Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • 2019 İngiltere Genel Seçim sonuçlarını çevrimiçi olarak ÜCRETSİZ nasıl izleyebilirsiniz - her yerden canlı yayın yapın

2019 İngiltere Genel Seçim sonuçlarını çevrimiçi olarak ÜCRETSİZ nasıl izleyebilirsiniz - her yerden canlı yayın yapın

2019 Genel Seçim sonuçları, muhafazakar çoğunluğun muhtemel görünmesiyle yolda. Öyleyse İngiltere Brexit'i yaptıracak mı, siyaseti iyiye mi değiştirecek yoksa daha parlak bir gelecek için mi inşa edecek? Bugünkü tarihi oylamanın sonucunu görmek için, İngiltere dışında olsanız bile Genel Seçim sonuçlarını çevrimiçi olarak nasıl ücretsiz izleyeceğinizi hızlı bir şekilde açıklayacağız.


Jo Swinson, Nicola Sturgeon ve Nigel Farage gibi isimlerle birlikte Boris Johnson vs Jeremy Corbyn şovu. 2019 Birleşik Krallık Genel Seçim kampanyasının ne kadar acı ve bölücü olduğunu söylememize muhtemelen ihtiyacınız yok. Her taraftan önde gelen politikacılar görüşleri, kayıtları ve sözleri nedeniyle saldırıya uğradı.

Görevdeki Muhafazakarlar, çoğunluğu elde etmek için ihtiyaç duydukları koltukları elde etmek için çaresizler, bu da onlara kendi şartlarına göre bir Brexit anlaşmasını geçmek için ihtiyaç duydukları sayıları verecek. Corbyn'in Emekleri, onları durdurması en muhtemel olanlardır, ancak, asılı bir Parlamentonun yaklaşma olasılığı ile, Liberal Demokratlar ve Brexit Partisi tarafından kazanılan ekstra koltuklar her zamankinden daha önemli olabilir.

Çıkış anketlerinden ve sonuçlardan gelen geri bildirimler bugün saat 22: 00'den itibaren başlayacak ve bu sayfaya geldiyseniz, o zaman olurken kaçırmadığınızdan emin olmak istediğinizi tahmin ediyoruz. Televizyondan uzaktaysanız - ve ülke dışında olsanız bile - Genel Seçim haberlerini tamamen ücretsiz yayınlamanın ne kadar kolay olduğunu size söyleyebiliriz. Genel Seçimleri çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğinizi görmek için okumaya devam edin.

Birleşik Krallık'ta 2019 İngiltere Genel Seçimlerini çevrimiçi olarak ücretsiz izleyin

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, 2019 Genel Seçim sonuçları Birleşik Krallık'taki bir dizi kanalda yayınlanıyor ve resmi yayınlar genellikle tüm önemli 22: 00'daki kriz zamanından hemen önce başlıyor.


Başlangıç ​​olarak, geleneksel 'karasal' yayıncıların üçü de TV'niz, dizüstü bilgisayarınız, akış cihazınız, oyun konsolunuz veya mobil uygulamalarınız aracılığıyla görüntüleyebileceğiniz kendi özel programlarına sahip olacak.

BBC One (veiPlayerhizmet) Huw Edwards'ı 19: 55'ten itibaren yönetirken Tom Bradby, ITV'de işleri yoluna koyuyor (veITV Merkezi) aynı zamanda. Kanal 4 (veTümü4) komedyenler ve yorumcularla dolu 'Alternatif Seçim Gecesi' ile daha hafif bir yaklaşım sergiliyor.

Başka yerlerde, Sky News (ve Sky Go uygulaması), Dermot Murnaghan ve Beth Rigby ile 22: 00'dan itibaren sonuçları göstermeye devam eden 'Brexit Seçimi' olarak adlandırdığı şeyin hemen hemen her gün büyük bir haber alacak. Ve Bloomberg, BBC Scotland gibi Sky TV'deki diğer kanallar da RTÉ.


Genel Seçimleri İngiltere dışından çevrimiçi olarak nasıl izleyebilirim?

Bu oylama, bir neslin en önemli Genel Seçimi olarak lanse ediliyor ve manifestolardaki ana konuları göz önünde bulundurduğunuzda nedenini anlamak zor değil. Bu nedenle, bugün ülke dışında olursanız (umarız posta oylarınızı almışsınızdır!), Yine de gerçek zamanlı olarak ne olacağını görmek isteyeceğinizi hayal ediyoruz.

Ancak, sonuçların geldiğini görmek için seçtiğiniz uygulama veya web sitesini ayarlamayı deneyin ve akışın coğrafi kısıtlamalar nedeniyle engellendiğini göreceksiniz.

Bunu aşmak için, telefonunuza veya dizüstü bilgisayarınıza (hatta Chromecast veya Roku gibi bir TV akış cihazına) yükleyebileceğiniz gerçekten basit bir yazılım var.VPN- Sanal Özel Ağın kısaltması. IP adresinizi sanal olarak İngiltere'ye geri değiştirmenize olanak tanır. Aynı zamanda şifrelenmiş, bu da web'de gezinmenin daha güvenli bir yoludur.


Yüzlerce VPN'i test ettik ve Pingtwitter Ödüllü ExpressVPN'i şu anda Seçim kapsamını izlemenize yardımcı olacak en iyi seçenek olarak önerebiliriz.

ExpressVPN (30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir)ve şu anda dünyanın 1 numaralı en iyi VPNidir. Smart TV'ler, Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad'ler, tabletler vb. Dahil olmak üzere birçok cihazda aynı anda izleyebilirsiniz. Hızlı, güvenli, kullanımı kolay ve harika 7/24 müşteri yardımına sahiptir.

İndirilip yüklendikten sonra, uygulamayı açın ve bir Birleşik Krallık sunucu konumu seçin (süper kolaydır) ve ardından saat 22: 00'den önce (Avrupa ana karası, 17:00 ET, 14:00 PT, Cuma sabahı 09:00 AEST) favori akışınıza gidin. . Alternatif olarak, kullanışlıTVPlayer.comakış hizmeti, tüm bu Freeview kanallarını kullanışlı, ücretsiz, sağlam bir yerde içerir.

ExpressVPN'e şimdi göz atınve yıllık planda% 49 indirim VE 3 ay ücretsiz.

Spesifikasyonlara göre en iyi VPN hizmetlerini karşılaştırın: ExpressVPNIPVanishNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMate Express VPN 12 ayTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMate IPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMate NordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMate Hotspot Shield 3 yılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırma6,67 $ / ay Görünüm-deExpress VPN12 ay2,34 ABD doları / ay Görünüm-deIPVanish VPN24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_c36 aylar trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_c-de trk.aclktrkr.com/aff_cHer Şey İçin En İyisi - # 1 en iyi VPN Torrenting ve P2P trafiği Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Özel Olarak Uyumlu Cihazlarda Gezinme Konum Sayısı İle Çalışır 160 60 55 79 Eşzamanlı Bağlantılar 5 5 6 5 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Dağıtımı Orta İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni Deneme Süresi