Close
  • Ana
  • /
  • Internet
  • /
  • Nerede olursanız olun Mortal Kombat çevrimiçi nasıl izlenir

Nerede olursanız olun Mortal Kombat çevrimiçi nasıl izlenir

Aynı adı taşıyan son derece popüler ve kitlesel şiddet içeren, uzun süredir devam eden video oyunu serisine dayanan Mortal Kombat, bu yeni bağlantı filminin bu hafta piyasaya sürülmesiyle film hayranları için aynı korkunç battle royale aksiyonunu sunmaya hazırlanıyor. Bulunduğunuz yerde Mortal Kombat'ı nasıl izleyeceğinizi öğrenin.


Avustralyalı yeni gelen Simon McQuoid tarafından yönetilen film, 1997'deki Mortal Kombat: Annihilation'dan bu yana ilk Mortal Kombat filmi olma özelliğini taşıyor.

Başlangıçta 16 Nisan'da piyasaya sürülmesi planlanan, bir hafta geriye itilmeden önce, bu 21. yüzyılın yeniden tasavvuru, savaşçı mirasından habersiz ve yenilenmekte olan MMA savaşçısı Cole Young'ı (Lewis Tan - Deadpool 2, Iron Fist, Into The Badlands) merkez alıyor. dünya dışı dövüş sanatçısı Sub-Zero (Joe Taslim) tarafından avlanır.

Tanıdık dövüşçüler Sonya Blade (Jessica NcNamee), Liu Kang (Ludi Lin) ve Raiden (Tadanobu Asano) gibi oyunun büyük karakterlerinin yanı sıra kaçınılmaz miktarda kan sıçraması ve korkunç 'bitirici' hareketler bekleyin.

Nerede olursanız olun Mortal Kombat'ı nasıl izleyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.


Mortal Kombat'ı nereden izleyebilirsiniz?

Devam eden pandemi ile Warner Bros. Pictures bir kez daha sınırlı bir sinema gösterimini tercih ediyor.Mortal Kombat'ı bırakmakakış hizmeti, HBO MaxABD'de - DC'nin devam filmi Wonder Woman 1984 için benimsedikleri benzer bir hareket veKüçük şeyler.

Mortal Kombat'ı ne zaman izleyebilirsin?

Mortal Kombat istek üzerine yayına başlayacakaracılığıylaHBO Maks. üzerinde23 Nisan Cuma.


Bu, belirli zamanlamalar açısından farklılık gösterebilse de, genel olarak konuşursak, yeni başlıklar12.01 PST / 3.01 EThizmette serbest bırakıldığı gün. Esasen, o zaman, Cuma sabahı uyandığınızda Mortal Kombat'ın HBO Max'te izlemeye hazır olmasını bekleyebilirsiniz.

Film setinin bir ay boyunca HBO Max'te mevcut olmasıyla, akış hizmetindeki film için sınırlı bir sürüm olarak ayarlandığını belirtmekte fayda var.


ABD'de çevrimiçi Mortal Kombat nasıl izlenir

Amerika'da oturanlar için Mortal Kombat'ı izlemek kolaydır. Tek ihtiyacınız olan birHBO Maks.abonelik ve hepiniz hazırsınız. Ödemekayda 14.99$ve 30 Nisan'a kadar Godzilla vs Kong ve Dune dahil olmak üzere bu filme ve yakında çıkacak bir dizi başka büyük filme erişebileceksiniz.

Mortal Kombat'ı izleyin: ABD dışında nerede yayın yapılır?

Ne yazık ki HBO Max yalnızca ABD'ye yönelik bir akış hizmetidir ve kaydolmak için bir Amerikan kredi kartı gerektirir, yani harika bir VPN kullanımı bile bu önemli coğrafi kısıtlamaları atlamanıza izin vermez.

Şu anda, Avustralyalı Mortal Kombat hayranları, filmin yalnızca 22 Nisan'da sinemalarda çıkış tarihini onayladığı ve filmin Down Under'da ne zaman yayınlanacağına dair bir haber olmadığı için, vuruşlarını vuruşlara almak zorunda kalacak gibi görünüyor.

ABD ile aynı gün yayınlandı,KanadaMortal Kombat'ın konsollardan selüloit'e geçiş yaptığında da aynı şekilde kanlı olup olmayacağını merak eden film izleyicileri, filmi Bell Media kablosu üzerinden izleyebilecek.KanadaHBO Max için dağıtım hakları.


Zaten kayıtlı bir Bell kablo müşterisi değilseniz, filmi akış hizmeti aracılığıyla da izleyebilirsiniz.can at, şu anda HBO Max içeriği atıldığında ayda 19.98 dolara mal oluyor.

Büyük ekranda izlemek isterseniz, Mortal Kombat ayrıca Kanada'daki seçkin sinemalarda gösteriliyor.

Ne yazık ki, içindeBirleşik KrallıkMortal Kombat'ın ol' Blighty'de yayınlanması için şu anda herhangi bir akış planı mevcut değil.

Daha fazla oku: