Close
  • Ana
  • /
  • Internet
  • /
  • Friends: The Reunion nerede olursanız olun çevrimiçi nasıl izlenir

Friends: The Reunion nerede olursanız olun çevrimiçi nasıl izlenir

Langırt masası, Central Perk, inanılmaz uygun fiyatlı mor duvarlı daire ve tabii ki Gunther. 17 yıl boyunca sayısız söylenti, aksilik ve TV tekrarlarının ardından, yıldızlar nihayet Arkadaşların bir araya gelmesi için bir araya geldiler - nam-ı diğer Hepimizin Beklediği Kişi. Friends: The Reunion'ı nerede olursanız olun çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.


Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer veya gerçek isimleriyle Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler ve Ross, nostaljik bir hikaye anlatımı gecesi için her şeyin başladığı yere geri döndüler. , klasik alıntılar ve olabilecekler.

Senaryosuz özel bölümde ayrıca hayranların favorisi Tom Selleck, Maggie Wheeler ve Reese Witherspoon'un konuk oyuncularının yanı sıra David Beckham, Justin Bieber ve Lady Gaga gibi daha az ünlü yüzlerin yoklamaları da yer alıyor.

Civciv ve ördeğin katılımı henüz doğrulanmasa da, yıllarca süren TV olayı için gözyaşları - Chandler'dan bile - garantilidir. Bu yüzden mendilleri alın ve nerede olursanız olun Friends: The Reunion'ı nasıl izleyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Friends: The Reunion ABD'de çevrimiçi nasıl izlenir


HBO'ya özel, Friends: The Reunion yayın hizmetine eklenecekHBO Maks.ABD'de, dünyanın her yerindeki diğer seçeneklerle birlikte. Servise gelecek27 Mayıs Perşembe.

Belirli zamanlamalar bölgeler arasında farklılık gösterse de, genel olarak konuşursak, yeni oyunlar12.01 PT / 3.01 ETserbest bırakıldığı gün.


Başka bir deyişle, geç saatlere kadar uyumaktan çekinmediğiniz sürece Friends: The Reunion'ın Perşembe sabahı uyandığınızda HBO Max'te izlenebilmesini bekleyebilirsiniz.

HBO Max için abone olmanız gerekirayda 14.99$, buna, 10 sezona ve 236 Friends bölümünün tümüne erişim elde etmek. The Sopranos'tan Studio Ghibli'nin kitaplığına ve Beni Ölmek İsteyenlere kadar tüm zamanların en iyi filmlerini ve TV şovlarını ve yeni çıkanları bulun.


Friends: The Reunion: ABD dışında nerede yayın yapılır?

HBO Max yalnızca ABD'de mevcut, ancak kendinizi öfkelendirmenize gerek yok çünkü Friends: The Reunion tüm dünyada izlenebilecek.

Arkadaşlar hayranlarBirleşik Krallıkbirleşme bölümünü izleyebilirsiniz27 Mayıs Perşembe günü saat 20:00 BST'deGökyüzü Bir. ile paketiniz için en iyi fiyatı alınen iyi Sky TV fırsatları. Bir Sky sözleşmesine bağlı kalmak istemiyorsanız, 7 günlük ücretsiz deneme süresinden sonra aylık 12,99 £ tutarındaki Now TV Entertainment Pass daha esnek bir seçenektir.

AvustralyalıFriends hayranları Friends: The Reunion oyununun çok özel bir zamanından izleyebilir.27 Mayıs Perşembe günü saat 5.02 AESTAlem, 14 günlük ücretsiz deneme süresinden sonra ayda 10 ABD doları tutarındadır.

Bu arada, herhangi biriKanada Friend: The Reunion'ı izleyebilircan at27 Mayıs Perşembe gününden itibaren- Gösterinin ABD'de çıktığı zaman. Bir Crave aboneliği, 7 günlük ücretsiz deneme süresinden sonra aylık 9,99 ABD Doları tutarındadır.Daha fazla oku: