Close
  • Ana
  • /
  • Cinsel Mutluluk
  • /
  • Fleshlight nasıl kullanılır: En iyi erkek oyuncağından en iyi deneyimi elde etmek için ipuçları

Fleshlight nasıl kullanılır: En iyi erkek oyuncağından en iyi deneyimi elde etmek için ipuçları

Seks oyuncakları satışları, ister çiftlerin oyun oynamasını teşvik etmek olsun, ister son zamanlarda pek çok seks hayatının önüne kaba bir şekilde sıkışmış olan devasa sosyal bariyerle uğraşmak olsun, tavan yaptı. Ve bu sadece vibratörlerle ilgili değil, giderek daha fazla insan aşağıdakilerden birine yatırım yapıyor.en iyi Fleshlightsher zamankinden. Ancak, bir partnerle ilk birkaç beceriksizliğiniz biraz garip olabileceği gibi, Fleshlight'ı kullanmanın en iyi yollarına alışmak, potansiyel olarak, zihninizde canlandırdığınız kadar basit değildir.


Öyleyse, deneyimden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için bir Fleshlight'ı nasıl kullanacağınızı anlatalım (bu ipuçları, sadece Fleshlight'lar için değil, hemen hemen her penetrasyon oyuncağı için geçerlidir).

Hazır olmak

Fleshlight, sizin veya bir başkasının penisini soktuğunuz yumuşak, dokulu bir kanaldır. İşin temeli budur, ancak onu dışarı atmak ve çarpmak sizi çok uzağa götürmeyecektir, çünkü hem Fleshlight malzemesi, kabaca işlenirse mikro yırtılmaya eğilimlidir (bu, ömrünü önemli ölçüde azaltabilir) ve çünkü bu çok kötü hissettirecek.

Tamamen temiz bir Fleshlight ile başlayın (bkz.Fleshlight nasıl temizlenirDaha önce denediğiniz herhangi bir şeyin tekrar kullanıma hazır olduğundan emin olmak istiyorsanız) ve bol miktarda su bazlı yağ. Fleshlight'ınızı daha önce denediyseniz ve biraz fazla bulduysanız, hassasiyeti biraz azaltmak için daha kalın bir yağ deneyin; tersine, daha ince bir yağ, her dokuyu hissetmenizi sağlayacaktır.

Soğukta gitmenizi tavsiye etmiyoruz, bu yüzden mümkünse her şeyi ısıtmak harika bir fikir. Bu, manşonun vücut sıcaklığına yaklaşana kadar ılık (sabunsuz) suya daldırılması ve potansiyel olarak yağınızı aynı şekilde ısıtması anlamına gelir. Alternatif olarak, Fleshlight belirli bir kol ısıtıcısı satar - bu zorunlu değildir, ancak işleri hazırlamak için daha uygun ve gizli bir yol olabilir.


Salıverme

Yağlayıcıyı hem manşonun iç tarafına (parmaklarınızla mümkün olduğunca derine inin) hem de söz konusu penise cömertçe uygulayın ve başlamaya hazırsınız. Rahat olduğunuzdan, kesintiye uğramayacağınızdan emin olun ve tek başınızaysanız ve hayal gücünüz buna bağlı değilse, yetişkinlere yönelik bazı materyaller bulundurun.

Burada doğru ya da yanlış yok, bu yüzden lütfen hemen pound kasabasına gitme hatasına düşmeyin. Yavaş gitmek. Büküm ve dönüş. Penisin başını farklı doku alanlarına tanıtın. Sağ elden üstün olduğu için Fleshlight kullanıyorsunuz; sunduğu her şeyi kaçırmayın. Ya da, bilirsin, senin tarzın buysa yarın yokmuş gibi çekiçle vur.


Kasanın uç kapağını ayarlayarak emiş seviyesini beğeninize göre ayarlamayı unutmayın - işte bunun için var.

İşiniz bittiğinde, emin olunFleshlight'ınızı doğru şekilde temizleyin.


değiştirmek

Fleshlight'tan daha fazlasını elde etmenin birçok yolu vardır. Popüler eklentilerden biri, banyo fayanslarınıza bir vantuz ile bağlanan ve eller serbest hareket etmenizi sağlayan duş başlığıdır; Yine de bol miktarda yağa ihtiyacınız olacak, çünkü su tek başına sürtünmeyi önlemenin genellikle çok etkili bir yolu değildir, ancak Fleshlights'ta kullanılan su bazlı yağ duşta herhangi bir soruna neden olmaz.

Yaratıcı olmayı seviyorsanız, o Fleshlight'ı farklı bir şekilde monte etmeyi de deneyebilirsiniz, ancak mobilyalarınızı kırmayın.

Düşünmemiş olabileceğiniz, ancak kesinlikle harika olabilecek başka bir seçenek daha var: kasayı boşaltın ve kılıfı tek başına kullanın. Açıkçası bu, tamamen monte edilmiş bir Fleshlight kullanmaktan biraz daha karışık olabilir, çünkü iç kısmın açık ucu sıvıların dışarı sızmasına izin verir, bu nedenle elinizin altında bir miktar havlu olduğundan emin olun.

Manşonu tek başına kullanmanın faydaları, hareket halindeyken elinizle belirli bir basınç uygulayabilmeniz ve bazı kişilerin hoşa gitmeyen bir emme etkisi olmamasıdır. Malzemeyi uzatabilir, hatta iç kısmı çevirebilir ve genellikle kasanın altına oturan daha az kullanılan ucu deneyebilirsiniz. Bu muhtemelen Fleshlight'ınızın ömrünü biraz azaltacaktır, ancak muhtemelen oynamaya değer. Oynarken yapışmasını önlemek için kılıfın dışına bol miktarda Canlandırıcı Toz (veya sade mısır nişastası) koyun.


Diğer deneyimler

Tüm Fleshlight'lar eşit yapılmamıştır. Fleshlight'ı dayanıklılık eğitmeni olarak (ve aslında, özellikle bu amaç için yapılmış eşit dokulu örnekler mevcuttur) veya başka türlü deneyimleyemeyeceğiniz şeyleri denemenin bir yolu olarak - ünlü porno yıldızlarının anatomik reprodüksiyonlarından kullanabilirsiniz. cinsel organlar tamamen yapay girişlere.

Ancak Fleshlights tek meyve değildir. Tenga, penis başı üzerine uzanan tek kullanımlık Yumurtalar ve bazı pozitif geometrik örnekler gibi gerçekten çılgın oyuncaklar yapıyor. Orada da titreşen Fleshlight klonları var - ve küçük bir vibratörü standart bir Fleshlight'a ani bir şekilde takmanızı da durduracak hiçbir şey yok.