Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch'inizi 4K grafiklerle nasıl yükseltirsiniz?

Nintendo Switch'inizi 4K grafiklerle nasıl yükseltirsiniz?

Son zamanlarda uzun süredir söylentiler hakkında çok konuşuluyor.Nintendo Anahtarı Prokonsolu takip etmekNintendo AnahtarıveNintendo Anahtarı Lite.


Böylecesızan bilgi gider, bu Nintendo Switch Pro 1440p yerel çözünürlük (Anahtarın iki katı) sunacak ve ayrıca Nvidia'nın yüksek kare hızlarını korurken çözünürlükleri daha yüksek seviyelere yükseltme konusunda uzmanlaşmış DLSS 2.0 yükseltme teknolojisi ile birlikte gelecek.

Bu bilgiler, oyunları 1440p veya daha yüksek çözünürlüklerde gösterebilen bir Nintendo Switch Pro konsolunun söylentileri olarak oyuncuları heyecanlandırdı.dolaşıyoryıllardır çevrimiçi. Ve kısa süre önce, Mario Kart 8'i gösteren bir oyuncu tarafından oluşturulan video tarafından oyuncuların ağzı yere düştü.4K çözünürlükte çalışıyorPC'de.

Bununla birlikte, pek çok oyuncunun fark etmediği şey, bugün bir Nintendo Switch'te 1440p grafiklerini gerçekten yükseltebileceğinizdir.

Bu işlevsellik,Marsilya mClassic, Nintendo Switch'in 720p çözünürlüğünü 1080p / 1440p'ye yükseltme yeteneğine sahip süper temiz bir oyun konsolu grafik işlemcisi, bu durumda dahili 4K yükseltme ile bir Ultra HD TV'de görüntülendiğinde Switch oyunlarını şurada oynayabilirsiniz: yükseltilmiş bir 4K çözünürlük.


Ve Marseille mClassic'i daha da iyi yapan şey, tamamen tak ve çalıştır bir ürün olmasıdır - bu, Switch ile konsolun HDMI hattındaki ekran arasına oturan USB ile çalışan bir dongle'dır.

Marsilya mClassic'in 120 FPS Grafik Son İşlemcisi ve 1 ms tepki süresi ile ortaklaşa çalışan yerleşik 4K Chroma 4:4:4 Ölçekleyici İşlemcisi sayesinde grafik yükseltmenin kilidi açıldı, bu da tüm Nintendo Switch oyunlarının anında ve sıfır çaba, aynı zamanda kare hızına yükseltildi ve geliştirildi.


Pingtwitter'lerden bazı öncesi ve sonrası resimlerine göz atınMarsilya mClassic incelemesifarkı yakından görmek için mClassic kapalıyken görünen tüm pürüzlü kenarların ve gürültünün, açıkken nasıl kaldırıldığını ve düzeltildiğini özellikle not edin.

Marsilya mClassic Nintendo Anahtarı


Sadece çitlere bak. mClassic kapalıyken süper gürültülü ve pürüzlü kenarlar ve açıkken pürüzsüz ve iyi tanımlanmış.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Marsilya mClassic Nintendo Anahtarı

mClassic kapalıyken Luigi'nin yüzünün ve şapkasının nasıl pürüzlü olduğuna bakın.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Marsilya mClassic incelemesi Nintendo Switch


Buradaki çitin üzerindeki gürültü, mClassic kapalıyken sadece korkunç, üzerindeyken kaldırılıyor.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Marsilya mClassic incelemesi Nintendo Switch

mClassic kapalıyken, açıkken kütük kenarının ne kadar pürüzlü olduğuna bakın.

(İmaj kredisi: Gelecek)

4K ekranda, mClassic'in Nintendo Switch oyunlarının nasıl göründüğü ve çalıştığı konusunda yarattığı fark belirgindir ve şu anda 4 yaşındaki sistemi gerçekten daha modern hissettirir - ve özellikle son zamanlarda ışığındaPS5veXbox Serisi Xkonsol sürümleri.

Ve mClassic ile ilgili çılgınca şey, sadece Nintendo Switch ile çalışmaması, aynı zamanda retro veya başka bir şekilde bir dizi konsolu yükseltebilmesidir. Hatta, retro konsolların modern televizyonlarda her zamankinden daha iyi görünmesini sağlamaya adanmış bir retro modu bile var. Para teklifinin değeri mükemmel.

Marseille mClassic'e incelemede maksimum 5 yıldız verdik ve kolay tak-çalıştır kurulumunu, mükemmel görüntü geliştirme yeteneklerini ve şık, kompakt tasarımını övdük. Ve şimdi her zamankinden daha fazla, daha yüksek kaliteli bir Nintendo Switch oyun deneyimi için umutsuz olan oyuncularla, bugün bunu elde etmek için oyuncular için harika bir yol gibi görünüyor.

Pingtwitter'te bize göre, Switch sahipleri için bu boşluğu yeni nesil Super Nintendo Switch Pro ile kapatmanın mükemmel bir yolu ve özellikle de çok uygun bir fiyat noktasında perakende satış yaptığı için. Marsilya mClassic şimdi 99 $ karşılığında satın alınabilir. Marsilya mClassic hakkında daha fazla bilgi için, ölçekleyicinin resmi web sitesine gidin.

Bugünün en iyi Lego Bowser's Castle Boss Battle Genişletme Seti İndirimli Fiyat LEGO Super Mario Bowser'ın... Amazon Prime 99,99 $79,98 GörüntüleLego Bowser'ın Kale Patronu... LEGO $ 99,99 Görünüm LEGO Super Mario Bowser'ın... Walmart 128.91 $ Görünüm LEGO Super Mario Bowser'ın... Walmart 135.99 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz