Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Yaz sıcağında nasıl serin kalırsınız: Teknolojiyle serin tutun ve sıcak kıyametini savuşturmak için ipuçları

Yaz sıcağında nasıl serin kalırsınız: Teknolojiyle serin tutun ve sıcak kıyametini savuşturmak için ipuçları

Meteorologlar haklıydı. Bu banka tatili gerçek bir kavurucu ve bu da sakin olmanın yollarına ihtiyacınız olacağı anlamına geliyor - ve biz sadeceen iyi hayranlar. Yardımcı olmalarına rağmen.


İngiltere'nin son sıcak dalgasında terledikten ve hortum borusuyla kendimizi ıslattıktan sonra Tesco'nun dondurulmuş gıda reyonunda yarım saat sonra, sıcaklık yükseldiğinde serin kalmanın daha iyi bir yolu olması gerektiği sonucuna vardık. Ve orada. Aslında birçok yol var.

Aşağıda, vantilatörlerden ve portatif klima ünitelerinden soğutma yeleklerinden, yüz spreylerine ve bahçıvanlara kadar daha egzotik ürünlere kadar çeşitli ürünler bulacaksınız.

Kullanışlılığımız için sayfanın altına ilerleyinsakin kalma rehberi herhangi bir teknolojinin yardımı olmadan. Çoğunlukla.

Sakinleşme için okumaya devam edin ve cehennemi gevşetmeye hazırlanın…


Serin tutmak için en iyi teknoloji

Yaz aylarında nasıl serin kalırsınız: MeacoCool MC Serisi 10.000 BTU CH

(Resim kredisi: Meaco)

1. MeacoCool MC Serisi 10,000BTU CH

Etkili iç soğutma için üst düzey taşınabilir AC

Satın alma nedenleri
+ Yüksek etkili
Kaçınılması gereken nedenler
-Gürültü tarafında biraz-Sıcak havanın üniteden uzağa taşınmasını gerektirir

• MeacoCool'u doğrudan Meaco'dan satın alın


Birleşik Krallık'ta portatif klimalar için çok fazla çağrı almadık, ancak son iki yılda olduğu gibi daha düzenli ısı dalgaları alırsak, hem taşınabilir hem de yerleşik havayı yakalayacağımızdan emin olabilirsiniz. kamyon yüküne göre -con birimleri.

Bu MeacoCool taşınabilir AC, 28m²'ye kadar olan odalar için mükemmeldir ve bu yazar, özellikle birkaç metre uzakta oturursanız ve havalandırma deliklerini doğru bir şekilde açarsanız, şaşırtıcı derecede iyi çalıştığını garanti edebilir. Ben bunu minimum 16˚C'ye ayarladım ve klima tam gazdayken bir arabada oturmak gibiydi. Anında rahatlama.


Bununla birlikte, tüm portatif klima sistemlerinin sıcak havayı arkadan dışarı çıkardığı unutulmamalıdır; bu nedenle, verilen çıkış hortumunu takıp duvardaki bir pencereden veya delikten dışarı doğru tutmadığınız sürece, oda eninde sonunda olacaktır. daha da ısınır. Açık bacalı bir şömineye sahip olacak kadar şanslı olanlar, bacanın doğal emişinden faydalanabilir ve üniteyi doğrudan şöminenin önüne yerleştirebilir. Ama önce bacayı süpürün, yoksa mobilyalarınızın ve tuhafiyenizin her tarafına kurum üflenir.

Yaz aylarında nasıl serin kalırsınız: Dyson Pure Cool Me

(Resim kredisi: Dyson)

2. Dyson Pure Cool Me

Taşınabilir masaüstü soğutması için en iyi seçenek

Satın alma nedenleri
+ Üstün tasarım + 70˚ salınım + Küçük ve taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ucuz değil349 ABD doları QVC'de görüntüle349,99 $ En İyide Görüntüleyin 499,99 $ Satın Alın Amazon'da Görüntüleyin