Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • Doctor Who'yu ÜCRETSİZ olarak çevrimiçi izleme - Dünyanın her yerinden bugünün Yılbaşı özelini izleyin

Doctor Who'yu ÜCRETSİZ olarak çevrimiçi izleme - Dünyanın her yerinden bugünün Yılbaşı özelini izleyin

Herkesin en sevdiği zamanda yolculuk yapan, şekil değiştiren kahramanı bir haber dizisinin ilk bölümüyle Yeni Yıla başlarken ve akşamdan kalanlarımızı daha erken hemşirelik yapmanın bir yolunu düşünemiyoruz. Doktorun dozu. Neyse ki, hangi ülkede olursanız olun, Doctor Who'yu çevrimiçi olarak izlemek kolaydır - ancak bunu başka bir boyuttan okuyorsanız muhtemelen yardımcı olamayız ...

Peki hangi bilim kurgu ziyafeti beklemede? Spyfall adında iki bölümlük bir destan. Ve bir çeşit James Bond tarzı pastiche olup olmayacağını merak ediyorsanız, ana tanıtım resmine bir kez bakmak, düşünce treninizi doğrulayacaktır.

BBC web sitesinin dediği gibi: 'Dünyanın dört bir yanındaki istihbarat ajanları uzaylı güçlerin saldırısına uğruyor, bu yüzden MI6 yardım edebilecek tek kişilere, Doktor ve arkadaşlarına yöneliyor. Cevap bulmak için dünyayı dolaşırken, saldırılar her taraftan gelir. Dünya'nın güvenliği ekibin omuzlarında, ama gezegeni tehdit eden bu komplo onları nereye götürecek?'Kulağa tipik olarak tuhaf ve eşit ölçüde ilgi çekici geliyor!

Muhteşem Jodie Whittaker ve çetesi (Bradley Walsh, Mandip Gill ve Tosin Cole dahil) geri dönerken, bonafide ulusal hazinelerden bir ikilinin - Stephen Fry ve Lenny Henry - 12. seride başrol oynayacağı onaylandı.


Bu, 5 Ocak Pazar günü saat 19: 00'da ikinci bölümle birlikte Yeni Yıl Günü saat 18: 00'da (GMT) BBC One'da yayınlanacak olan kaçırılmayacak bir festival TV ödülü. Birleşik Krallık'ta olup olmadığınızı görmek yeterince kolay. Ancak, coğrafi olarak kısıtlı olduğu için yurtdışındaysanız iPlayer'ı kolayca izleyemezsiniz. Aşağıdaki basit talimatlarımız size Doctor Who'yu dünyanın herhangi bir yerinden çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğinizi anlatacağından, bu kullanışlı kılavuz burada devreye giriyor - bu, bir sonik tornavidanın bile yapamayacağı bir şey!

İngiltere'de Doctor Who'yu ücretsiz çevrimiçi izleyin


Doktor'un dönüşü konusunda heyecanlanmak için bir Whovian olmanıza gerek yok. İlk bölüm 1 Ocak saat 6.55'te 'karasal' TV'de yayınlanacak.

Tabii ki, Doctor Who'yu çevrimiçi olarak BBC iPlayer üzerinden izlemek de mümkündür - dizüstü bilgisayarınızda olduğu gibi, Roku, Apple TV gibi çeşitli TV yayın cihazlarına yönelik uygulamalara ek olarak Android ve iOS mobil cihazlar için uygulamalar da vardır. , Chromecast, Amazon Fire Stick, oyun konsolları, Akıllı TV'ler ve daha fazlası.


Ve yayınlanırken kaçırırsanız, iPlayer en az 30 gün sonra kendi zamanınızda yetişmek için hizmetinizde.

Birleşik Krallık dışından online Doctor Who nasıl izlenir

Doktor'un en son maceralarını izlemek için günleri geri sayıyorsanız, bekleme süresi neredeyse bitmiştir. Ancak Yeni Yılı ülke dışında kutluyorsanız ve iPlayer'ı izlemeye çalışıyorsanız, yayının coğrafi kısıtlamalar nedeniyle engellendiğini göreceksiniz.

Bunu aşmak için, telefonunuza veya dizüstü bilgisayarınıza (hatta Chromecast veya Roku gibi bir TV akış cihazına) yükleyebileceğiniz gerçekten basit bir yazılım var.VPN- Sanal Özel Ağın kısaltması. IP adresinizi sanal olarak İngiltere'ye geri değiştirmenize olanak tanır. Aynı zamanda şifrelenmiş, bu da web'de gezinmenin daha güvenli bir yoludur.


Yüzlerce VPN'i test ettik ve Doctor Who'yu düzeltmenize yardımcı olmak için şu anda mevcut olan en iyi seçenek olarak Pingtwitter Ödüllü ExpressVPN'i önerebiliriz.

Express VPN (30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir)ve şu anda dünyanın 1 numaralı en iyi VPNidir. Smart TV'ler, Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad'ler, tabletler vb. Dahil birçok cihazda aynı anda izleyebilirsiniz.

İndirilip yüklendikten sonra, uygulamayı açın ve bir Birleşik Krallık sunucu konumu seçin (çok kolay) ve ardından akış web sitesine gidinTVPlayer.comSpyfall'ın ilk bölümü için 18:00 GMT'de (yani temelde Avrupa ana karası 20:00, 2:00 ET, 11:00 PT, 05:00 AEDT). TVPlayer, Birleşik Krallık'ın tüm Freeview kanallarını tek bir yerde içeren sağlam, ücretsiz, yasal bir akıştır.

ExpressVPN'e göz atınşimdi ve yıllık planda% 49 indirim VE 3 ay ücretsiz.

NotABD'de iseniz, BBC America Doctor Who sezon finalini de gösterecek. 8pm ET, 7pm CT, 6pm MT ve 20pm PT'de yayınlanacak, böylece Amerika'daki Whovianlar VPN indirmeye gerek kalmadan ücretsiz olarak izleyebilecek. Harika haber!

Spesifikasyonlara göre en iyi VPN hizmetlerini karşılaştırın: ExpressVPNIPVanishNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMate Express VPN 12 ayTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMate IPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMate NordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMate Hotspot Shield 3 yılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırma6,67 $ / ay Görünüm-deExpress VPN12 ay2,34 ABD doları / ay Görünüm-deIPVanish VPN24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_c36 aylar trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_c-de trk.aclktrkr.com/aff_cHer Şey İçin En İyisi - # 1 en iyi VPN Torrenting ve P2P trafiği Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Özel Olarak Uyumlu Cihazlarda Gezinme Konum Sayısı İle Çalışır 160 60 55 79 Eşzamanlı Bağlantılar 5 5 6 5 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Dağıtımı Orta İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni Deneme Süresi