Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Google Ana Sayfanızda harika Stranger Things oyunu nasıl oynanır?

Google Ana Sayfanızda harika Stranger Things oyunu nasıl oynanır?

Zaten fazla izlediysenizBu hafta sonu Stranger Things 2ve boyunca oynadıniOS ve Android oyunu, o zaman başka bir düzeltmeye ihtiyacınız olacak. Google Home, sesli etkileşimlere dayalı yeni bir oyunla imdatta.


Google Home ve Google Home Mini için Stranger Things oyunu, tıpkı şovdaki gibi, oyundan Dustin ile telsiz konuşuyormuşsunuz gibi konuşmaya başlayalım. Spoiler'a yakın herhangi bir şeyden kaçınmak için muhtemelen en son Stranger Things 2'yi önce izlemeniz en iyisidir. Ardından oyunu oynamaya başlamak için Google Home veya Home Mini'nize & ldquo; Hey Google, Stranger Things'den Dustin ile konuş & rdquo; demeniz yeterli.

Daha sonra Dustin'in & ldquo; Merhaba? Diyen yanıtını alacaksınız. Bu Dustin. Bir şey buldum… & rdquo; O halde, ihtiyacı olan şeyi bulmasına yardım etmek için ileri geri konuşkan olmak size kalmıştır. Oyunda, siz dizideki diğer karakterlerle konuşurken, Hawkins'te gerçekleşen en son gizemi çözmelerine yardımcı olmak amacıyla, oyunda dönüşler olacak.

Oyun, Google Home ve Home Mini sahipleri için ücretsizdir ve herkes tarafından oynanabilir. Herkesin bu yayınlama sırasında İngiltere, ABD ve Avustralya için mevcut olduğunu söylüyoruz. Meydan okumaya bir şans vermekle ilgileniyor musunuz? El fenerinizi alın, çantanızı & ldquo; çikolatalı puding & rdquo; ile doldurun ve tabii ki aşağıdaki harika tanıtım fragmanını izledikten sonra Hawkins'e gidin.

Stranger Things: The Game ücretsiz bir iOS ve Android