Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • Son Socceroos Dünya Kupası Elemeleri'ni her yerden canlı ve ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Son Socceroos Dünya Kupası Elemeleri'ni her yerden canlı ve ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

8 Haziran Salı günü Çin Taipei'yi 5-1 ve 12 Haziran Cumartesi günü Nepal'i 3-0 mağlup eden Socceroos, son Dünya Kupası elemelerinde Ürdün'ü almaya hazırlanıyor. .


Bu turun son oyunu AEST Çarşamba sabahının erken saatlerinde başlayacak, ancak bir gerilim olmayı vaat ediyor - bu nedenle erken bir alarm kurmaya değer.

Avustralya, COVID-19 tarafından zorunlu kılınan bir aranın ardından 4 Haziran Cuma günü erken saatlerde Kuveyt'i 3-0 yenerek Katar'daki 2022 FIFA Dünya Kupası'na katılmaya hak kazanma tekliflerine yeniden başladı.

Galibiyet, aynı rakiplere karşı son maçlarını oynadıktan 567 gün sonra geldi ve 1-0'a yakın bir finişle zirveye çıktılar. Uluslararası futbol nihayet Aussies için geri döndüğünde, doğrudan Dünya Kupası Elemelerinin ikinci turunun iş tarafına geri döndüler.

Socceroos şimdi 12 günlük bir süre boyunca dört maçın sonuncusu ile karşı karşıya ve havuzlarında en üst sıralarda yer alarak onları bir sonraki aşamaya taşıyor.


Uluslararası maçların olmadığı bu kadar uzun bir aradan sonra, futbol taraftarları hiç şüphe yok ki düzeltmelerini almak için can atıyorlar. Bu nedenle, ister Avustralya'da ister şu anda yurtdışında olun, tüm aksiyonu canlı ve ücretsiz olarak nasıl izleyebileceğiniz konusunda bir kılavuz oluşturduk. Yarın sabah Socceroos'ta nasıl tezahürat yaptığınızı görmek için okumaya devam edin.

Socceroo'nun Dünya Kupası Elemeleri: fikstürler ve başlama zamanı

  • Avustralya - Ürdün:15 Haziran 2021 Salı (16 Haziran AEST) Başlangıç: 19:00 yerel, 02:00 AEST (Çarşamba sabahı)

Socceroo'nun Dünya Kupası Elemeleri: Avustralya'da ücretsiz çevrimiçi canlı izleyin

ABC TV ve Foxtel'de oyunlar izlenebilir olsa da, çevrimiçi akış yapmak istiyorsanız, aksiyonun zirvesine çıkmanın en iyi yolu Kayo Freebies'dir.


Bedavalarplatformda sunulan bir dizi ücretsiz içeriği görür ve daha fazla insanın spor akışı deneyimine erişmesini sağlar. Ayrıca Freebies'e erişmek için ücretli bir Kayo müşterisi olmanıza da gerek yok. Herkes, çevrimiçi olarak ücretsiz bir hesap açarak Kayo Freebies'i izleyebilir. BaşlamakDaha fazlası için Kayo Sports.

Socceroo'nun kalan üç Dünya Kupası Elemeleri Kayo Freebies'de olacak, ayrıca Freebies hizmetinde Kayo Mini ile Kuveyt'e karşı kazandıkları en son zaferin önemli anlarını yakalayabilirsiniz.


Ve sıkı bir futbol hayranıysanız, Kayo Sports'a tam aboneliğe kaydolarak diğer ülkelerle eleme maçlarını izleyebilirsiniz.

Kayo, iki ekranda aynı anda akışları içeren temel paket için size ayda sadece 25 AU$ geri verecek. Daha fazla cihazda akış yapmak istiyorsanız, premium paket size ayda yalnızca 35 AU$'a üç ekran verecektir.

Kayo Sports, kilitlenmeyen bir sözleşme sunar ve tüm müşterilere14 günlük ÜCRETSİZ DENEMEböylece tam olarak taahhütte bulunmadan önce kontrol edebilirsiniz. Android ve iOS cep telefonları, Mac'ler, PC, Chromecast, belirli akıllı TV'ler ve Android TV'ler, PC'ler ve Mac'ler ve Telstra TV kutuları dahil çoğu cihazda izleyebilirsiniz.


Kayo Spor | Tüm yeni müşteriler için 14 günlük ücretsiz deneme

Spor izlemenizi artırmak istiyorsanız, Kayo'ya temel bir paket aboneliği, iki ekran dahil olmak üzere yalnızca 25p/m/m'ye canlı akışa veya isteğe bağlı izlemeye hazır 50'den fazla spora erişmenizi sağlar. Planınızda üçüncü bir ekran istiyorsanız, bu size gecelik 35 AU$'a mal olacak. Kayo Sports, kilitlenmeyen bir sözleşme sunar ve tüm müşterilere14 günlük ÜCRETSİZ DENEME böylece tam olarak taahhütte bulunmadan önce kontrol edebilirsiniz.Fırsatı Görüntüle

Başka neleri ücretsiz izleyebilirim?

Kayo Freebies, herhangi bir hayranın zevkini tatmin etmek için bir dizi canlı ve ücretsiz spor içeriğine sahiptir. Bu ay sadece birkaçını saymak gerekirse, seçilmiş A-League, Formula 1, VFL ve European Open golf etkinliklerini izleyebilirsiniz.

Ve bu kaydolmak için yeterli bir neden değilse, akış hizmeti 30 haftalık ESPN belgeselleri yayınlıyor. Her hafta yeni bir tane yayınlayan dizi, 1989 Hillsborough felaketine bir bakışla başladı.

Oyun açıkken yurt dışına gidersem ne olur?

Kayo gibi yayın hizmetlerine abone olan Avustralyalılar için, tatil için denizaşırı ülkelere giderseniz bunların işe yaramadığını göreceksiniz (şu anda kimsenin bunu gerçekten yapabileceğinden değil).

Ancak kendinizi yurtdışında bulursanız ve akış hesabınıza erişemezseniz, en iyi seçeneğiniz IP adresinizi farklı bir konuma değiştirmek için bir VPN hizmeti kullanmaktır. Bu, eve döndüğünüz gibi yerel kapsama alanınıza erişmenize izin vermelidir.

Pingtwitter'ün teknoloji uzmanları sıraladıgünlük kullanıcı için en iyi VPN'ler, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmanızı kolaylaştırır.

ExpressVPN - Paranın satın alabileceği en iyi VPN ile 3 ay ÜCRETSİZ kazanın
Paranın satın alabileceği en iyi VPN'in peşindeyseniz, her seferinde ExpressVPN'i öneririz. Yeni başlayanlar için kullanımı inanılmaz derecede basit olmakla kalmaz, aynı zamanda sınıfında lider hızlar sunar, hemen hemen her cihazda çalışır ve çok sağlam şifreleme ve güvenlik sunar. 94 ülkede 3.000'den fazla sunucuya sahiptir, bu da IP adresinizi dünya çapında 160 konuma çevirebileceğiniz anlamına gelir. Windows, Mac, Linux, iOS ve Android için özel uygulamaların yanı sıra bazı Akıllı TV'ler, Amazon Fire TV Çubukları, Apple TV, PS4 ve Xbox ve hatta yönlendiriciniz ile yazılımına da çaba sarf etti.

Ve şimdi, Pingtwitter okuyucuları talep edebilirüç ay ücretsiz12 aylık bir plana kaydolduğunuzda. Veya 30 gün deneyin ve memnun kalmazsanız paranızı geri alabilirsiniz.


Fırsatı Görüntüle