Close
 • Ana
 • /
 • Fitness
 • /
 • Bir ab silindiri nasıl kullanılır: Bu ucuz ev jimnastiği zımba teli gerçek bir bağırsak yumruk atıyor

Bir ab silindiri nasıl kullanılır: Bu ucuz ev jimnastiği zımba teli gerçek bir bağırsak yumruk atıyor

Nasıl kullanılacağını öğrenmek istiyorumscooter'dan? Yapmalısın: bu ucuzev spor salonuekipman size yardımcı olabilirfit olmakhızlı ve Kriptonit gibidirgöbek yağı.


İnsanlara çekirdeğinizi güçlendirmek için en iyi egzersizin ne olduğunu sorduğunuzda, zamanın% 99'unda düzenli plank yapmak diyecekler. Tahtalar harika veGerçekten mizorlayıcı, ama aynı zamanda çoksıkıcı. Bu yüzden birçok insan tahtalarla uğraşmıyor.

Ab Carver Pro incelemesi: hem yeni başlayanlar hem de karın kasları için egzersiz yapan profesyoneller için etli altılı paket makinesi

Merkezinizi eğitmek önemlidir, çünkü tüm fiziksel aktiviteleri daha iyi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir ve aynı zamanda duruşunuzu iyileştirmeye de yardımcı olabilir. Şanslısınız ki, çekirdeğiniz için plank yapmaktan daha iyi olabilecek başka bir egzersiz var ve yapmak daha eğlenceli. Tek ihtiyacın olan birhalterveya bir ab silindiri.

Resim 1/2


(İmaj kredisi: Gelecek)
Resim 2/2

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bir ab silindiri nasıl kullanılır (doğru)

Bir ab rollout gerçekleştirmek için, dört ayak üzerinde aşağı inin, ab silindirini ellerinizle tutun ve yukarıdaki resimde olduğu gibi ayaklarınızı yerden kaldırın. Çekirdeğinizi, kollarınızı ve kalça kaslarınızı (serseri kasları) meşgul edin.


Ardından, silindiri nazikçe itin. Bu hareket iki bölümden oluşur: Birincisi, sırtınızı düzleştirirsiniz, böylece kollarınız vücudunuza dik olur. Bundan sonra, ideal olarak burnunuz yere değene kadar ab silindirini olabildiğince ileri itin.

Yerden yukarı çıkarken hareketi diğer yönde tekrarlayın, bu yüzden önce kolunuzu hareket ettirin, sonra kalçanızı geriye doğru itin.


Diz çökmüş ab rollout'larda ustalaştıysanız (yakında olmayacak), ayakta ab rollout versiyonunu deneyebilirsiniz: yukarıdakiyle aynı, ancak bacaklarınız uzatılmış olarak. Başlangıç ​​pozisyonu, elleriniz silindirin üzerindeyken aşağıya bakan bir köpek pozudur, ardından silindiri itin ve sonra tekrar yukarı doğru itin. Bu, kırılmaz bir çekirdek gerektirdiğinden, gerçekleştirmeye çalışırken lütfen çok dikkatli olun.

Önemli: Sırtınızın alt kısmında sorun yaşıyorsanız, ab kullanıma sunmadan önce lütfen doktorunuza danışın. Bu egzersiz, zayıf çekirdek kasları ve / veya bel sorunları olan kişiler için zor ve potansiyel olarak tehlikeli olabilir.

Bugünün en iyi ab roller fırsatları Perfect Fitness Ab Carver Pro ... Perfect Fitness Ab Carver Pro Amazon £ 29.99 GörüntüleTüm fiyatları görünMirafit Power Ab Merdane ve ... Mirafit Ab Roller Amazon £ 11.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat H&S Ab Abdominal Egzersiz ... H&S Ab Roller Amazon £ 19.99 £ 12.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pingtwitter'ün nasıl yapılır egzersiz kılavuzları

 • Nasıl çömelirsağ: halter sırt çömelmesi, tonlu bir popo ve güçlü bacaklar için en iyi egzersizdir
 • Deadlift nasıl yapılırdoğru: daha güçlü kollar, sırt ve bacaklar için tek harekette tam vücut egzersizi
 • Tepegöz basın: Bu klasik egzersizin büyük kollar ve hızlı omuz kazancı için nasıl gerçekleştirileceği
 • Halter sıraları nasıl yapılırdoğru yol: sıralar üzerinde eğilmek neden büyük sırt ve güçlü kollar oluşturmak için harikadır
 • İticiler nasıl yapılır: bu çömelme çeşidi, bir bacak günü elyafı VE tek hareketlik bir tam vücut egzersizidir
 • Çene ve yukarı çek: fark nedir, kaslar çalıştı ve EN İYİSİ NEDİR?
 • Karın egzersizi nasıl yapılıryeni başlayanlar için: canlandırmak için en iyi mide egzersizleri
 • Bench Press nasıl yapılıretkili ve güvenli: bu klasik egzersiz devasa bir göğüs, büyük kollar ve omuzlar da oluşturacak
 • Sert stilli tahtalar nasıl yapılır: Yaz aylarında daha hızlı vücut altı paket kazanımı için bu tahta varyasyonunu deneyin
 • Burpe nasıl yapılır: Bu çok sevilen / nefret edilen tüm vücut kardiyo egzersizinde kolayca ustalaşın