Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • İngiltere'den Netflix ABD nasıl izlenir

İngiltere'den Netflix ABD nasıl izlenir

Tatildeyken Netflix hesabınıza hiç giriş yaptıysanız fark etmiş olabileceğiniz gibi, kullanabileceğiniz dizi ve film kitaplığı, dünyanın neresinde olduğunuza bağlıdır - içerik seçiminiz şurada çok farklı görünecektir: Paris, New York'ta olduğundan daha fazla.


O yüzdenNetflixfarklı bölgeler için farklı lisans anlaşmaları vardır. Sitenin hüküm ve koşullarını ihlal etmeye ve bazı ekstra yazılımlar yüklemeye hazırsanız, Birleşik Krallık'tan (çok daha üstün) ABD programlama seçimine erişebilirsiniz. Cevap bir kullanmaktırVPN.

Nasıl çalışır

ABD kataloğunun kilidini açmak için - Family Guy, Mad Men ve diğerleri - Netflix'i bilgisayarınızın Stateside olduğunu düşünmeye ikna edecek bir uygulama yüklemeniz gerekir. Yaklaşımları ve cihazlarınız üzerindeki etkisi biraz farklı olan, tercih edebileceğiniz iki ana yöntem vardır.

Netflix ABD

KİMESanal Özel Ağ (VPN) en kapsamlı seçenektir: karmaşık yazılım, trafiği dünyanın başka bir yerindeki uzak bir sunucu üzerinden yönlendirmek için kullanılır. VPN kullanmak, birinin sizi 'gözetlemesini' veya gerçek konumunuzu görmesini zorlaştırır, ancak premium bir hizmet için ödeme yapmadığınız sürece internet hızlarınız etkilenebilir. Bazı VPN'lerin bilgisayarınız dışında diğer cihazlar için yapılandırılması zordur.


Bir DNS değiştirici veya DNS proxy, bilgisayarınızdaki veya yönlendiricinizdeki Etki Alanı Adı Sistemi ayarlarını değiştirir. Bu genellikle daha basit, daha hızlı bir seçenektir, ancak bağlantı o kadar güvenli değildir. Daha yüksek hızlardan (şifreleme olmadığı için) faydalanırsınız ve - çoğu zaman - ev ağınızdaki diğer kit için daha kolay bir kurulum süreci vardır, ancak VPN daha gelişmiş bir çözümdür.

  • Netflix 2018 için en iyi VPN

Engellemeyi Kaldır


Her iki durumda da, gerçekten ödemeye hazır olduğunuz bir hizmet bulmanız gerekir. Coğrafi kısıtlamalardan kaçınmak, pek çok insanın yapmak istediği bir şeydir ve kalabalığın gittiği yerde suçlular takip eder - çoğu kullanıcı, bazıları casus yazılım ve kötü amaçlı yazılım içerebilen ücretsiz seçeneklere çekilecektir. Güvenli olsalar bile, ücretsiz hizmetler genellikle daha az kararlıdır ve ücretli seçeneklerden daha yavaştır.

ABD Netflix'e Unblock-Us ile Erişim

Karşılaştığımız Netflix'i izlemek için en iyi seçeneklerden biri DNS değiştirici.Engellemeyi Kaldır: Dakikalar içinde çalıştırabilirsiniz, herhangi bir gelişmiş yapılandırma yöntemi içermez ve özellikle büyük akış içerik portalları ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ayda 4.99 $ (yaklaşık 3 £) ödemeniz gerekiyor, ancak bir hafta boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.


DNS ayarları

Unblock-Us sağlarkapsamlı bir kurulum kılavuzu listesiBu, sizi bir PS4'ten Sony akıllı TV'ye kadar her şeyin kurulum sürecinden geçirir - belirli cihazlarda veya yönlendiricinizde çalışacak şekilde yapılandırma seçeneğiniz vardır (böylece evinizdeki her cihaz fayda sağlar). Daha gelişmiş bir VPN hizmeti de mevcuttur.

Windows söz konusu olduğunda, DNS ayarlarınızı kendiniz değiştirebilir veya işi sizin için yapmak için özel bir yardımcı program indirebilirsiniz: önceki seçeneği seçerseniz Ayarlar uygulamasının Ağ ve İnternet bölümüne gitmeniz gerekir, internet bağlantınızı seçin , ardından Bağdaştırıcı seçeneklerini değiştir'i seçin. Sağ tıklama ile adaptör için Özellikler diyalog penceresini açın ve Unblock-Us tarafından belirtilen DNS değerlerini girebilirsiniz.

Bundan sonra, gitmekte fayda var - Unblock-Us hizmeti bilgisayarınızı (veya iPad'inizi veya Android telefonunuzu) otomatik olarak tanıyacak ve gerekli ayarlamaları yapacaktır. Hizmet web sitesinin ön sayfası aracılığıyla bölgenizi seçebilirsiniz ve hepsi bu kadardır - ABD'den veya desteklenen bölgeler listesindeki başka bir ülkeden Netflix'in keyfini çıkarın.


Diğer alternatifler

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Unblock-Us tek seçeneğiniz olmaktan uzak. Pek çok insan (yaklaşık 55 milyon, görünüşe göre) Hola'yı kullanıyor: ücretsiz, bir tarayıcı uzantısı veya Windows, Mac, Android ve iOS'ta bir uygulama olarak çalışıyor ve çok basit. Hola'nın eşler arası teknolojisinintamamen güvenli değil, Hola'nın kendisinin çürüttüğü öneriler.

MediaHint

Hotspot Shieldbaşka bir popüler seçimdir, ancak ödeme yapmazsanız, yol boyunca çok fazla reklama katlanmanız gerekir. Netflix'i farklı bir bölgede hiçbir ücret ödemeden izlemek mümkündür, ancak genellikle bir değiş tokuş vardır: hız, güvenilirlik, güvenlik veya hizmetin başka bir yönü.

Ödemeye hazırsanız, o zamanMediaHintbir göz atmaya değer: Unblock-Us'ta olduğu gibi, bir haftalık ücretsiz deneme mevcuttur, böylece ayda 3,95 ABD doları (yaklaşık 2,50 £) ödemeden önce size uygun olup olmadığını görebilirsiniz. Hola gibi, bir tarayıcı uzantısı olarak çalışır ve bir tıklama ile açıp kapatabilirsiniz - kapsamlı, hızlı ve kullanımı kolaydır.

Bu hizmetlerle - ve Netflix'in onlara karşı tavrı - her zaman değişiyor, birine veya diğerine kaydolmadan önce biraz araştırma yapmaya değer. Ancak bir VPN veya DNS hizmetine karar verdiğinizde, kurulum genellikle çok basittir; bu, tüm cihazlarınızdan birkaç dakika içinde Netflix ABD'ye bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

  • Netflix 2018 için en iyi VPN