Close
  • Ana
  • /
  • Cinsel Mutluluk
  • /
  • Seks oyuncağıyla nasıl seyahat edilir... ve titreyen bir çantadan nasıl kaçınılır?

Seks oyuncağıyla nasıl seyahat edilir... ve titreyen bir çantadan nasıl kaçınılır?

Dünyanın kapıları açıldı, ancak bu, onu ev konforları olmadan keşfetmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Bir seks oyuncağıyla seyahat etmenin en iyi yolunu bulmak, yolda cinsel açıdan aklı başında olma ihtiyacının ötesinde, pek çok nedenden dolayı zorunludur. En sevdiğiniz oyuncakları güvenli ve sağlam tutmak ve muhtemelen onları gözden uzak tutmak isteyeceksiniz, ancak (örneğin) pille çalışan cihazları taşıyorsanız uyulması gereken uzun bir kurallar listesi olduğunu unutmayın. uçakta - ve bunlarla uğraşmak işleri biraz daha garip hale getirebilir.


Öyleyse, seyahat ederken yapabileceklerinizi ve yapamayacaklarınızı bir araya getirelim.en iyi seks oyuncaklarıve her şeyin hedefine tek parça halinde ulaştığından emin olmak için atmanız gereken adımlar.

Seks oyuncağıyla nasıl seyahat edilir: kurallar

Kendi imkanlarınızla seyahat ediyorsanız, istediğinizi yapabilirsiniz. Ancak bir uçakta çok daha dikkatli olmanız gerekir. Buradaki anahtar, seks oyuncakları ile ilgili kurallara uymak değildir - herhangi bir otoritenin kararnamesinde özel bir şey bulamadık.dildolar, yeterince komik - ama teğetsel olarak ilgili belirli kurallara uyarak. En önemlisi, kısa devre yapıldığında patlama eğilimleri nedeniyle yoğun bir şekilde düzenlenen lityum pillere karşı dikkatli olmanız gerekir.

Potansiyel yangın riskleri (bagaj işleyicilerinin bavulları pervasızca fırlatma eğilimiyle genişler), lityum pillerin hiçbir şekilde beklemeye alınamayacağı anlamına gelir; bu nedenle, entegre pilleri olan herhangi bir elektrikli oyuncağı el bagajınızda taşımanız gerekecektir.

Pil çıkarılabilirse, piller güvenli bir şekilde (iletken olmayan malzemelerle paketlenmiş olarak) el çantanızda ve geri kalanı başka bir yerde saklanarak parçaları ayırabilirsiniz.


Bununla birlikte, kontrol edilen bagajınıza bazı şeyler girebilir - normal pil kullanan mini titreşimler gibi cihazlar ve (belli ki) elektrikli olmayan oyuncaklaren iyi Fleshlightsambarda paketlemek güvenlidir. İmkanınız varsa bu rotayı kullanmanız tavsiye edilir.

Torba vibratör


Vibratörlü file torba tekniğini önermiyoruz ama siz yapıyorsunuz

Kredi: Pexels / Anna Shvets

Seks oyuncağıyla nasıl seyahat edilir: her şeyi güvende tutmak

Yoldaysanız endişelenecek tek şey piller değildir. Pek çok oyuncak, tüyleri ve kiri hızla toplayan yumuşak malzemelerden yapılmıştır ve çantanızın etrafında dolaşırken bir veya iki kez vurma olasılığı diğer herhangi bir cihaz kadar olasıdır. Özellikle hijyen nedenlerinden dolayı bu şeyleri bozulmamış tutmak önemlidir, bu nedenle oyuncağınızı nakliye sırasında temiz tutmak için kilitli bir torbaya koyun ve o çantayı birkaç çift çorap veya benzeri bir şeyle kapatmayı düşünün.


Dikkatli olmanın diğer tarafını da düşünün: bir oyuncak temizleyici ve ihtiyacınız olan herhangi bir yağlayıcı aldığınızdan emin olun, böylece oyuncaklarınızı sebepsiz yere gizlice yurtdışına taşıma çabasına girmezsiniz.

