Close
  • Ana
  • /
  • Internet
  • /
  • It's a Sin'i dünyanın her yerinde ABD, İngiltere ve başka yerlerde çevrimiçi olarak nasıl izleyebilirim?

It's a Sin'i dünyanın her yerinde ABD, İngiltere ve başka yerlerde çevrimiçi olarak nasıl izleyebilirim?

Olly Alexander, Russell T Davis'in hareketli başyapıtında Ritchie Tozer olarak rol alıyor ve Pembe Saray'ın çok sevilen sakinlerini oluşturmak için muhteşem bir yetenek grubuna katılıyor. Mini dizi dünya çapında yayınlanırken dünyanın neresinde olursanız olun çevrimiçi olarak It's a Sin'i nasıl izleyeceğinizi öğrenin.

1980'lerin İngiltere'sinden bir anlık görüntü olan It's a Sin, Londra'da cinsel keşifler, fetihler, partiler ve ömür boyu arkadaşlarla dolu bir yaşam için korunaklı Wight Adası'nı geride bırakırken Ritchie'yi takip ediyor. Ancak aynı zamanda AIDS salgını ülkeyi kasıp kavurmaya başlar ve en büyük darbeyi LGBTQ+ topluluğu alır.

Bu hastalığın ayıltıcı gerçekliği başlarken, yürek burkan sahneler çok geçmeden ortaya çıkar. Omari Douglas, Lydia West, Nathaniel Curtis ve Callum Scott Howells, Alexander'a Roscoe, Jill, Ash ve Colin olarak katılıyor, bize müttefik gemi konusunda bir ders veriyor ve huzursuzluk ve önyargı zamanında genellikle gözden kaçan bir pasajı tespit ediyor.

Stephen Fry ve Neil Patrick Harris'ten kamera hücresi sunan bu, kesinlikle radarınızda olması gereken bir gösteri. Nerede olursanız olun, It's a Sin'i çevrimiçi nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.


It's a Sin in the UK'i nereden izleyebilirim?

Eleştirmenlerce beğenilen TV dizisi haftada bir kez yayınlanıyorKanal 4, 22 Ocak'ta başlıyor, yeni bir bölümleHer Cumabeş bölümlük koşusu için final yayınlanıyor19 Şubat.

Kanal 4'teki prömiyerinden sonra izleyiciler, Kanal 4'ün isteğe bağlı akış hizmetinde baştan sona It's a Sin'i izleyebilir.Hepsi4, ilk bölümü TV'de yayınlandıktan sonra beş bölümlük dizinin tamamı çevrimiçi olarak kolayca izlenebilir.


Bu İngiliz başyapıtının tadına varmak ya da hepsini tek seferde çevrimiçi izlemek istiyorsanız, seçenek sizin için orada.

It's a Sin in the UK'i ne zaman izleyebilirim?

It's a Sin izleyebilirsinizHer Cuma22 Ocak'tan 19 Şubat'a kadarKanal 4'te saat 21.00'de.


Alternatif olarak, All4'te isteğe bağlı olarak izlenebilecek beş bölümün tümü ile yeni diziyi kendi programınıza göre izleyebilirsiniz.

İngiltere'de It's a Sin nasıl izlenir

Haftada bir kez yayınlanan yeni bir bölümle TV karşısında oturma ritüelinin tadını çıkarmak ya da aşırı izleme sanatında usta olmak istiyorsanız, her ikisini de yapabilirsiniz.

Daha önce de belirtildiği gibi, It's a Sin'i İngiltere'de ücretsiz yayınlanan Kanal 4'te yeni bölümüyle birlikte izleyebilirsiniz.Kanal 4 her Cuma akşamı 21:00'debeş bölümlük koşusu için.

Bir sonraki bölümü izlemeden önce beklemek için fazla sabırsız olanlar için Kanal 4 ayrıcaTüm seriler All4'te mevcuttur, isteğe bağlı akış hizmetidir. Burada kendinizi Russell T Davis'in muhteşem çeşitlilikteki serisinin tamamıyla doldurabilirsiniz.ücretsiz.


Elbette, All4 nerede ve nasıl izlemeyi seçeceğiniz konusunda da esneklik sunar ve All4'ün aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi cihazda mevcut olması:

  • Akıllı TV'ler
  • Masaüstü:Windows, Mac
  • cep telefonları:iOS, Android
  • Akış cihazları:Chromecast, Roku, Amazon Fire TV, FreeviewPlay, Now TV, Sky, Virgin Media, YouView
  • Konsollar:PS4, XboxOne

Onu izle

(İmaj kredisi: Kanal 4)

Dünyanın başka bir yerinde It's a Sin nasıl izlenir

Bu bir Günahın ABD'ye gelmesi18 ŞubatüzerindeHBO Maks.. ödemeyi seçebilirsiniz14.99 $ bir ayveya güvenli6 ay peşin sadece 69,99$, bu avans planı ile %20 tasarruftan yararlanıyor.

İngiltere'nin yanı sıra, hem Avustralya hem de Yeni Zelanda, 22 Ocak'ta prömiyeri yapılan yeni Russel T Davis serisini izleyebildi.

Avustralyalıizleyiciler akış hizmetinde izleyebilirStan, platformu ücretsiz deneme seçeneği ile30 günlük ücretsiz deneme. Bundan sonra, aşağıdakiler için bir Temel plan arasından seçim yapabilirsiniz:ayda 10 Avustralya doları, Standart planayda 14 ABD dolarıveya için bir Premium planayda 19 ABD doları.

İçindeYeni Zelanda, gösteri izlenebilirTVNZ, hangisiizlemek ücretsizTV'nizde veya isteğe bağlı hizmeti kullanarak.

eğer içerideysenKanada, henüz resmi bir çıkış tarihi yok, ancak Prime Video It's a Sin'in haklarını satın aldı. Kanadalı izleyicilerin yeni Russell T Davis serisini izlemesi çok uzun sürmez.

Avrupa'da olanlar için, Fransız izleyiciler diziyi şurada yakalayabilir:Kanal +, bir TV ve Dijital paket veya sadece bir Dijital pakete sahip olma seçeneği ileayda 20,99 €sadece Canal+ için veyaCanal+ paketinin tamamı için 30,99 €, Canal+ Cinema dahil.

Güney Kore'de kullanabilirsinizBir oyun izleakışı için Bu bir Günah, biriki haftalık ücretsiz denemeplatformda mevcuttur.


Bugünün en iyi HBO Max fırsatlarıHBO Maks. Reklamlarla HBO Max 9,99 $ /ay GörünümNSHBOmaks HBO Maks. HBO Max Reklamsız 14.99 $ /ay GörünümNSHBOmaks