Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Loki Disney Plus'ta nasıl izlenir - Disney Plus'a özel her yerden yayın yapın

Loki Disney Plus'ta nasıl izlenir - Disney Plus'a özel her yerden yayın yapın

İskandinav mitolojisinin yaramaz tanrısı Loki, 10 yılı aşkın bir süredir Marvel Sinematik Evreni'nde dolaşıyor ve sonunda kendi TV şovunu çekecek - Loki'yi çevrimiçi izlemek için bilmeniz gereken her şey buradaDisney Artı.


İlk Avenger filmindeki olaylarda tesseract yolunu çaldıktan sonra, Loki hem gerçekliği hem de varoluşun zaman çizelgesini kırmayı başardı ve şimdi, zaman bekçileri tarafından hatalarını düzeltmeye zorlanıyor - bilirsiniz, hepsi birbiriyle bağdaştırılabilir şeyler.

Yalnızca Disney Plus'ta gösterilen Loki TV şovu, İskandinav tanrısının hatalarını düzeltme ve önceki zaman çizelgelerini geleceği düzeltme ve tam Avenger tarzında, insanlığı kurtarma girişimlerini takip ediyor.

Açıkçası, yardım etmek Loki'nin karakterine çok aykırı ve bunların hiçbiri kalbinin iyiliğinden yapılmadı. Mobius'un (Owen Wilson tarafından oynanan) oynadığı 'Zaman Bekçileri' üyeleri tarafından tutuklanan Loki, zaman ve uzayda, izleyicilerin aklını başından alacak, karmaşık görünümlü bir maceraya gönderilir.

Loki'yi Disney Plus'ta ne zaman izleyebilirim?

Loki'nin ilk bölümü Disney Plus'ta yayınlanacak.9 Haziran Çarşamba. Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, prömiyeri hemen izlemek istiyorsanız bu, izleme süresinin geç olması anlamına gelebilir.


Birinci bölüm şurada yayınlanacak12:00 PT, 3:00 ET. busabah 8veya09:00 CET. Sonraki bölümler, 16 Haziran'da ikinci bölümle birlikte her Çarşamba yayınlanacak. Bu dizide planlanan altı bölümle, finalin 14 Temmuz'da yayınlanması gerekiyor.

Disney Plus'ta Loki çevrimiçi nasıl izlenir

Disney Plus'a özel bir şov olarak, Loki'yi çevrimiçi izlemek için akış hizmetine kaydolmanız gerekecek. Neyse ki son fiyat artışına rağmen,Disney Artıhala oldukça uygun fiyatlı bir seçenektir.


Aylık veya yıllık ödeme yapmayı seçebilirsiniz. Aylık gidersen ödersinayda 7,99 dolar (7,99 £ / 8,99 € / 11,99 ABD Doları / 11,99 ABD Doları). Her şeyi tek bir ödemede sıralamayı tercih ederseniz, yıllık ödeme ile büyük bir tasarruf elde edebilirsiniz.

Disney Plus'ın yıllık maliyetleri79,99 $ (79,90 £ / 89,90 € / 119 CA $ / 129,99 AU $). ABD'de yaşıyorsanız, aslında bazıları için daha değerli olacak üçüncü bir seçenek var. Bunun yerine Disney Plus, Hulu ve ESPN+ ile bir paket alabilirsiniz,hepsi ayda sadece 13.99$'a.


Disney Plus aboneliğiniz olduğunda, Loki'yi bir dizi platformda izleyebilirsiniz. Disney+ uygulaması Dizüstü Bilgisayarlarda, telefonlarda, tabletlerde, Xbox ve PlayStation konsollarında, FireTV'de, Google Chromecast'te, akıllı TV'lerde, Apple TV'de ve çok daha fazlasında mevcuttur.


Disney Artı:Ayda 7,99 ABD Doları veya yılda 79,99 ABD Doları
Birden fazla kanala, yaş aralığına ve kategoriye yayılmış dev bir içerik koleksiyonuyla Disney Plus'ın sunabileceği çok şey var. Disney Plus, Star Wars ve Marvel filmlerine ev sahipliği yapmanın yanı sıra Fox ve National Geographic içeriğinin yanı sıra belirli bölgelerdekiler için en son eklenen Star'a da sahip. ABD'de içerik miktarını daha da artırabilirsiniz.birleşik Disney Plus, Hulu ve ESPN Plus paketi ayda 13,99 ABD doları.
Fırsatı Görüntüle

Disney Plus: Loki ne hakkında?

Loki


(İmaj kredisi: Disney Plus)

Loki, en sevdiğimiz yaramaz İskandinav tanrısının Marvel yıldızına dönüştüğü ilk TV macerası. Loki'nin zamana karşı suçları - evet...zaman - başını belaya soktu ve şimdi hatalarını düzeltmek zorunda.

Suçları tam olarak neydi? Marvel sinematik evrenini takip ediyorsanız, Loki'nin tesseract'ı çaldığını bileceksiniz. Loki'nin bunu yaparak gerçekliği bozduğu, 'zaman bekçilerinin' büyük bir hayır hayır olarak gördüğü ve şimdi onu zamanda geriye göndererek düzeltmeye çalıştığı bir hareket olduğu ortaya çıktı.

Zaman, uzay ve farklı gerçekliklerdeki bu macerada, Loki'yi (Tom Hiddleston tarafından canlandırılıyor) ve zaman koruyucuları tarihi değiştirmeye ve zaman çizgisini düzeltmeye çalışırken takip ediyoruz. Marvel'in tipik tarzında, bu muhtemelen bol kahkaha, geri dönüş ve WandaVision'ın geçecek bir şey olması durumunda oldukça benzersiz bir şov anlamına gelir.

  • Tüm yaygara hakkında ne olduğunu bilmek ister misiniz? İşte bizimDisney Plus ne izlemeliseçtikleri
  • Bizimle mükemmel tıkınırcasına kullanım kurulumuna sahip olduğunuzdan emin olun.TV fırsatları
  • Disney Plus'ı izlemek için en iyi cihaz nedir? Bizimen iyi yayıncılarrehber cevaplar