Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Black Widow çevrimiçi nasıl izlenir - Marvel'in en son gişe rekorları kıran filmini bugün Disney Plus Premier'de yayınlayın

Black Widow çevrimiçi nasıl izlenir - Marvel'in en son gişe rekorları kıran filmini bugün Disney Plus Premier'de yayınlayın

Birden fazla aksilikten sonra, Scarlett Johansson nihayet, uzun zamandır beklenen Black Widow başlık filmini sunmak için - muhtemelen baştan ayağa deri giyinmiş, sert bir motosiklette - ekranımıza hızlanıyor. Karakterinin tüm sırlarını taşıyan Natasha Romanoff'u Black Widow'da izleyebilirsiniz.Disney Artıbugün - ve işte nasılDisney Plus Premier Erişimgeçmek.


Johansson'la birlikte Florence Pugh, David Harbour, O. T. Fagbenle ve Rachel Weisz'ın başrolde yer aldığı Black Widow, sonunda Natasha Romanoff'un geçmişinden hayaletleri ortaya çıkarmak için bir komplo olarak yaptığı karanlık sırları ortaya çıkarıyor.

Kaptan Amerika: İç Savaş olaylarından sonra geçen Natasha, Dul-kız kardeşi Yelena (Pugh) tarafından yaklaşıldığında kendi tarihine çekilir. Birlikte onları kana susamış suikastçılar olarak eğiten kurumu yıkmaya çalışırlar ve Romanoff'un geride bıraktığı kırık ilişkileri ortaya çıkarırlar.

Black Widow'u Premier Access aracılığıyla Disney Plus ile çevrimiçi nasıl izleyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Black Widow'u Disney Plus'ta ne zaman izleyebilirim?

Black Widow Disney Plus'a geliyor9 Temmuz Cuma, Disney Plus'ın Premier Erişim özelliği aracılığıyla PVOD (isteğe bağlı premium video) temelinde sunulacak.


Bu, bir Disney Plus aboneliğine ek olarak, ek bir ücret ödemeniz gerektiği anlamına gelir.29,99 $ / 19,99 £ / 21,99 € / 34,99 CA $ / 34,99 AU $Walt Disney Studios'un bu yepyeni sürümünü izleme ayrıcalığı için.

Premier Access aracılığıyla satın alındıktan sonra, Black Widow'u Disney Plus üzerinden istediğiniz kadar çevrimiçi olarak izleyebilecek ve yıl içinde platformda daha sonra yayınlanmasını izleyebileceksiniz.


Disney Plus Hotstar, Black Widow'u yıl içinde Hindistan'daki Marvel hayranları için yayınlayacağını doğruladı.

Disney Plus'ta çevrimiçi Black Widow nasıl izlenir

İlk önce ilk şeyler, yapmanız gerekecekkendi Disney Plus hesabınız için kaydolundaha sonra aylık mı yoksa yıllık olarak mı ödeme yapacağınızı seçeceksiniz. Eski seni geri getirecekayda 7,99 dolar(7,99 £/8,99 €/11,99 ABD Doları/11,99 ABD Doları), ikinci yıllık abonelik daha iyi bir değere ulaşırkenyılda 79,99 dolar(79,90 £ / 89,90 € / 119,99 Kanada Doları / 119.99 Avustralya Doları)


ABD'li müşteriler ayrıca üçüncü bir paket seçeneğine de sahiptir. Elde etmekDisney Plus, Hulu ve ESPN Plus, aylık 13,99 ABD doları tutarında bir abonelikte, büyük bir Disney büyüsü kitaplığının yanı sıra Hulu'nun eğlence repertuarının ve ESPN Plus'ın canlı spor yayınlarının keyfini çıkarmanızı sağlar.

Daha sonra, erken erişim elde etmek için premium ücreti ödemeniz gerekir.Disney Plus'ta Kara Dul, maliyetlendirme29,99 $ / 19,99 £ / 21,99 € / 34,99 CA $ / 34,99 AU $Premier Erişim'de.

Black Widow'u izleyebileceğiniz cihazlar açısından ise Fire TV, Smart TV'ler, Apple TV, Roku, Chromecast, Desktop, iOS, Android, PlayStation ve Xbox konsollarında Disney Plus uygulamasına rastlamak mümkün.Disney Artı:Ayda 7,99 ABD Doları veya yılda 79,99 ABD Doları
Tüm aile için büyük bir içerik kitaplığına sahip olan Disney ve Pixar filmlerine ve TV'nin yanı sıra Fox ve National Geographic içeriğine erişin. Marvel'dan Star Wars'a, The Simpsons'tan Hannah Montana'ya, özellikle de oyundan en iyi şekilde yararlanırsanız, gerçekten herkes için bir şeyler var.Disney Plus, Hulu ve ESPN Plus paketini ayda 13,99 ABD doları karşılığında birleştiren.
Fırsatı Görüntüle


Daha fazla oku: