistiklerle örnek bir video oluşturdu: sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewdünya çapında oyuncular. Aşağıdan kontrol edin ~

Baş İmaj Kredisi: Norbert Levajsics /Unsplash


  • En iyi Sony PS5 oyunları