Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • PSVR 2, Xbox Series X ile PS5 konsol savaşında Sony zaferini elde etmeye nasıl hazır görünüyor?

PSVR 2, Xbox Series X ile PS5 konsol savaşında Sony zaferini elde etmeye nasıl hazır görünüyor?

Böylece sonunda oldu. NePingtwitter rapor veriyorduyıllardır gerçekleşecek – Sonyresmen duyurduPSVR 2 oyun kulaklığı.

Ve benzeriPingtwitter birkaç gün önce not edildi, Sony PlayStation VR 2 oyun kulaklığının duyurusu için harika bir haberPS5veGerçektenMicrosoft ve yeni nesli için kötü haberXbox Serisi XveXbox Serisi Splanlar.

Sony'nin Japon firmasının resmi PlayStation bloguna bırakılan bomba etkisi yaratan duyurusu, Sony'nin Platform Planlama ve Yönetim Kıdemli Başkan Yardımcısı Hideaki Nishino'nun yorumlarıyla yeni nesil Xbox saldırısına öncülük etti.

Nishino, 'Bugün yeni nesil VR sistemimizin PlayStation 5'e geleceğini paylaşmaktan memnuniyet duyuyorum,' dedi Nishino, 'performans ve etkileşimde çarpıcı sıçramalarla en üst düzey eğlence deneyimini mümkün kılıyor. Oyuncular yeni kulaklığı taktıklarında daha da büyük bir varlık duygusu hissedecekler ve oyun dünyalarına daha da dalacaklar.'


Sony, Xbox HQ'nun tam kalbine bir bomba attı

PlayStation HQ'dan sadık PlayStation oyuncularına yapılan gönderi, daha sonra PSVR 2 sisteminin 'çözünürlük ve görüş alanından izleme ve girişe kadar her şeyi geliştirdiğini' ve aynı zamanda yepyeni bir VR denetleyicisi ile geleceğini ortaya koymaya devam etti. PS5'in DualSense denetleyicisinde piyasaya sürülen birçok yeni teknolojide.


Basitçe söylemek gerekirse, Sony Xbox HQ'nun tam kalbine bir bomba attı ve şu anda neden olabileceği hasar bilinmiyor, ancak tartışmalı bir şekilde dikkat dağıtıcı patlamadan tam gelişmiş bir platform kırıcıya kadar ölçeklenebilir.

Nedeni? Xbox yalnızca kendine ait bir sanal gerçeklik oyun kulaklığına sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda oyunculara aktif olarak şunu söylemeye çalışıyor.'Müşteriler bunu istemiyor've VR'nin Microsoft'un oyun kolu için bir odak noktası olmadığını belirtti.


Bu nedenle, şu anda, bir oyuncu Xbox Series X veya PlayStation 5 satın alma kararıyla karşı karşıya kaldığında, Sony'nin zaten bir VR platformuna sahip olduğu ve kısa bir süre sonra daha da gelişmiş bir platforma sahip olacağı konusunda bir tarafta değiller. PSVR 2. Xbox'ta sadece bir VR platformu yok değil, Microsoft da kelimenin tam anlamıyla gelecekte bir tane olmayacağını söyledi.

Ve bir oyuncu daha sonra iki sistemin temel özelliklerine baktığında, ikisinin de olduğunu görür.inanılmaz şekildesundukları oyun performansı açısından benzer, bir oyuncu o zaman eşitliği bölmek için neye bakacak? Oyunlar tabi. Ancak orada her iki platform da yine çok eşit bir şekilde eşleştirilmiştir. Bu nedenle, daha sonra çevre birimlerine ve benzersiz ekstra oyun deneyimlerine inecek ve Sony'nin kilitli sanal gerçeklik oyunlarına sahip olduğu ve potansiyel olarak bir PSP 5G el konsolu geldiği için öldürücü darbeyi indireceği yer burası. .

Biri kafama dolu bir silah dayasaydı, her seferinde PlayStation 5'i seçerdim

Bu şekilde ifade edersek, biri kafama dolu bir silah dayayıp PS5 ile Xbox Series X arasında seçim yapmamı isteseydi, o zaman PSVR 2 ve PSP 5G şansı yüzünden PlayStation 5'i seçerdim.her seferinde. Tutkulu bir oyuncuyum ve Phil Spencer'ın söylediklerinin aksine,YaparımVR oyun istiyorum ve Sony bunu benim için sağlıyor.


Sony, sanal gerçeklik oyun kulaklığının neye benzediği konusunda bilgi açısından resmi PSVR 2 açıklamasıyla çok yakında olsa da, şu anda çok sıkı bir şekilde karanlıkta kalıyoruz. Ancak,Pingtwitter birkaç ay önce rapor edildi, şimdiye kadarki en iyi resmi olmayan görünümümüz, PlayStation VR 2'nin ne kadar gelişmiş olabileceğini gösteren aşağıdaki videonun izniyle geliyor.

Umarım 2021'in sonundan önce resmi PSVR 2 hakkında Sony'den daha fazla haber alırız ve yapımcı '2021'de piyasaya sürülmeyeceğini' onaylar – Pingtwitter'ün daha önce de söylediği gibi, 2022 yazı sürümünün muhtemel göründüğünü düşünüyoruz, bu nedenle Bu yıl kış tatili sezonu hakkında tanıtım videosu ideal olurdu.