Seks oyuncağıyla nasıl seyahat edilir: kazaları önleme

Çıkarılabilir pili olmayan pil tabanlı bir oyuncağınız varsa, yanlışlıkla kendi kendine patlayamayacağından emin olmanızı öneririz. Bazı daha gelişmiş oyuncaklar, bir uçuş modunu, onları taşıma için kapalı konumda kilitlemenin bir yolunu içerir, ancak bu oldukça nadirdir. Standart oyuncakları bol miktarda dolgu ile paketlemek kesinlikle yardımcı olacaktır ve yanlışlıkla çalıştırılırsa istenmeyen titreşimleri potansiyel olarak gizleyecektir.

Bir vibratörün daha fazla titreyemeyecek duruma gelene kadar titreştirerek titreşmemesini kesinlikle sağlamak cazip gelebilir. Biraz kusurluysa, bu iyi bir fikir. Gitmeden önce pilleri bitirebilirsiniz, ancak en azından biraz meyve suyu kaldığından emin olun (nedenine birazdan geleceğiz). Hedefinize ulaştığınızda kullanmak için uyumlu bir şarj cihazı ve kablo da yanınıza aldığınızdan emin olun.

Havacılık otoritelerinin pil kapasitesiyle ilgili limitleri konusunda çok fazla endişelenmeyin, çünkü onların yanına bir seks oyuncağıyla yaklaşmanız pek olası değildir. İşleri şarj etmek için büyük bir güç bankası paketlemek de iyidir, ancak TSA'nın kısıtlamalarını 100 Watt saatte başlattığını ve oradan daha kuralcı hale geldiğini unutmayın.


Pilleri çıkarılmış vibratör

Pilleri çıkarabiliyorsanız, bu mükemmel – o vibratörü bagajınızda saklayın

(Resim kredisi: Pixabay / RJA1988)

Bir seks oyuncağıyla nasıl seyahat edilir: onu şekillendirmek

El bagajınızda pille çalışan bir oyuncak taşıyorsanız, röntgen altında çok sıra dışı görünme olasılığı vardır. Aslında o kadar sıra dışı ki, kapı güvenliği bir göz atmak isteyebilir.

Genellikle bir seks oyuncağını çantadan çıkarıp tepsiye koymanız gerektiğini söyleyen kurallar yoktur, ancak göstermeniz istenirse, söylediğiniz şey olduğunu kanıtlamak için açmanız da istenebilir. - bu yüzden en az bir miktar şarj bırakmalısınız.

Garip konuşmalar açısından dürüst ve açık olmanızı öneririz; olduğu gibi, çalıların etrafında atmanın bir anlamı yok. Günlük işleri onları robot gibi gösterse de, havaalanı güvenlik ajanları sonuçta insandır.

İdeal olarak, oyuncağı koyduğunuz herhangi bir dolgudan çıkarmadan önce neler olduğunu açıklayın, bu sizi biraz utançtan kurtarabilir, ancak utangaç hissediyorsanız her zaman boyun masajı bahanesini deneyebilirsiniz. Bununla birlikte, cihaz büyük ve penis şeklindeyse bu pek işe yaramaz.

Seks oyuncağıyla nasıl seyahat edilir: gizli mod

Gerçekten radarın altında uçmak istiyorsanız, deneyebileceğiniz birkaç süper ayrı oyuncak var. Örneğin, biraz şüpheli bir şekilde adlandırılan I Rub My Duckie tıpkı bir lastik ördeğe benziyor (evet), bu yüzden onu çocuklardan uzak tutmaya dikkat ettiğiniz sürece yeterince masum görünecek.

Giyilebilir vibratörler de eğlenceli bir seçim olabilir, özellikle de kilometrelerce yüksek bir stimülasyon arıyorsanız; sadece onları yerleştirdiğinizden emin olunsonrasındaGarip aramaları önlemek için güvenlik kontrol noktası.